Fatih Terim - Sayfa 413 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her sabah duş almadan güne başlamazsa performansı düşüyormuş. Son dönemlerde sular kesilmeye başlamış hoca evde duş alamadıkca takım gerilemiş gelinen nokta bu. DSİ twiti herşeyi acıklıyor hocanın sular neden akmıyordu belli oldu

Taşşağına yazanları tenzih ederim ama DSİ Twitter hesabını yöneten herif kendi hesabına geçmeyi unutup naçizane bir taraftar yorumu paylaşmış Twitter'daki ortam ve söylenenler de düşünülünce öyle anormal bir şey yazmamış yani

Yani bence de AKP değerli hocamızı sevmiyor kafayı takmış durumda hatta bence sonunu hazırlayan da bu oldu aslen, ama bunu açıktan alakasız bir kurumun hesabından yazalım da tarafımızı belli edelim diyecek halleri yok

Liyakata önem vermiyorki.

Liyakata önem vermeyen birisi sırf futbolun içinden geldi diye tek patron olmamalı.

Bunu belirttim. Zaten sorun orda, ulkece sorun bu. Ama liyakat noktasinda bu Baskan'i da goruyoruz. Kisacasi, genel bir sorun bu, Terim'e ozel degil. Ancak sunu da belirtelim, Baskanlik seviyesi farkli teknik/idari seviyesi farkli isler. Orada direk hesap verecegi daha buyuk ve guclu bir yapi olacak. Bu seviyde, hocayken, hesap verilebilirligi daha kontrollu olabiliyor. Ikili iliskilr ve gecmisiyle yonetebiliyordu. Baskan oldugunda bu farkli bir boyuta evrilecektir.

Başkanlık takım yönetmek değildir şirket yönetmektir Terim herşeyi kendi altında tutan tüm kararları kendisi alan bir kişi profesyonel bir yapıya izin vermiyor teknik ekipte bile özel antrenman uygulayacak adam yok tüm vasıfsızları topluyor yeter ki evlat olsun biat etsin

Bu yüzden Başkan olmamalı asla

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Katilmiyorum.

Al sana Ali Koc. Sirket gibi yonetiyor gercektende. Dursun'u da gorduk, Aysal'i da. Borc icinde birakip sorumsuzca hareket etmek degildir klup yonetmek. Ayrica, sirket yonetmekten de farklari var. Gunumuz yasalari ozellikle buna kotu bir zemin saglamakta. Verdigim ornekler Bayern Munih yonetimleri gibi. Ya da Ajax.

Katilmiyorum.

Al sana Ali Koc. Sirket gibi yonetiyor gercektende. Dursun'u da gorduk, Aysal'i da. Borc icinde birakip sorumsuzca hareket etmek degildir klup yonetmek. Ayrica, sirket yonetmekten de farklari var. Gunumuz yasalari ozellikle buna kotu bir zemin saglamakta. Verdigim ornekler Bayern Munih yonetimleri gibi. Ya da Ajax.
fatih terimin baskan oldugu bir galatasaray'da teknik direktorluge biat edecek vasifsiz adamlar getirilir.kulaginda kulaklik mac yonetsin istiyorsunuz herhalde teknik direktorun

fatih terimin baskan oldugu bir galatasaray'da teknik direktorluge biat edecek vasifsiz adamlar getirilir.kulaginda kulaklik mac yonetsin istiyorsunuz herhalde teknik direktorun

Onu yaptirmazlar diyorum bende. Olasilik ustunden konusuyorsunuz. Madem oyle hoca olarak kalsin ne alakasi var simdi ? Ayrica, Baskanlar zaten karisiyor Turkiye'de. Rakibimizi gormuyorsunuz sanirim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt