Fatih Terim’den Açıklama Geldi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim’den Açıklama Geldi!

terim belli ki anlaşmış arkadaşlar. reddetmesini beklemeyin boşuna. zaten şuan hükumetin tffsi var. terim geçenlerde hükumetin ve tffnin köprülerinden göksel gümüşdağla görüştü. terim de bu gruplara çok uzak bir adam değil.

bence fatih hoca hem bizi hem milli takımı başarıyla çalıştıracaktır. zaten milli takım çalışmaları baya az oluyo...

Şu haysiyetsizin evine giderek,bi nevi ayağına giderek hayal kırıklığı yarattın hocam.Bari teklifini direkt olarak reddette kendi içimizde daha fazla ayrışmayalım.

İyi de adam ne yaptı şimdi?

Hiçbir bilgi yok ki ortada ne olup bittiğine dair.

Oraya gitmesi bile yeter.galatasaraya her fırsatta saldıran,aldığı emirlerle veya gönlünden gelerek önümüzü kesen adamın ayağına gitti.Kupamızı soyunma odasında vermeye çalışıyorlardı nasıl unuttunuz.Böyle yönetime nezaketen de olsa gidilmez ipler zaten çoktan kopmuş bizim federasyonla.

Tüpçü 4 yıllık sözleşme teklif etmiş.Hoca'da önce Başkan'la görüşün onun vereceği karara göre bende bir karar vereceğim demiş.

dün açıklamasından belliydi ben bırakmadım Başkan gönderdiye getirecek olayı 2 takımı kabul etmez Başkan etmemelide...

Başkan kibar adam,direkt olarak reddedeceğini hiç sanmam.İnşAllah bu defa şaşırtır da net bir şekilde hayır cevabı verir TFF'ye.

Emir üstten. Mümkümn değil bu söylediğin.

Biliyorum böyle olduğunu.Dün akşamdan beri hatır-gönül ilişkisinden dem vuruyorum çoğu kez.Bizi çoğu konuda alt eden TFF'ye karşı bir kez olsun üstlerden rica da bulunmadık mümkünse onlarda bulunmasın ama nerde?Herşeye rağmen reddedilmesi gerekirdi.Üst dediklerimiz haşa Allah değil ya.

Bu sene hem milli takımı hem bizi çalıştıracak.

Seneye bizi bırakıp sadece milli takıma geçecek.

Eger hoca bizi direk bırakırsa efsaneler listesinden kaldırılmalı

Biliyorum böyle olduğunu.Dün akşamdan beri hatır-gönül ilişkisinden dem vuruyorum çoğu kez.Bizi çoğu konuda alt eden TFF'ye karşı bir kez olsun üstlerden rica da bulunmadık mümkünse onlarda bulunmasın ama nerde?Herşeye rağmen reddedilmesi gerekirdi.Üst dediklerimiz haşa Allah değil ya.

Sana bana göre değil. Öyle olduğunu düşünenler var :)

Su egolari yok mu su egolari. Galatasarayi da yonetirim, milli takimi da yonetirim, hatta arta kalan zamanlarimda amerika yi da yonetirim. Herseyi mahvedecek ama egosu önünü gormesini engelliyor. Artik top baskanda. Ya iki takima izin verecek ya da hadi yolun acik olsun diyecek.

Üst Alt