Fatih Terim'e Büyük Ceza Yolda - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'e Büyük Ceza Yolda

Pandemi döneminde haftada 2 mac oynamaya baslamadan kisa bir süre önce 4 gün 4 gün takimina izin veriyor ve akabinde gezip tozan elemanlar koronavirüsü kapmis bir sekilde tesislere giris yapiyor ve 2 hafta ortadan kayboluyor. 2 hafta sonra antrenmana baslayan o oyuncular rahat 1-1.5 ay performans gösteremiyor. Nereden bakarsan bak, ortada ciddi bir disiplinsizlik var. Fatih Terim'in artik düsünmesi gerekiyor, bu takim 1.5 yildir niye oynamiyor diye.
Hayırdır reis bunları bildiğine göre floryanın içinden misin?

"Eyyamcı, evde anlat Fatih Terim'i attım diye! Ahlaksız" şu üsluba bak şu adamın bu camiaya ne faydası olabilir ki? Her sene en az 5 6 maç ceza alıp takımı yarı yolda bırakıyor, gerçi kenarda da bir faydası yokta neyse. Ortamı gerip Marcao'nun kırmızı kart görmesine sebep olan da bu. Aklı sıra kenarda kudurup takımı ateşleyecek, tabi taktik bilgi sıfır olunca bu yöntemlerle maç kazanmaya çalışıyor. 2012-2013 sezonu Orduspor Mersin maçları örneği gibi.

"Eyyamcı, evde anlat Fatih Terim'i attım diye! Ahlaksız" şu üsluba bak şu adamın bu camiaya ne faydası olabilir ki? Her sene en az 5 6 maç ceza alıp takımı yarı yolda bırakıyor, gerçi kenarda da bir faydası yokta neyse. Ortamı gerip Marcao'nun kırmızı kart görmesine sebep olan da bu. Aklı sıra kenarda kudurup takımı ateşleyecek, tabi taktik bilgi sıfır olunca bu yöntemlerle maç kazanmaya çalışıyor. 2012-2013 sezonu Orduspor Mersin maçları örneği gibi.

Örnek verdiğin sezon dahil bu ''adamın'' kulübe verdiği katkıları göremiyorsan senin Galatasaraylılığından şüphe ederim.

Ünal aysal en büyük haindir
Bu taraftarlar galatasaraylılıkla alakası olmayan adama resmen taptılar.buda büyük bir rezilliktir

Sen anlamiyorsan yapcak birsey yok .

Borc yapmis diye nefret ediliyor , Fatih Hocam ne kadar borc yaptirdi onu unutuyorsun.
Harcadigi paralarin hesapi yok.

Ama iyi ezbere biliyorsunuz “ Ü.A Haindir “ diye
Adam gideli Avrupada ne yaptim onu anlat bakalim ?
Adam geldi gen Futbol, Basketbol bide Voleybol branslarda kupa kazandi.

birak canim kardesim , bu adami bitiren Fatih Hocam, kendinide bitirip ozamanlar TFF savas acip yinede oraya Imza atmistir o hainlik degilmi, söyle bana ...
ö dönem bizi bitirdi iste !!!

Eyvallah kazandigi, aldigi kupalara ama bunlari hemen unutuyoruz.
Ama bizi o avrupa fatihi yaptiysa bizde onu imparator yaptik.

Yinede iki tarafli bakmak gerekir diyorum.

Bitmis macta kart alan oyuncu; egitilmezdir, christmis tatiline kaçmayi hedeflemistir

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt