Fatih Terim'in Ordusu | GSC Taraftar Topluluğu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Ordusu | GSC Taraftar Topluluğu

1832.jpg

Önemli bir uyarı!
Bu konu sapına kadar Terimcilik içermektedir. !

Efsane hocamız Fatih Terim'e sadakat yemininizi ankete Evet diyerek gösterebilirsiniz. !

Bu konu şampiyonluklarda, kazanılan zaferlerde ve alınan kupalarda kimlerin iki yüzlü olduğunu gösterecektir. !

Fatih Terim Ordusunun Temel Amacı: Forumdaki Terim karşıtı bilinçsizce atılan postları bertaraf etmek ve olası kuşların tespiti ve infazında hızlı reaksiyon almaktır.

Felsefemiz:
z kuşağına Fatih Terim'i tanıtmak ve neden Galatasaray'ın efsanesi olduğu öğretmektir.

Unutmayın bu ekibin bir parçası olmak her yeni başarı da; "Ben demiştim" fırsatı yakalamanızı sağlayacaktır.

Kazandırdığı şampiyonluklar,kupalar sayısız başarı ve gurur ben anlamıyorum gerçekten insanları böyle adamlar 100 yılda bir gelir liderlik özelliği kolay bulunmaz böyle konuşmadan tek bakışıyla bir grubu idare edebiliyor istediklerini anlatabiliyor formsuzluklar eleştiriler olur ama yazılanları görünce şok oluyorum sanki başka yerde başarılı olmuş ama bizde tutmamış hadi gitsin diye konuşulan bir kişi gibi bahsediyorlar ama öyle değil işte.Fatih Terim bu değerini bilmeliyiz biz değil kendisi ne zaman istiyorsa o zaman gitmeli bu yaşta sayısız başarıya rağmen hala hırsını koruyan birisini herkes pamuklara saracakken biz yerden yere vuruyoruz..Sonra pişman olmamak için sonuna kadar Terim...Kendisi gittiği takdirde daha iyi biri gelmeyeceğinide hepimiz biliyoruz yabancı olursa zaten 10 haftası var hüsran yerli olursa oyuncular kucağa alıyor.Oturduğum semtte Terim'in Aysal kavgası sonrası gittiğinde mahalle duvarlarındaki bir sözü yazıyorum son olarak : Ya Terim Ya Ölüm.

Terim çölde bir vahadır kıymetini bilmek lazım.

Üst Alt