Fatih Terim'in Galatasaray'a Geri Dönmesini İster misiniz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Galatasaray'a Geri Dönmesini İster misiniz?

Fatih Terim'in Galatasaray'a Geri Dönmesini İster Misiniz?

• Kullanılan toplam oy
    85
fatih terim demek kupa demek şampiyonluk demek başarı demektir.

fatih terimi istemeyen Galatasarayın başarısını istemiyor demektir.

Gelsin abi

Gelsin güzel günleri yaşayalım

Gelsin Kadıköy'de PTT 1. Lig takımı gibi oynamayalım

Gelsin eze eze şampiyon olalım

Yeter ki gelsin

başka hoca bulamayacağımızı ve başımızda üfürükçünün birinin olduğunu düşünürsek, ben tavım.

şayet alaman biri gelicekse, alaman tercihim.

Terim'i ne kadar sevdiğimi herkes bilir, elbette ki isterim ancak kendisinin Milli Takım'daki misyonu çok daha büyük. Unutmayalım ki "Aslolan Galatasaray, Var Olan Milli Takım"dır. Ne yazık ki bencil olamayacağım. Oyum: Hayır.

Daha bir haftaya kadar atıp tuttuğu tff ve tüpçüyle gitti işbirliği yaptı.para için namusunu satabilecek bir insanın bizde işi yok.

Envoyé de mon InFocus M808 en utilisant Tapatalk

Donup dolaşip ayni seyi soylemekten bikmadiniz yaw milli takkima gitti adam Milli tabi sen Fransiz oldugun icin millli duygulari anlamassin ne Fenere ne bjk ye nedd ts ye git ama bize ihanet etti bi yürü gidin şurdan

Mecburen evet, bu futbol düzeninde bilgili, egitimli, yabanci (özellikle Alman) birinin basarili olma ihtimali 0.
Bakin sifira yakin da demiyorum, sifir.

O yüzden mecburen terim gelmeli, her ne kadar kendisini sevmesem de.

Donup dolaşip ayni seyi soylemekten bikmadiniz yaw milli takkima gitti adam Milli tabi sen Fransiz oldugun icin millli duygulari anlamassin ne Fenere ne bjk ye nedd ts ye git ama bize ihanet etti bi yürü gidin şurdan

ya bi sus allasen. Leo bisey der, fransiz olur. Ben bisey derim, alman olurum. Digeri baska bisey der, ingiliz olur.

Ya siz nesiniz peki? söylim mi? siz dünyadan bihabersiniz.

Kusura bakma da sana mı düşüyor adamın Fransızlığını Türklüğünü tartışmak? Istediğini istediği gibi söyler de yazar da.

Mal mal yorumlar yapmayalım lütfen.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Terim gelicem dediği an iş biter sizin istemem desteklemem muabbetleriniz boş birazda. İstediğiniz adamlarında hali ortada hakeza.

burdan evet diyenlere sesleniyorum;

Bu kişi bizi kötü günümüzde parayı seçip Tüpçü'nün yanında durmayı tercih bir insan...
Evet o günlerde külübüne ceza kesenler vardı sayın terim.
izleyin ne dedi ne yaptı? ceza aldıktan sonraki konuşmalarını yuttu, tükürdüğünü yaladı ve Milli takım teknik direktörü oldu.
Fatih Terim esti gurledi! | Galatasaray 3-1 Mersin İY - YouTube

bu millete bunun gibi goy goycu adam lazım işte piyasaya çıkıp reklam yapar gibi konuşup sonra dediğinin tam tersini yapıp koyun güden adam lazım.

Üst Alt