Fatih Terim - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İstifa bekleyen dileyenlerin safiyane duygularla fazla iyi niyetli olduğunu düşünüyorum

Terim’in uzunca bir süredir tek derdi paradır, bunun için çok iyi arkadaşlarıyla dahi kavga eder, başkanlarla kavga eder, insanlar tanıyamadıklarını söyler, neden böyle yapıyor der, sonraki başkana oynar, en olmadı kendini kovdurmaya çalışır

Çünkü istifa ederse parayı alamaz
Ne olursa olsun kurtarıcı olarak görecek bir güruh olduğundan da kendini kovdurup başka bir başkanla tekrar gelmeye oynar

Tüm suçu yönetime atıp ardından kovulmaya çalışır
Şimdiye kadar en az 2 defa yaptı

Şu anki durumda da istifa etmemek için saf yerine koyarak yeni yapılanma olduğunu, 3 yıll sonrasının takımını hazırladıklarını (nedense kendi sözleşme süresiyle aynı), genç tecrübesiz isimler olduğunu zamanla öğrenip alışacaklarını falan haftalar öncesinde söyleyip sinyali verdi
Yani çok kötü sonuçlar bile olsa istifa etmem, bu sonuçlar falan normal diyor

Başkan kovsa teşekkür edip parasını alıp gider

Ama öyle bir başkan da yok, kafakola almış, o da çıkıp kayıplar olacak biz cesur bir planlama yapıyoruz diyor aynı havalarda

Yani başkan olsun hoca olsun, onların umrunda olan birşey yok

Batırmadan da gitmeyecekler

Muhtemelen ideal defans hattindan yokdun oldugu ileri sürecek ve rotasyonda kullandigini oyuncularin sansini iyi kullanamadigi minvalinde bir aciklama yapacak…

gssözlükteki ft istifa basligini silmisler sanirim

bu tür basliklari hep siliyorlarmis

valla burasi da olmasa ftyi elestiren kimse olmayacak

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

twitterda sözlükte doğrudan terim veya yakın çevresiyle ilişkili adamlar var muhtemelen

bunun eskiden ua ayağı da vardı

medya zaten adamın kontrolünde

inanılmaz bir güç ağı

Bazen de şunu düşünüyorum
Zaten adam kulübün sahibi gibi
Herşeyi vermişler eline, her konuda canı ne isterse onu yapıyor
Eleştiriyi geçtim Tek bir yardımcı olabilecek kişiyi bile kulüpte tutmuyor
En son taraftarın protesto etmesini bile yasakladı
Hatta eskiden bunlar 5 dakikada susturulurdu diyerek insanları belli bir gruba hedef gösterecek kadar haddinden çıkmış
Biz biye kendimizi paralıyorsak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt