Fatih Terim - Sayfa 411 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pazar günü 19.05'te yapsın açıklamayı

Gerçekten de kahraman olarak ölmek doğrusuymuş, oysa ben inatçılığı erdem sanardım

Cem Sultan’liga soyunmaz herhalde ya. saltanat niyetiyle gidip sövülen adamlarla yan yana gelmez herhalde. Vaktinde yaptı ama artik yapmaz diye umuyorum o kadar da degildir

Fatih Terim'in kitlesi hem kendine hem kulübe çok zarar verdi. Etrafında sana her şeyin iyi olduğunu söyleyen bir dalkavuk ordusu varsa kendini geliştirmeye çalışmazsın. Üstelik bu grup şu anda da GS'ye zarar vermeye çalışıyor.

Yonetim seni göndererek doğru iş yaptı. Kalsaydın belkide Galatasaray kümede kalkmak için oynardı.
Seni çok sevsemde Galatasaray önceliğimizdir hocam.

Burak başkanı tutarsız acıllamaları ve su Torrent meselesini iyi yönetemediği için eleştirebilirim.

durumu çok güzel özetlemiş demirkol.

madem sd veya başkan yardımcısı yapmak istiyorsunuz, bırakın hocayı o seçsin. bu mevzuda da güvenmiyorlar.

yardımcı hoca selçuk veya neco dğl, arda direkt. açıklamalarını dinleyin dio.

Başkan falan olmamalı, olamaz da.

Katilmiyorum Keramettin. Olabilir, olmalida hatta. Bu Terim severlik degil bu kapiyi kapatmak adina yaziyorum. Baskanlik makamina artik amiral gemisi futbol olan bir camiaya futbolun icinden gelmis birileri gelmeli. Son 3-4 Baskan profiline bakinca, bu daha elzem. Benim tek cekincem etrafindaki dalkavuk ordusu. Bu konu hoca adina tamamen bir zaaf.

Katilmiyorum Keramettin. Olabilir, olmalida hatta. Bu Terim severlik degil bu kapiyi kapatmak adina yaziyorum. Baskanlik makamina artik amiral gemisi futbol olan bir camiaya futbolun icinden gelmis birileri gelmeli. Son 3-4 Baskan profiline bakinca, bu daha elzem. Benim tek cekincem etrafindaki dalkavuk ordusu. Bu konu hoca adina tamamen bir zaaf.
Liyakata önem vermiyorki.

Liyakata önem vermeyen birisi sırf futbolun içinden geldi diye tek patron olmamalı.

Başkanlık takım yönetmek değildir şirket yönetmektir Terim herşeyi kendi altında tutan tüm kararları kendisi alan bir kişi profesyonel bir yapıya izin vermiyor teknik ekipte bile özel antrenman uygulayacak adam yok tüm vasıfsızları topluyor yeter ki evlat olsun biat etsin

Bu yüzden Başkan olmamalı asla

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt