Fatih Terim'den Ozan Kabak Açıklaması! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'den Ozan Kabak Açıklaması!

Yil sonunda Galatasaray’in belirleyecegi bir bonservisle degilde, 7,5 milyon euroya ayrilacaksa bugun kalip oynamasinin hicbir anlami yok. Hatta vakit kaybedilmemeli. Galatasaray askiyla yanip tutusan tonla potansiyel genc var, onlara sans verilmeli. Ogun ve Gokay olabilir ornegin.

Yil sonunda Galatasaray’in belirleyecegi bir bonservisle degilde, 7,5 milyon euroya ayrilacaksa bugun kalip oynamasinin hicbir anlami yok. Hatta vakit kaybedilmemeli. Galatasaray askiyla yanip tutusan tonla potansiyel genc var, onlara sans verilmeli. Ogun ve Gokay olabilir ornegin.
şu an bu parayı alırsan hemen harcfama yapman lazım yıl sonu kullanamazsın.

ben olsam ozan'ı tutar , sözleşme zammı için ikna etmeye çalışır ( menajerinden uzaklaştırmak lazım çocuğu) yanına da miranda mangala gibi tecrübeli bir stoperi uygun fiyata mümkünse kiralık olarak alırdım.

yıl sonu ikna edemezsen sattığımız parayı al sat dengesinde direk kullanma şansımız olacak.

yıl sonu her türlü daha fazla opsiyonumuz olur bu parayı değerlendirmek için.

Belli ki gitme isteği var.

Ama bizim elimizin daha da daralmaması için en azından bu dönemi bizimle geçirmesi iyi olacak.

Sene sonu yolcu ederiz.

şimdilik kalıyor güzel ama avrupaya gitmek istediğini belirtmiş yani gitmesi kendi açısından iyi olacak mı sanıyor oynayarak kendini geliştirir gittiği kulüpte hemen 11 e gireceğini sanmıyorum watford olsa bile hele burdaki gibi penaltılar yaptırırsa ki olasılık daha yüksek (hazard,mane,firmino,salah,aguero ve daha niceleri)sahip çıkan olmaz burdaki gibi iyi düşünmekte fayda var...

Sözleşmesini uzatın saçma sapan serbest kalma maddeleri de eklemeyin bir zahmet . Ulan imzalattığınızda 17 yaşındaki çocuğu ikna etmek için sözleşmesine 7,5 sertbest kalma mı koyuyorsunuz ? Galatasaray alt yapısındaki adam zaten sözleşme uzatıyor niye götünüzden saçma elementler uyduruyorsunuz ?

şimdilik kalıyor güzel ama avrupaya gitmek istediğini belirtmiş yani gitmesi kendi açısından iyi olacak mı sanıyor oynayarak kendini geliştirir gittiği kulüpte hemen 11 e gireceğini sanmıyorum watford olsa bile hele burdaki gibi penaltılar yaptırırsa ki olasılık daha yüksek (hazard,mane,firmino,salah,aguero ve daha niceleri)sahip çıkan olmaz burdaki gibi iyi düşünmekte fayda var...
İnsanın evi her zaman bir başka dır renktaş. Duygulandım biraz...

EML-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kabak Bey'in bu davranışıyla yaratılan hava bire bir olmasa da Emre, Okan, Arda gidişine benziyor. Bu havayı eleştirirken teknik ekip ve elbette yönetim hatalarını pas geçmiyoruz. Fakat daha çocuk sayılabilecek bu arkadaşa tehditle sözleşme dikte edilmemesini fırsat bilmesi, bu fırsatçılıkla kariyer zehirlenmesine girmesi, hülyalara dalması ve bu hülyalara bizi dahil etmemesi bende hiçbir iyi niyet ve hoşgörü bırakmamıştır.

Kendisine yeni sözleşme imzalamadığı takdirde forma yüzü göremeyeceği hissettirilseydi kuzu gibi 5 yıllık sözleşme imzalardı. Lakin Galatasaray'ın zor durumundan faydalandı.

Futbolculuğunu da ayrıca beğenmiyorum. Hala 7,5 veren varsa gönderilmesini isterim.

Eger sezon sonu sözlesmesini yenilememese sirf bir yil kaliyor bu durumda gitmek istese bile heralde hic bir külüb gözü kara olmadiktan sonra cikarip 7.5milyonu ödemez icabinda bir yil daha bekler bedava alir tehlikeli durum.

Veya bir takimla anlasildi onlarda birsekilde sezon sonuna kadar galatasarayda kalmasina izin verdi sartli bir sözlesme yapilmisdir bu durumda sezon sonu 7.5milyon ödenecek diye

Üst Alt