Fatih Terim’den Açıklama Geldi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim’den Açıklama Geldi!

BSJIWh3CAAAY2ob.jpg

İmparatorrrrrrr İmparatorrrrrr İmparatorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Fatihhh Terimmmmmmmmmmmmmm

BSK2f_gCAAEatjw.jpg

Boyle bir sey var ama ben dogruluguna inanmak istemiyorum. Gercekse de futbolculugu doneminde Adana'nin kumede kalma/ bizim sampiyonluk macinda yaptiklarindan girer ilk doneminde nasil ayrildigindan cikarim. Galatasaray'i damarlarinda hisseden kisinin yapacagi is degil Demiroren'in evine gitmek. Dogru degildir insallah.

baska bır tff olsa terımın karsısında adam olsa onurlu omurgalı haysıyetlı sereflı duzgun bır adam olsa bu taraftar hocasını ellerı ıle mıllı takıma ugurlar ama sen kalkıp son 100 yılın en adı ınsan toplulugunun hızmetıne mıllı takım ıcın dahı olsa gırersen kusura bakma hocam gozumde bıtersın ...........

baskanda ıkı takım bırden kabul etmememııı terım bu serefsızlerle bır olursa hemen gıtsın yerıne elbet bırırnı buluruz

hadi be fatih hoca sakın hata yapayım deme. reddet şu şerefsizi de mosmor yüzünü görelim şunun artık.

Fatih hocam ola ki bir hata yapıp siyasi baskılara vs... her neyse dayanamayıp kabul edersen hem kendini hem de G.Saray'ı yakarsın haberin olsun. Bizim Eric Geretsçi tayfanın ekmeğine yağ sürersin.

BSK2f_gCAAEatjw.jpg

Boyle bir sey var ama ben dogruluguna inanmak istemiyorum. Gercekse de futbolculugu doneminde Adana'nin kumede kalma/ bizim sampiyonluk macinda yaptiklarindan girer ilk doneminde nasil ayrildigindan cikarim. Galatasaray'i damarlarinda hisseden kisinin yapacagi is degil Demiroren'in evine gitmek. Dogru degildir insallah.

Burası demirörenin evi değil kendi evi. Demirören ona gelmiş görüşmek için, şimdi haberlerde izliyorum

Ben açıklamada milli takımı reddedeceği anlamına gelecek birşey sezmedim. :(

Hatta sanki hem milli takımı, hem de Galatasaray'ı çalıştırmak istiyor gibi bir hava oluştu bende.

İkisini bir arada çalıştırırım demiş.

Zaten kendi isteğiyle bizden ayrılmasına ihtimal vermiyorum, giderse yönetim gönderecek zaten.

Ben öyle anladım açıklamalardan.

hocanın su acıklamasını ıkı kere sındıre sındıre okudum valla benım anladıgım

ben ıkı takımıda calıstırmak ısterım ıstıyorum Galatasarayı asla bırakmam ama yonetım ıkı baslı calısmamı onaylamaz ve benle yolu ayırırsa yapacak bısey yok ......

su serefsız tupcunun ayagına gıttın ya hocam ne dıyım cok moralım bozukk cokkkkkk

Tüpçüden banane.Milli takım Fatih Terim'e geçerse gerisi kimseyi bağlamaz.Ne yaparsan yap arkandayız Fatih hocam.Sen bilirsin ne yapacağını...

Fatih Terim gözümde bitmiştir.Umarım takımımıza zarar vermeden gider şikecilere hizmet eder ne kadar onurlu bir duruş yaptım diye kasılabilir artık.

Fatih Terim'e her zaman tekliflerin gelmesinden normal bir şey olamaz. Fakat kim ne derse desin, Fatih Terim'in kafasını karıştıracak bir teklif geldi Başbakanın'da talimatıyla. TFF bu teklifi direk olarak kendisi yapsaydı, Fatih Terim'in düşünmeksizin Hayır cevabını vereceğini biliyordu. Bu yüzden devreye Başbakan'da dahil edildi diye tahmin ediyorum. Fakat şurası oldukça net; Fatih Terim Milli Takımı düşünüyor, Galatasaray için belirlenen ve ortaya konulan hedeflere ulaşmadanda Galatasaray'ı bırakmak istemiyor. O zaman ne yapmalı? Şu aşamada Milli Takımın başına kim geçerse geçsin, bu Federasyon yapısıyla başarı sağlanamayacağını net olarak görmeli ve Sezon sonuna kadar Galatasayda kalmalı. Bunuda net bir şekilde düzenleyeceği bir basın toplantısıyla kamu oyuna açıklaması, en doğru karar olarak duruyor Fatih Terim'in önünde diye düşünüyorum..

Kel yıldırımın yeni bir oyunuyla karşı karşıyayız. Baktılar ne yapsalar durduramıyorlar birde hiçbir iddiası kalmamış milli takımı kitlemeyi deniyorlar. Yawşakul muazzamalar.

Üst Alt