Fatih Terim - Sayfa 422 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
twshitterdaki gereksiz muziplikler GS taraftarının genelini yahut kalitesini asla yansıtmamaktadır
bir avuç velet kuvvetin kendinde olduğunu sanıp abartılı bi şekilde arasında eğleniyor. ama malesef bu eğlencelerini GSmiz üzerinden yapıyorlar
keşke klübümüz bugünden itibaren twshitterla bi ilgimiz kalmamıştır diyip bütün klüple alakalı sayfaları imha etse.
Joker'in neden güldüğünün yanıtı gibi bir eğlenme şekli bu.

Bu kulübün en büyük sorunu taraftar profili aşırı kalitesiz. Kulübü aşağı çekecek türden bir taraftar profilimiz var. Twitter'a girdim her yer Terim ve Melo profil fotoğraflı hesaplar hocalarının düşmanlarını belirlemiş hesap soruyor. Bu tipler Terim'i Galatasaray'ın üstünde görmüyor bence Galatasaray diye bir şey görmüyor artık. Sadece Terim var onlar için.
Ben FT'nin kalmasını desteledim hep. Bu sezon son maçlar resmen facia idi. Gitmesi gerekiyordu. Bunu görememek aptallık olur bence.

Gönderiliş şekli tartışılır ama hocanın gönderilmesi çok geç bile kaldı. Belki şampiyon olmamak kabul edilebilirdi. Ancak bir takımın futbolu hiç gelişmeyip, hatta belki daha geriye gidiyorsa bir projeden bahsetmek çok zor. Üst üste iki maç aynı kadroyla oynadık mı merak ediyorum.

Haklısın abi bu konuda.

2013 yılında tüpçü FT' ye teklif yaptığında Milli Takım'ın başarısını istemedim. Yenilsin başarısız olsun istedim. Aslında yanlış fakat hırs başka bir şey :)

Üstat Milli takım farklı bir durum, FT de öyle. Bunların ikisi de başarısız olsun isteyebilirsin, burada taraftarı olduğun kurum Galatasaray, eğer taraftarıysan kendi takımının kötü olmasını asla istemezsin.

FJN3X79XsAY2oRl

Üstat Milli takım farklı bir durum, FT de öyle. Bunların ikisi de başarısız olsun isteyebilirsin, burada taraftarı olduğun kurum Galatasaray, eğer taraftarıysan kendi takımının kötü olmasını asla istemezsin.
Evet mantıklı, bu söylediğini de isteyebilmek... Ne bileyim, zor.

2 yıldır kupa yok, ligde 13. sıradayız. Hepimiz insanız hata yaparız.

Üzüldüğüm nokta şu FT ile bu şekilde ayrılmak.

fb'yi yendiğimizde FT SA diye yazıyorduk. Şimdi neredeyiz.

25 milyon euro'ya kurduğun kadro bu kadar işte!

Yine bir enkaz bırakıp gittin her zaman olduğu gibi.. Sana ve Seni savunanlara çok şey söyleyesimiz var ama saygımızdan susuyoruz..

Daha önce de yazdım laf edildi. Bu kadroyu oynattığı oyun avrupa liginden lider çıkarması falan muazzam başarıdır fakat işte kazin ayağı şu ki aldırdığı oyuncuların nerdeyse hiçbiri bizim seviyemizde degil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt