Fatih Terim - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her koşulda tam destek. Geçen yıl son 6 maç 8 puan geriye düştüğümüz dönem gibi 1 avuç kişi kalalım istiyorum. Daha 32 maç var ve son viraja yine biz de gireceğiz. Destek olmuyorsunuz tamam ama köstek olmayın. Eleştilerinizi, içinizi her şekilde buralarda dökün ama rica ediyorum stada gelip takımı bozmayın.
Emredersin başkan gelmeyiz stada

Her koşulda tam destek. Geçen yıl son 6 maç 8 puan geriye düştüğümüz dönem gibi 1 avuç kişi kalalım istiyorum. Daha 32 maç var ve son viraja yine biz de gireceğiz. Destek olmuyorsunuz tamam ama köstek olmayın. Eleştilerinizi, içinizi her şekilde buralarda dökün ama rica ediyorum stada gelip takımı bozmayın.
Stad gerçek gs'lilerin yeridir senin gibi biatçilarin değil
Super lig gibi 3.kalite ligi virajdan kaybetsen ne
Avrupa da şamar oğlani olduk yillardir
Takim demişin,yillardir ortada takim da yok
Tam desteğiniz batsin
Gs'yi siradanlaştirdi senin zihniyetin
Ama sonunuz yakin
Bu kulup yeniden zirveye oturacak değişim ile

terimciler olarak siz giremeyeceksiniz stada

ama biri engel olduğu için değil

bir kişinin egoyu galatasarayın önüne koyduk utancı yüzünden

E_6luGoVEAEVkjU

Hocam mesele yenilgi değil fark yemek değil
Takımda gelişme yok.
Dün adana Demirspor 3 farklı geriye düştü iyi oynuyorlar puan almasını bekliyorum yazdım.
Biz de iyi oyunun kırıntısı yok.
Başımız daki hoca nin umrunda değil hiç bir şey.
Çünkü farkında ki koltuk garanti.
8 farklı adam ile rotasyon yapıyor ligde 12.sirada umurunda değil.
İsyan buna.
Böyle yönetilmeye.

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fener kendine Terim ararken sen bizi fener gibi ettin.trollerin ,hdtd cilerin, sezon sonunu bekleyelimciler.... tek adamın oyuncağı ettin.Sen bize, kendine ne ettin hoca.

3 yılda toplam 60 milyon TL alacak büyük Galatasaraylı. Galatasaray efsanesi 😂😂 Adam harbi efsane ya. Hani bunaklık seviyesinde takım yönetmesine rağmen şu paraları kazanıyor olması gerçekten efsane ötesi.

:))) bugün parti kursa barajı zorlayacak adamdan bahsediyoruz hala siz giremeyeceksiniz diyorsunuz.

Siz twitterde, forumlarda 3-5 kişi birbirinizi gazlayın durun.
İsterse tek başına iktidar olsun nitelik olmadıktan gayrı. Sonra malum partiye döndü kulüp deyince tepki alıyoruz. Tam bir "koyduk mu" mantığı değil mi şimdi bu.

:))) bugün parti kursa barajı zorlayacak adamdan bahsediyoruz hala siz giremeyeceksiniz diyorsunuz.

Siz twitterde, forumlarda 3-5 kişi birbirinizi gazlayın durun.

Yo Aysal gibi bir başkan gelirse Terim'i gayet kovar taraftarda hiçbir şey demez. 2 tane yıldız transferine bakar herkesin sesini kesmesi. Kimse birbirini gazlamıyor ayrıca Terimin arkasında pek destek kalmadı kendiside farkında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt