# Fatih Terim - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fatih Terim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Fatih Terim

fatihterim gelirse çift forvete döneriz. daha ofansif bir takım izleriz bu bile yeter. Kendi sahasında bile pozisyona giremeyen bir takım izlemekten bıktım. Defans problemini nasıl halledecek onu bilmiyorum yalnız!!!

Hagiyi kaybedemessin zaten dünya üzerindeki hiçbir adam hagiyi oynatmamazlık yapamaz.Felipe gibi adamı harcadı,daha ne ?

yani felipeyidie çok büyük futbolcu yaptık ya helal olsun bize.Kim felipe ya,nerde şimdi? bizden sonra nerde oynadı futbolu nerde bıraktı yazında bir öğrenelim lütfen?

ben şimdi diyorumki terimin o dönem felipe için yaptıkları doğruymuş,bir ş.ligi maçı sonrasıda taması oynattığı için çok eleştiri almışdı ama o tamas şuan kendi takımının belkemiği oldu yani eskilere takılı kalmanın bir mantığı yok ,geleceğe bakalım.Terimi ne uefa kzandığı için nede 2.dönemi yaşattığı için hatırlayalım,imparator olacaksa bunu hak edene kadar imparator diye haykırmayalım.

Terim ile anlaşıldığına dair bi açıklama gelse keşke.

dipnot: Terim'in konusunda Felipe gibi bi yeteneksizi tartışmanız saçma arkadaşlar.

Fatih Terim'in Felipe'yi gönderiliş amacı başka.Yetenek konusunda kimse bişey diyemez.Ama Fatih Hoca koşmadığı için tutmadı.Felipe'ye gelince şuanda Katar'ın AL SAAD kulübünde.

Müfit ERKASAP :

Uzun süredir medyada konuşuluyor. GS hocasıyla yollarını ayırdı ve Fatih Hoca ile görüşme talebinde bulundu ve şuan Adnan BAşkan ile Fatih hoca görüşüyorlar.

Sonuç ne çıkacak bilmiyorum. Talepler istekler ve vizyonlar uyuşursa tekrar yeni bir dönem başlayabilir. Şuan kesin birşey söyleyemeyiz ve biraz sabır edersek sonucu aktaracaklardır dedi.

Anlasamamalari tek dilegim...

Yaşın kaç bilmiyorum ama , Felipe bizde hiçde süper oynamıyordu . Felipe bana şu anda Emre Çolak'ı hatırlatıyor. Aynı onun gibi oynuyordu . Hayır müthiş yetenek ise neden bizden sonra bir takım almamış adamı , hani Fatih Terim bitirmiş ya .

Felipe Bizde iken tereyağından kıl çeker gibi çalım atıyor elanodan beklediğimiz o arapaslarının misli misli fazlasını veriyordu. Ülkesine gitmişti sanırım bizden sonra orda yılın futbolcusu mu ne olmuştu bi ödül almıştı öyle. Yaşı ilerleyen her büyük futbolcu gibi son durağı da katar oldu . Para için katarda idi. Şimdi nerde bilmem.

[video=youtube;7EWpNeI046Q]https://www.youtube.com/watch?v=7EWpNeI046Q[/video]

Felipe ve yeteneksiz? Akil-fikir...

Felipe iyi olsaydi bizden sonra ManU alirdi.

Barcelona'ya bende Sampiyonlar Ligini aldirirdim.

Ayni kafanin ürünleri bunlar. Keita da iyi olsaydi Katar'a gitmezdi zaten.

gelmesini sıcak bakmadım halada doğru değil ama,gerçekten rijkaardtan hiç ama hiç memnun değildim.hikmet karamana razı durumdayım.

fatih hoca felipeyi koşmadığı için yolladı diyoruz.peki aynısını misimovice de yapmaz mı?

Acaba istenilen adamlar alınsaydı.Ve Rijkaard'da ısrar edilseydi beklenen başarılar gelirmiydi.Mesel A.Madrid gibi.Veya Valencia gibi.Bunlar geçen sene nerde ise kümeliktiler.Ama A.Madrid Uefayı aldı Valencia da bu sene çok iyi.

dipnot: Terim'in konusunda Felipe gibi bi yeteneksizi tartışmanız saçma arkadaşlar.

Keşke o dipnotu düşmeseydin. Attığı gollerin yanı sıra verdiği ince ara paslarıyla Arif'i pozisyona sokan, gol attıran Felipe mi yeteneksiz oluyor?

Ama Fatih Hoca koşmadığı için tutmadı.

Evet doğru koşmuyor diye tutmadı ve yerine biyonik adam Revivo'yu transfer etti.

Anlaşıldı,pardon :)

Bir Sinan Engin eksikti,o da mı konuşmuş?!...peh !

Konusmaz mi hic... Sanirsin Fatih Terim'i degil, tüm Real Madrid kadrosuyla beraber Mourinho'yu getirmisiz. Adnan Polat ve yönetimi krizi cok iyi yönetmis falan...

fatih hoca felipeyi koşmadığı için yolladı diyoruz.peki aynısını misimovice de yapmaz mı?

Hagi mi? Terim mi? basliginda onu da yazmistim, bakalim görücez... Elano da pek farkli degil hani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt