Fatih Terim'den Ozan Kabak Açıklaması! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'den Ozan Kabak Açıklaması!

Fatih Terim'den Ozan Kabak açıklaması: "Elbette çalışmalarının ve yeteneklerinin karşılığını alacaklar. Galatasaray olarak başka ülkelere gitmelerine izin vereceğimiz zamanlar da gelecek. Ancak o gün, bugün değil bence."

Fatih Terim'den Ozan Kabak açıklaması: "Ozan'ın heyecanını ve hevesini anlıyorum. Hepimiz genç olduk, hepimiz gitmek isteriz. Avrupa büyük bir heyacan. Ancak Ozan'ın gitme zamanı bugün değil, yani devre arası değil." (İnstagram TV)

Dv_dBLNXcAArHwX.jpg

(IGTV)

Herşey sözleşme değilmiş değil mi. Burada her boku bildiğini iddia edene bir kere daha güzel bir ders oldu bu durum.

Hocam da benimsedi bu Instagram TV işini. Çok da doğru yapıyor. Yalak, paralı kalem gazetecilere vereceğine bu şekilde halka iniyor. Doğru karar.

Gelelim Ozan konusuna. Kolay kolay bırakmam demiş kısaca Terim. Öyle de olması gerekiyor zaten.

Ozan gitmeyi istiyordu yani? Adama bak 6 ay oynamadan kacmayi istiyor. Biz Kayserispor falan olsak anlardim, git kendini kurtar derdim.

Ama bizde sözlesmesini uzatsa, bir sezon daha sampiyonlar liginde oynarsa zararlimi olur? Biz oyuncularimizi zaten nadir fiyatlara satiyoruz. 2030 yilinda yazin biri 15 milyon verirse zaten önüne engel koymadan satariz.

Ozan istese buna rağmen gitmek istiyorum diyebilirdi.

Demek ki herşey medyada yazdığı gibi değilmiş öyle değil mi?

Ozan'a dünkü çocuk , karaktersiz , daha bir sürü ağza alınmayacak hakaretleri edenler utanacaklar mı acaba?

Yalnız kenan konusmalardan anladığım gitmek istemiş hoca olmasa belkide gitmişti.
Ben de isterim üstad. Çocuk aptal birine benzemiyor o da biliyor bu ülke futbolunda gelişmesinin imkansız olduğunu.

Ama işte genç oyuncu, heyecanlı olur kaptırır kendini. Öyle durumlarda da işte Fatih hoca gibiler girmeli devreye, aynı kendi de ifade ettiği gibi sezon ortası doğru zaman değil diye yol göstermek için.

Benim lafım burada her haltı bildiğini iddia eden biri var. Devamlı böyle milletin fikirlerine dil uzatıp sorgulayan. Ona kalırsa sözleşmesinde çıkış maddesi var gitmek isterse kimse bir şey yapamaz idi. Yapılabildiğini hoca göstermiş oldu ve biz daha önce bir çok kez olduğu gibi bir kere daha gördük ki, bu milletin fikirlerine burnunu sokan vatandaşın bir halttan anlamadığını gördük.

Ben de isterim üstad. Çocuk aptal birine benzemiyor o da biliyor bu ülke futbolunda gelişmesinin imkansız olduğunu.

Ama işte genç oyuncu, heyecanlı olur kaptırır kendini. Öyle durumlarda da işte Fatih hoca gibiler girmeli devreye, aynı kendi de ifade ettiği gibi sezon ortası doğru zaman değil diye yol göstermek için.

Benim lafım burada her haltı bildiğini iddia eden biri var. Devamlı böyle milletin fikirlerine dil uzatıp sorgulayan. Ona kalırsa sözleşmesinde çıkış maddesi var gitmek isterse kimse bir şey yapamaz idi. Yapılabildiğini hoca göstermiş oldu ve biz daha önce bir çok kez olduğu gibi bir kere daha gördük ki, bu milletin fikirlerine burnunu sokan vatandaşın bir halttan anlamadığını gördük.
Ohooo sen buraya bakarsan herseyde yangın kardeşim zaten adam istese 2 dakika durmazdı vallahi Ozan aşığı değiliz Galatasarayin menfaati önemli para kazandirsin bize sonra nereye isterse gidebilir.

"Ancak Ozan'ın gitme zamanı bugün değil, yani devre arası değil."

Sozlesmesini yenilemeyecekse kalmasinin bir anlami yok.

Tutmamiz zaten cok zor. Buna birsey yapamayiz.. ligimiz superlig iste.. .Premier league, Seri A, Bundesliga, Primera division olsa yine zorliyabilirdik ama boyle acik acik yetenekli oyunculari tutmak cok cok zor.

Burda en en onemlisi olan bu genc oyunculari menajerlerin oyunlarindan kurtarmak. Su anki hali ile 7,5 milyon ediyorsa birdaha dusunun. 1 sezon daha kalip Avrupada yine basari gosterirse + milli takima cagrilirsa ozaman bakin neler oluyor. Ozaman 20 Milyon gibi rakkamlar gayet yerinde olur.

Bakiniz Ajax bakiniz de Ligt... o cocuk Virgil van Dijk transferi sakamis gibi bir duruma getirecektir. Cocugun su anki degeri bile 65 milyon Euro. (sampiyonlar liginde Ajax takim halinde super bir sezon geciriyor)

Ekliyelim. Matthijs de Ligt
Mevki: Stopper
Yas: 19
Takimdaki durumu: KAPTAN

2inci ekleyis:...

Ozan kendisini gelistirme adina bir sezon daha beklerse cok ama cok yerinde olur. Permier league futbolcu harcama fabrikasi. basarisizlik haberleri cabuk unutuldugu icin kimsenin aklinda kalmiyor. Temelin saglam olursa o kadar daha rahat adaptasyon yaparsin. Kendisi icin bizim icin de en iyis en az 1 sezon daha kalmasi.

Buruk bir açıklama oldu. Şimdilik kalıyor ama sezon sonu gidiş kesin gibi. Yine git ama sözleşmeni uzatıp seni sen yapan kulübüne daha çok kazandırarak yap şu işi be aslanım.

Üst Alt