Fatih Terim - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Inat ugruna hem kendine hem de Galatasaray’a yazik ediyor

2 sezon üst üstte basarisiz olmussun,sözlesmen sona ermis,2 yil basarisizliga ragmen ortada mükemmel bir Galatasaray kariyeri var ve Galatasaray efsanesi olmussun

Ne gerek vardi yeni dönem de Fatih hoca da israr etmeye Gercekten anlamis degilim

Fatih Hoca’yi cok seviyorum Kazandigi basarilar icin minnettarim kendisine herzaman da savundum destek verdim Ama devam etmek gercekten rezalet bir karar

Galatasaray da Fatih hoca da zarar görüyor hala farkina varamadilar,bir sonraki ic saha macinda taraftarla ipler tamamen kopacak Belki de hic yakismayacak bu tarz görüntüler Ama bunun sebebi taraftar degil
Bu taraftar tepkisini cidden düşünen yok,üzücü olacak o görüntüler.goztepe maci olmasa sonraki mac olacak o tepkiler

kaç yıldır cebren ve hile ile tudorun emeğinin üzerine oturduğunu anlatıp boşa yorulmuşum

zaten kendisi o kadroyu dağıttıktan sonra gösterecekmiş

Anlatamadık ki yıllardır renktaş
Operasyonla geldi, güzelim sistemin içine etti
O sistem ve kadro en az 4-5 yılı götürecekti ki 2 yıl kafadan şampiyonluk geldi

Olan son 2 yıl şampiyonluğa, CL’den giden 80-90 mln €’ya oldu
Önümüzdeki 3 yıl da karanlık, tek umut veren birşey yok
Resmen çöreklendi kulübün üstüne, artık taraftarı da tehdit ediyor
Kimse de gık demiyor, başta yönetim
Yahu normalde bir yönetim çağırıp bir izahat falan istemez mi
Kim kimin patronu belli değil
Trolleri de orda burda milleti tehdit etmekle meşgul
Parti kursa kazanırmış, kursun valla, yeter ki bizi bir salsın artık

TERİM’İ KOVAMAYAN YÖNETİM İSTİFA

Birşeyleri düzeltmek için önce sorunun ne olduğunu tespit etmek gerekiyor. Sorun geriden ısrarla uygulamaya çalıştığımız pas oyunuyla rakibin ön alan presini kırarak çıkacak beceride bir takım olmayışımız. Hoca yine de yaptığımız doğru netice yanlış diyorsa zaten çözüm üretmek mümkün değil.

Yav İngilterenin köy takımından gitmiş yedek kalan oynamayan ''22'' yaşındaki adamı almış gelmiş ilk 11 çıkarıyor santrafor diye. Herif hollanda liginde oynamış sadece 5 gol atabilmiş.Ben gitsem aynısını bende atarım Hollandada gol atmayanı dövüyorlar.Erzincanspordan ''23'' yaşındaki 2.lig oyuncusu almış gelmiş ilk 11 çıkarıyor sol kanat diye.22-23 yaşındaki oyuncular nasıl gelişecek arkadaş? bu adamlar zaten bu yaşına kadar potansiyel gösterememiş ki biri erzincansporda oynuyor öbürü ingiliz köy takımında.Koskoca Galatasaray Takımı ön alanda umut bağladığı oyuncular bunlar.Rakiplerimizin ön alandaki oyuncu profilleriyle kıyaslayamayız bile.Diğer transferlerden de şüpheli olduklarım var onlara yine biraz süre tanıyalım.Ne biçim kadro mühendisliği bu geleceğin takımını kuruyormuş bide bak sen.Avrupadaki ve Türkiyede ki Altyapılardan 17-18 yaşında oyuncu transfer etsen anlarım dersinki bu adamlar istediğimiz düzeye gelecek muhteşem oyuncular olacaklar.Ptt 1. lig ekiplerine döndük resmen.

Twitter da bir grup manyaklar ordusu varki hocayi seviyosan gitmesini istemezsin düşüncesinde.seviyoruz ama gitmesini istiyoruz kardesim.adami trübünde yuhlayacaklar yakinda.her yenilgiden sonra hocam yanındayız bilmem ne twitleri yetmez hocayi kurtarmaya.git trubunde engel ol o aşağılamalara.bu adam kotu duruma dusecek yakinda.bu ne sacma bi sevgidir,puan kayıpları kotu gidisatlar sevmeyi azaltmamali zaten ama olmuyo artik hastalıklli terimistler

Hoca takımı küme düşerse de fedaileri bitmez

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben de o fedaileri hayretler içinde okudukça diyorum ki yoookkk daha olmamışız, belamızı tam bulmamışız, kalsın 3 sene daha batıyorsak da batalım, yoksa bunlar yeni gelecek hocalara da rahat vermeyip yine operasyonla tekrar bunu getirmeye çalışacaklar

Hala diyorlar ki kalması lazım, gelenleri de gördük falan
Yahu gemi batıyor bunlar senfoni dinleyek derdinde

Ben de o fedaileri hayretler içinde okudukça diyorum ki yoookkk daha olmamışız, belamızı tam bulmamışız, kalsın 3 sene daha batıyorsak da batalım, yoksa bunlar yeni gelecek hocalara da rahat vermeyip yine operasyonla tekrar bunu getirmeye çalışacaklar

Hala diyorlar ki kalması lazım, gelenleri de gördük falan
Yahu gemi batıyor bunlar senfoni dinleyek derdinde

Kime oy verelim kardeşim başka adam mı var.

Futbol, on birer oyuncudan oluşan iki takım arasında, kendine özgü küresel bir topla oynanan takım sporudur.

Her iki kısa kenarında birer kalenin yer aldığı, dikdörtgen şeklindeki bir sahada oynanır. Oyuncuların amacı, temelde ayak olmak üzere, eller ve kollar hariç vücudun kısımlarını kullanarak topu karşı takımın kalesine sokarak gol atmaktır.

buyur hocam lazım olur belki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt