Fatih Terim'in Galatasaray'a Geri Dönmesini İster misiniz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Galatasaray'a Geri Dönmesini İster misiniz?

Fatih Terim'in Galatasaray'a Geri Dönmesini İster Misiniz?

• Kullanılan toplam oy
    85
tüpcüyle iş birliği yaptığı günden beri sevmiyorum kendisini ama bizi düzeltecek adamda budur malesef. gelmeli.

Daha bir haftaya kadar atıp tuttuğu tff ve tüpçüyle gitti işbirliği yaptı.para için namusunu satabilecek bir insanın bizde işi yok.

Envoyé de mon InFocus M808 en utilisant Tapatalk

başımızda altyapı sorumlusu varken fatih terim'i istememe gibi bir lüksümüz varmış gibi bir de anket açılıyor. :)
sokaktaki 100 fb bjk'liye terim'in galatasaray'ın hocası olmasını ister misiniz diye sorsan 95'i hayır der ama bizim taraftarlar hala "ama o bizi sattı" kafasında.

Son düzenleme:
Hayır. İstememem için sebeplerim var. İsteyenlerin de istemek için sebepleri var doğrudur lakin artık her şeyi geçtim bu döngüyü aşmamız gerekiyor. En ufak bir başarısızlıkta hemen Terim. Bu adam yarın öbür gün göçüp gittiğinde ne olacak? Koskoca Galatasaray artık Fatih Terim dışında bir çözüm üretmeyi öğrenmeli. Disiplinli ve futbolu bilen bir alman çok şey katar bize. Asıl sıkıntı bu yetilere sahip hocayı alıp getirebilecek bir yönetim olmaması.

onun yeri belli kader arkadaşlarının yanı

terim-demiroren-isbirligi.jpg

Üst Alt