Fatih Terim'in Teknik Direktörlük Kariyeri Bitmiştir - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Teknik Direktörlük Kariyeri Bitmiştir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam tek orta saha oyuncusu ile maça çıktı. Golden sonra hala avel gibi yakalanmanın da izahı yok. Mazide kaldı artık bu adam. Biat etmeyi bırakın, yeter.

Ya birakin bu masallari.Adamin taktigi tutmus zaten dunya kadar gol pozisyonu bulmussun atamiyorsun.Son dakikada da sanssiz bir gol yiyorsun.Ne diyeyim simdi hocaya.Biat etmiyorum ama seviyorum kendisini cunku ulkenin yarisi sayesinde galatasarayli olmustur

Sent from my iPhone using Tapatalk

valla orta sahaya sadece 1 gerçek orta saha oyuncusu oynatmakta yanlis bence

ozan-selçuk yapsaydi maçi çoktan almis olurduk

gerçi oyuncularimizin gol atma özelligi pek güçlü olmadigi için pek gol atamadik

fernandaoyu yerli mi yapmak lazim artik ...
Reis milli bir golcü yok, hadi biz yetiştiremedik Almanlar neden yetiştiremedi :D
selçukun gol atması da şanstı, son 3 yılda en rahat oynadığı maçtı sanırım.
ortasahadan daha önemli olan konu bence gol atacak adam olmaması, umudumuz umut var mı ötesi?

Kimden Türkiye milli takimina teknik direktör olmaz sorusun bu adam net cevap verdi, daha kac mac kazanamayacagiz acaba? Bir 2008'in ekmegi yenmeye devam ediyor. O turnuvada oynayan futbolcularin cogu emekli filan oldu, kenardaki teknik direktör hala yerini koruyor.

Su oynanan maclarin cogunda sanssizca puan kaybettik.Ayrica kadro kalitemiz cidden cok kotu

2 milyon nufuslu ulkeyi maglub edemiyorsan burda teknik direktor kabiliyeti degil bizim futbolun bir turlu kimlik bulamamasina yakinmamiz laizm. Fatih Terim bizi ego nedeniyle birakip gittigi gunden itibaren hocaligi bitmistir. Zaten bizde hoca iken bile hepimiz FT'in sadece kos kos kos bas bas bas bakisindan baska bir anlayisi olmadigini cok iyi biliyoruz.

Bizim ulkemizin bildimiz bileli AROG futbol tarihindan beri olmiyan bir taktik anlayisimiz! Dunyanin onde gelen ulkelerin hepsinin bir kendi edinmis futbol anlayisi ve taktigi var.. bizde al gulum ver gulum hadi saldir mal gibi kos anlayisindan baska bir futbol bilincimiz yok! sifir! yerel takimlarimiz o kadar maddi imkanlarina ragmen goz dolduracak bir futbol yok! iyi oynadigimiz maclarda bile sans eseri bas bas bas .. topu sisir yada hucum hucum hucum yaparak illa atariz anlayisi var.

sogudumuz kadar soguduk zaten futboldan diyecek birsey de kalmiyor bir cogumuz bu sessizlige de kufur ile dolduruyor bu arkadaslarada birsey diyemiyoruz artik.

Şu milli takımdan Galatasaraya kaç oyuncu alırsınız?
serdar, volkan babacan, volkan şen,ozan tufan,töre?

ben üstüne burak selçuk ve umutu veririm.
net 8 oyuncu berbat buna rağmen sayısız pozisyon bulup atamıyosun.
mourinho gelse bir bok olmaz bu kadrodan.

Ya birakin bu masallari.Adamin taktigi tutmus zaten dunya kadar gol pozisyonu bulmussun atamiyorsun.Son dakikada da sanssiz bir gol yiyorsun.Ne diyeyim simdi hocaya.Biat etmiyorum ama seviyorum kendisini cunku ulkenin yarisi sayesinde galatasarayli olmustur

Letonya da pozisyona girdi ama? Dikkatini çekerim LETONYA.

Bu kadar cok koyun barindiran ortadogu ulkelerinde Terim gibi cobanlarin kariyeri bitmez. Murhan Almanya ile karistirmis burayi.

Öyle şeyler yaşattın ki uğruna ölmeye değer...

Ben ayrılmasını istemiyorum, iyice dibinde dibini görelim gözde çok büyütülen isimlerin aslında o kadar ''büyük'' olmadığını idrak edelim, bunu idrak ettikten sonra belki bir şeyler gerçekten değişebilir, kısır döngü kırılır.

İlk yarıda gol de yiyebilirdik. Şanssız bir maç olduğu doğru ama bu hataların üzerini örtmez.

o volkan babacanı hangi vasfından ötürü soktun kaleye he fatih hoca? fenerden yediği golleri görüpte böyle karaktersiz birini sokarsan kaleye sonucuna katlanırsın. ayı volkanda milli takımı yaktı sayısız defa bu tıyneti bozukları acı tecrübeyle öğrenmişsindir heralde artık. trabzonun kalecisi onurun hakkıydı o kale, cenk tosunun hakkıydı o forma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt