Fatih Terim'in Teknik Direktörlük Kariyeri Bitmiştir - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Teknik Direktörlük Kariyeri Bitmiştir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İsveç 'li hakem istemiyormuş bir daha UEFA 'ya bildirilecekmiş ,,
rezillik kepazeliktir bu terim'in lafları !
Bütün geçmişini inkar etmekte ......

Umuttan
Serdar Azizden
Volkan Babacandan

medet uman bir zihniyet,teknik direktör falan değildir.

Buna terim de hamza da dahil

O hakemi istemiyorum bu hakemi istemiyorum diyor.Sanki orası at koşturduğunuz tff'de istek yapıyorlar birde.Hakem kötü maç yönetti fakat direk oyunun kaderine etki edecek hata yapmadı.Sen tut 50 tane gollük poziyona gir gol atama sonra otur bu safsataları konuş.Yani oralarda ahbap çavuş ilişkileri yürümüyor bunu öğrenin artık.Gerçi öğrenmesenizde olur çünkü sizi sallayan yok.

Olursa MHP den olur

fft64_mf1635972.Jpeg

Komikmiş

fati denen zat hagi'nin evinde 5 sene hizmetçilik yapıp ayakkabılarını parlatsa ödeyemez hagi sayesinde elde ettiği şeyleri ulan hagi sen ne futbolcuydun be en fazla adana tvde yorumcu olabilecek bir adamı çıkarıp türkiyenin futbol patronu yaptın sen gelmiş geçmiş en iyi futbolcusun hagi hagi hagi

Hagisiz clde ceyrek finali var milli takimla avrupa 3.lugu var 2 sampiyonlugu var neyin kafasi bu kabul edelim veya etmeyelim Terimin basarilari trsadufi degil kanimca

Hagisiz clde ceyrek finali var milli takimla avrupa 3.lugu var 2 sampiyonlugu var neyin kafasi bu kabul edelim veya etmeyelim Terimin basarilari trsadufi degil kanimca
Fatih Terim'in artık bırakması gerektiğini düşünen biri olarak katılıyorum. Öyle ya da böyle bu ülkede yönü batıya olan tek teknik direktördü.

Terim büyük hocada artık elini ayağını çekmesi gerektiğini anlaması lazım. Buradan turnuvaya da götürebilir ama hareketleri, sürekli sağa sola mesaj kasması, sahada kazanamayınca bunlar milletin gözüne batıyor.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt