Fatih Terim'in Kredisi Ne Zaman Tükenir? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Kredisi Ne Zaman Tükenir?

kulüpte 30 senelik imzası olan adamın kredisini tüketemezsiniz.

destekleyici ve prestij kaybı olur sadece. ft de ikisine oldukça değer veren biri profilinde.

sezon sonunda işleri rayına koyamazsa bırakacağını düşünüyorum.

kimsenin geçmişine para yatırmayız söylemini kendisine çevirir ise zaten tükenmiş olduğunu kendisi de görebilir... her sezon avrupanın en kepaze takımı olmaktan bıktık , edirne ötesinde armanın alay konusu olmasından usandık!

malesef imparator hazretlerinin gerek transferleri olsun , gerek oyun anlamında ortaya çıkardığı eser taraftar için zuldür, acilen istifa etmesi gerekmektedir..

Kalsın diyenler için yazıyorum;

Çok pahalı bir kadro kurduk. Turkiye Liglerinin çok üstünde, CL düşünülerek kurulmuş bir kadro.

Bu kadro ile FT basarılı olamazsa, gelecek yıl Avrupa ya gidemezsek bunun kulube ekonomik yansıması çok kötü olur. 2 yıl kar açıkladık diye seviniyorduk, 3-4 yıl belimizi dogrultamayız.

FT bunu düşünür mü bilmem. Hiç sorumluluk almayan, kendi dışında her seyi , herkesi suclayan ve Ocak transferlerine bel baglayan bir kişiye zerre güvenmiyorum.

Kısacası, durum vahim..

Normalde bir sezon şampiyon olamadı diye hocanın kredisi tükenmez açıkçası bende de tükenmez lakin takımın taraftara bir şeyler veriyor olması lazım lakin ortada Galatasaray diye bir takım yok. Bahsettiğimiz takım son 2 sezonun şampiyonu :red: Ne ligde ne CL'de gol atamıyoruz. Koskoca Galatasaray gol atamıyor hatta gol atmayı geçtim pozisyon üretemiyor. Şampiyon olduğumuz son 2 sezonda da çok mu iyi top oynuyorduk? Hayır lakin daha oturaklı, ne yaptığını bilen, oynaması gerektiği gibi oynamaya çalışan bir takım görüntüsü vardı. Rakipler de çok iyi değildi. Bu sezon o da yok. Hani 2 sezonun sonunda artık takım iyice rayına oturur, transferlerle güçlendirilir ve daha iyi futbol oynamaya başlar diye bekliyorduk lakin geçen sezonlardaki görüntüyü de arar olduk :crushed: Hoca 2 senedir bu takımın başında ve takım şu an gol atamıyor, organize olamıyor, mücadele edemiyor! Takımın ne oynadığı belli değil. Sezon başından beri yan pas geri pas kaleciye pas... Başka bir şey yok! Ya koskoca Galatasaray en son ne zaman duran toptan gol buldu ben hatırlamıyorum. Bu ayıptır ya bildiğin ayıptır. Bana sorarsanız hocanın ayıbıdır.

Doğrudur Fatih Terim isminin yanında 8 TR şampiyonluğu ve UEFA Şampiyonluğu yazıyor. Diğer incik boncuk kupaları saymıyorum bile. Baktığın zaman şu kariyere sahip hoca bir sezon değil iki sezon şampiyon olamasa dahi kredisi tükenmez. Taraftarın derdi şu anda iki tane kıytırık takımın 3 puan gerisinde olmak değil, şampiyonluğu kaçırmak da değil... ki her sene şampiyon olacağız diye bir kaide yok zaten. Bu sene de olamayı veririz sorun bu değil. Ortada Galatasaray diye bir takım kalmadı daha doğrusu sezon başından beri sahada öyle bir takım yok. Bu takımı bu hale ben getirmedim herhalde! Son 2 sezonun şampiyon takımını istesen bu hale getiremezsin. Peki Fatih hoca bunu nasıl başardı? Hakikaten kolay bir şey değil bu. Son 2 sezonun şampiyonu olarak geldiğimiz noktaya inanamıyorum. Bu takımın başında ben olsam da bu kadar oynar zaten. O halde Fatih hocanın şu an fonksiyonu nedir? Ne işe yarar? Bunu sormak hakkımız.

Benim tanıdığım bildiğim Fatih hoca, 13-14 haftadır tahammül etmeye çalıştığımız olmayan futbola veya takıma 3 hafta tahammül etmezdi edemezdi ve gerekirse kelle alır, çok ciddi revizyonlara gider ve yoluna devam ederdi. Amma ve lakin Fatih hoca bildiğimiz tanıdığımız Fatih Terim değil. Miadı doluyor belki de. O yüzden de gitmesi gerektiğini düşünüyorum. Ha bildiğimiz tanıdığımız Fatih hoca geri döner o halde başımızın üstünde yeri var lakin zor gibi görünüyor. Hala daha ocak mocak bir şeyler zırvalıyor ne yaptığı belli değil.

ne 1 senede tükenir ne de küme düşürse bile tükenmez derecesinde (öyle 1 kredi kimsede yok yaw oldu olacak futbol şubesini kapatsın yine bitmesin)
gerçekçi 1 tahminle hoca bu sezon başarısız olursa önümüzdeki sezon 1 şans daha tanır kendisine yine olmuyorsa kendi isteğiynen vedalışırız gibi

Fatih Hoca'nın kredisi benim gözümde tükenmez. Yakın tarihimizdeki başarıların neredeyse tamamı kendisinin yönettiği takımlarla yazıldı.

Üst Alt