Fatih Terim - Sayfa 421 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kulübün en büyük sorunu taraftar profili aşırı kalitesiz. Kulübü aşağı çekecek türden bir taraftar profilimiz var. Twitter'a girdim her yer Terim ve Melo profil fotoğraflı hesaplar hocalarının düşmanlarını belirlemiş hesap soruyor. Bu tipler Terim'i Galatasaray'ın üstünde görmüyor bence Galatasaray diye bir şey görmüyor artık. Sadece Terim var onlar için.

twshitterdaki gereksiz muziplikler GS taraftarının genelini yahut kalitesini asla yansıtmamaktadır
bir avuç velet kuvvetin kendinde olduğunu sanıp abartılı bi şekilde arasında eğleniyor. ama malesef bu eğlencelerini GSmiz üzerinden yapıyorlar
keşke klübümüz bugünden itibaren twshitterla bi ilgimiz kalmamıştır diyip bütün klüple alakalı sayfaları imha etse.

twshitterdaki gereksiz muziplikler GS taraftarının genelini yahut kalitesini asla yansıtmamaktadır
bir avuç velet kuvvetin kendinde olduğunu sanıp abartılı bi şekilde arasında eğleniyor. ama malesef bu eğlencelerini GSmiz üzerinden yapıyorlar
keşke klübümüz bugünden itibaren twshitterla bi ilgimiz kalmamıştır diyip bütün klüple alakalı sayfaları imha etse.
Oyun sanıyorlar yaptıklarını.

Şimdi puan durumuna baktım 13. sıradayız. 3 senedir şampiyonluk yok. 2. ligde düşmeye oynayan Denizlispor'a kupada elenmişsin. Sorun yaşamadığın tek bir yönetim yok hele son iki yönetim sana tam biat etmişken onlarla bile sorun yaşamışsın. Milyonlarca euro para harcamışsın kadro daha kötü hale gelmiş. Geçmiş başarılarından ötürü kredisini fazlasıyla kullandı başka biri olsa bir sene bile kalamazdı bu tabloyla. Başarılıyken bizde destekledik. Gitmesi için daha ne olması lazım çoktan hak etti.

hocanın çıkıp bu saçmalıklarla ilgili açıklama yapması lazım

bunların benimle alakası yok

medyada ve twitterda yapılan şaklabanlıklar galatasaraya zarar veriyor demezse o da şimdilik eğleniyor demektir

Seni işten atan baban bile olsa kızarsın, kötülüğünü istersin. İnsanın doğasında var. Ama ölmesini istemezsin tabiki. Daha küçük şeyler. Mesela bu hafta yenilmesini istersin.
Yav sen öyle olabilirsin, ben değilim.

Kendin öylesin diye herkes öyle olmak zorunda mı, nasıl bir bilimsel veri var bunun arkasında ki insan parametresinde düşünce odaklı araştırmalarda kesinlik de yoktur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt