Fatih Terim'e Büyük Ceza Yolda | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'e Büyük Ceza Yolda

Fatih Terim'e büyük ceza yolda!
Galatasaray'ın Fatih Karagümrük'e deplasmanda 2-1 yenildiği maçın 69. dakikasında kırmızı kart gören teknik direktör Fatih Terim'in kaç maç ceza alacağı ilgili detaylar ortaya çıktı.

Galatasaray, ligin 13. haftasında deplasmanda Karagümrük'le karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın 68. dakikasında Galatasaray bir pozisyonda faul bekledi ancak hakem Mustafa Öğretmenoğlu oyunu devam ettirdi.

"Eyyamcı, evde anlat Fatih Terim'i attım diye! Ahlaksız"
Bu karar sonrası Arda Turan başta olmak üzere birçok futbolcu hakeme yoğun itirazda bulundu. Hakem Öğretmenoğlu ilk önce Arda Turan'a sarı kart gösterdi ve ardından yedek kulübesine yöneldi. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, mücadelenin 69. dakikasında direk olarak kırmızı kart gördü. Terim kırmızı kart gördükten sonra maçın hakemi Mustafa Öğretmenoğlu'na itirazlarını sürdürdü ve "Eyyamcı, evde anlat Fatih Terim'i attım diye! Ahlaksız" dedi.

Maç sonunda sahaya indi
Terim kırmızı kart görmesinden sonra tribüne gönderildi. Karşılaşmanın 2-1 bitmesinden sonraysa sahaya indi. Futbol Disiplin Talimatı'na göre doğrudan kırmızı kart görüldüğünde tedbir başlıyor. Kırmızı kart gören teknik direktör soyunma odasına ve yedek kulübesine inemiyor.

Fatih Terim kaç maç ceza alacak?
Fatih Terim doğrudan kırmızı kart gördüğü için en az 2 maç ceza alacaktı. Hakemin raporuna göre bu cezanın artabileceği belirtiliyor. Ancak Fatih Terim sahaya girerek kendini büyük bir riske atmış oldu. Tedbir kararına uymayan görevlilere talimatlara göre en az 4 maç ceza veriliyor. Bu durumda Fatih Terim'in en az 6 maç takımının başında olmaması gündemde.

1608379234188.png

Fatih Terim doğrudan kırmızı kart gördüğü için en az 2 maç ceza alacaktı. Hakemin raporuna göre bu cezanın artabileceği belirtiliyor. Ancak Fatih Terim sahaya girerek kendini büyük bir riske atmış oldu. Tedbir kararına uymayan görevlilere talimatlara göre en az 4 maç ceza veriliyor. Bu durumda Fatih Terim'in en az 6 maç takımının başında olmaması gündemde.

3 maçtan aşağı olursa hoca kendine hakaret sayar.
namussuz haram zadeler 10larca maç ceza verdiniz ne oldu kanırta kanırta şampiyon olduk yine oluruz

Pandemi döneminde haftada 2 mac oynamaya baslamadan kisa bir süre önce 4 gün 4 gün takimina izin veriyor ve akabinde gezip tozan elemanlar koronavirüsü kapmis bir sekilde tesislere giris yapiyor ve 2 hafta ortadan kayboluyor. 2 hafta sonra antrenmana baslayan o oyuncular rahat 1-1.5 ay performans gösteremiyor. Nereden bakarsan bak, ortada ciddi bir disiplinsizlik var. Fatih Terim'in artik düsünmesi gerekiyor, bu takim 1.5 yildir niye oynamiyor diye.

basımızda yönetim olmamasını cezasını sonunda çektik

yalı cocugunun istegi buydu zaten hocayı takımdan uzaklastırmak bizim at hırsızı yöneticiler saklansınlar hala

götü boklu erolu savunmak ıcın kırk takla atıyor herifler

6-8 maç falan filan algı oluşturup büyük ceza alması için yol yapılmaya başlanmış bile

Ben hiç Sergene ne ceza verilecek Ersuna kaç maç verilecek 4 mü 6 mı diye haber okumadım

Üst Alt