Fatih Terim'in Ordusu | GSC Taraftar Topluluğu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Ordusu | GSC Taraftar Topluluğu

Terim eleştirilir ona lafım yok ama yallah Terim,defol artık gibi lafları hakaretleri ki daha beterleri var görünce şok oluyorum bu öyle alelade bir adam değil arkadaşlar..GS bana gel desin gelirim git desin giderim diyen adam bu kendini GS'den büyük görüyor diyenler var..

İlla kaybedince mi anlayacağız elimizdekinin değerini?

Kendisi artık genç değil, uzun yıllar hocalık yapması da pek olası değil, ek olarak çok yıprandı yeni sayfa açmak aslında hem kendisi için hem de bizim için en doğru olanı. Galatasaray için manevi ağırlığı olan bir isim, çekilip uzaktan ya da kulüp içinde alacağı bir görev ile (TD ve sportif direktörlük dışında) destek olması şık olur. Ha yok başımızda kalacaksa da ki öyle olacak, kafa karışıklığını giderip doğru hamleler yapmasını temenni edip desteklerim, tabi desteklemek demek kör kütük her koşulda alkış tutmak demek değil.

Ha desteğimin ya da hocanın istifasını istememin herhangi bir etkisi olmadığının da gayet bilincindeyim, takılıyoruz işte.

Son düzenleme:
Kazandırdığı şampiyonluklar,kupalar sayısız başarı ve gurur ben anlamıyorum gerçekten insanları böyle adamlar 100 yılda bir gelir liderlik özelliği kolay bulunmaz böyle konuşmadan tek bakışıyla bir grubu idare edebiliyor istediklerini anlatabiliyor formsuzluklar eleştiriler olur ama yazılanları görünce şok oluyorum sanki başka yerde başarılı olmuş ama bizde tutmamış hadi gitsin diye konuşulan bir kişi gibi bahsediyorlar ama öyle değil işte.Fatih Terim bu değerini bilmeliyiz biz değil kendisi ne zaman istiyorsa o zaman gitmeli bu yaşta sayısız başarıya rağmen hala hırsını koruyan birisini herkes pamuklara saracakken biz yerden yere vuruyoruz..Sonra pişman olmamak için sonuna kadar Terim...Kendisi gittiği takdirde daha iyi biri gelmeyeceğinide hepimiz biliyoruz yabancı olursa zaten 10 haftası var hüsran yerli olursa oyuncular kucağa alıyor.Oturduğum semtte Terim'in Aysal kavgası sonrası gittiğinde mahalle duvarlarındaki bir sözü yazıyorum son olarak : Ya Terim Ya Ölüm.

Terim çölde bir vahadır kıymetini bilmek lazım.
Formsuzluk mu?
Yav 4 sene formsuz mu olur bir insan. aklımızla dalga geçmeyi bırakın kardeşim, başarılı olmak isteyen adam önc ekinini sağlamlaştırır
Nerede bir biatçı varsa direkt teknik ekibe giriyor.
Terim futbolculara bağırıyor arkasını dönüyor Selçuk aynısını Türkçeye çevirerek aynı hareketi yapıyor.

Hoca sadece kendisi konuşulsun başarının mimarı tek başına o olsun istiyor.
Aynı milli takımda olduğu gibi bir jenilik jenerasyon yaklaşabilir bunun temellerini atabilir ama bu oyuncuları oynatabilecek kişi maalesef kendisi değil.

Formsuzluk mu?
Yav 4 sene formsuz mu olur bir insan. aklımızla dalga geçmeyi bırakın kardeşim, başarılı olmak isteyen adam önc ekinini sağlamlaştırır
Nerede bir biatçı varsa direkt teknik ekibe giriyor.
Terim futbolculara bağırıyor arkasını dönüyor Selçuk aynısını Türkçeye çevirerek aynı hareketi yapıyor.

Hoca sadece kendisi konuşulsun başarının mimarı tek başına o olsun istiyor.
Aynı milli takımda olduğu gibi bir jenilik jenerasyon yaklaşabilir bunun temellerini atabilir ama bu oyuncuları oynatabilecek kişi maalesef kendisi değil.
Fatih Terim bir öğrencisine teknik öğretebilir ama kendinde bulunan liderlik özelliklerini mental vasıfları aktaramazsın öyle olsa Guardiola'dan çıkan her ismin uçması gerekirdi kaldıki onunda futbol dünyasına tek armağanı Arteta oda şüpheli.

4 senedir formsuz dediğiniz süreçte 2 şampiyonluk 2 yerel kupa var el insaf ya kıymet bilmiyoruz gerçekten.

Artık bırakması için birkaç basit neden yeterli bence.

Ama forumumuzda siyasi benzetmeler , doğruluğu olmayan maaş söylemleri , bodrum espirileri , trollükler üzerinden gitmesi istendiği için iş birşeyden sonra bayık bir hal almaya başlıyor.

Tekrar tekrar aynı hataların tekrarlanması ve oyun olarak bir gelişim görememem benim için hocanın bırakması için yeterli bir neden.
Üzerine kimsenin bu kadar kredisi olmamalı zaten.

Fatih Terim bir öğrencisine teknik öğretebilir ama kendinde bulunan liderlik özelliklerini mental vasıfları aktaramazsın öyle olsa Guardiola'dan çıkan her ismin uçması gerekirdi kaldıki onunda futbol dünyasına tek armağanı Arteta oda şüpheli.

4 senedir formsuz dediğiniz süreçte 2 şampiyonluk 2 yerel kupa var el insaf ya kıymet bilmiyoruz gerçekten.
Fatih terim hangi öğrencisine teknik öğretti?
Kimseye bile öğretmesi gerek yok dünyada 7 milyar insan var millet İtalya’dan 30 yaşındaki futbol bebesini alıp takımına taktik katıyor. Bizimkine arda sen gel, Necati sen olmazsan olmaz nerede bir vasıfsız varsa hoca olarak kafa sallıyor.
Selçuk 2 senedir bu takımda hocalık yapıyor ondan öncesi 10.yılında alt devrelerden birine hangisine duran top kullanmasını öğretmiş.

Puhah kıstas şampiyonluk mu yav, takım top oynayamıyor top.
Takımın adı eğer gazspor ise muhteşem iş yapar eğer Galatasaray’da büyük takımın diyorsa 3 ayda 5 maçta öne geçip maçı vermez.
Geçen sene de şampiyonluğu vermesinin sebebi kendisidir, ne olcak ya bana yazın ya dedikçe yav kıl payı şampiyonluk kaçırdık bu boktan ligde şampiyonluk kaçtı tüh diye kendimizi kandırmaya devam ederiz. Şu ligde büyük takımların şampiyonluk olmak için çok bişey yapmasına gerek yok az buçuk zekası olan herhangi bir hoca şampiyon yapar.
Şampiyon olamayabilirsin başka önceliklerin vardır, Türkiye kupası denen şeyi aldık diye tur mu yapalım.

UEFA kupasını kaç senedir sallamayan kendisi, ş,ligine niye katıldık diyen kendisi. Baktı iş artık uçuruma doğru gidiyor UEFA kupası birden değerli oldu kafa yoruyor şeyhimiz.

Üst Alt