Fatih Terim'in Yardımcıları Belli Oldu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Yardımcıları Belli Oldu

Cevap: Fatih Terim'in Yardımcıları Belli Oldu

ABD'li kondisyoneri getirmezlerse seneye de işimiz yaş.

Eski başarılı oyuncuların teknik kadro içinde yer alması gayet güzel. Hasan da hiç öyle emir kulu olacak bir adam değil bence :D aksine çok tartışırlar Fatih Hocayla. En azından milli takımdaki tuzluk oğuz gibi yancılık yapmazlar bir iş yaparlar..

Ama eski futbolcuları yanına toplamakla iş bitmiyor keşke biraz daha tecrübeli isimlerle de çalışılsaydı.

benim vedat haricinde antrenörler konusunda bir teredütüm yok,hasanda ümitte bir neden için yardımcı olarak getirildi.Şimdi soruyorum size,takım içinde ağabeylik yapacak kim var? ayhanmı?ardamı? servetmi? takım içinde güvensizlik ve sevgisizlik varsa işte bunun en büyük nedeni toparlayıcı ,akıl verici insanlar olmadığıdır.Seveni yada sevmeyeni vardır tartışmıyorum ama hasan şaşda ümit davalada takım içindeki ağabeylik posizyonunu tekrar kuracaklardır,en azından terimin arkasından iş çeviren,reijkaarda yapılan kuyu kazma olaylarına müdahale edebilcek yegane insan bunlar dolayısı ile takım içinde bir aheng sağlanması bakımından bu insanlar getirildi.Birde bu yıl sadece ligdeyiz,avrupadada değiliz bu kadar kasmamızın ne alemi var,en kötüsü ilk 3de oluruz ama malesef kelle avcılığından başka bildiğimiz bişey yok,adamlar daha iş başı yapmadı hemen kelleleri istendi,böyle düşünülecekse zaten başarılıda olsa bu adamlar asla istenmezler.Bırakın bakalım sezon açılana kadar neler olacak,kimler gelecek kimler gidecek ondan sonra teknik analizler vs yapalım.Sonuçda bizim öyle yada böyle özümüze dönmemiz gerekiyordu,Galatasarayıda özü hasan şaşdır,ümit davaladır ve fatih terimdir..Buna karşı gelenlerde kendi Galatasaraylılıklarından şüphe etmelidir,bu insanlardan zarar gelmez kulübümüze,yabancı hayranlığını bırakalım artık son 3 sezonda geldiğimiz nokta belli bundan daha kötüsünü fatih terim ve yardımcılarımı getirecek Allah aşkına biraz mantıklı düşünelim..

Vedat'ın Yeni Malatyaspor'daki deneyiminin olumlu olduğunu söylemek isterim. Bence takımının play off'lara kalmasında önemli etkisi oldu. F.Terim ile birlikte daha da etkin olabilceğine inanıyorum.

Umarım takımımız için en hayılısı nasılsa öyle olur.

Birakin su agabeylik muhabettini, sonra da neden bu ulke futbol anlaminda ilerlemiyor neden takimlarimiz basarisiz oluyor diye agliyorsunuz :)

Hayırlı olsun.3 çok iyi Galatasaray'lı ve profesyonel.Özellikle Hasan Şaş ve Ümit Davala'nın haksızlıklara uğramalarına rağmen görev kabul etmeleri nasıl Galatasaray'lı olduklarını gösterir.

bu silik kişilikli heriflerden yardımcı antranör olur mu?inanan var mı buna.bunlardan hangisi f.terim'le fikir çatıştırabilir hepsi emir kulu gibi olur.terim egosu şişik adam mourinho'nun yaptığı gibi yanında adam yetiştirmiyor çünkü kendisini geçecek adam istemez.

Bu yine mi türemiş ?

Hasan Şaş tv programlarında sözde yorumcu olarak sövüp sayıyordu noldu şimdi :)

Eger yardimci antrenor Bulent Under olacaksa diger antrenorler o kadar sorun degil, bulent hoca iyidir.

bu üç ismin arasında Tugay'ın olmaması büyük üzüntü... en azından benim için... şimdiden önyargılı yaklasmamak gerek ama acıkcası benim bu isimlerde endiselerim var...

Tugay kendisi istemediyse bunu bilemem... ama bu üç isimden daha cok yakısırdı Tugay...

Ünal Aysal'ın biz florya'yı 3 ay içersinde adam ederiz dediğinin altında kesinlikle Fatih Terim yatıyordu zaten... Ama birde Hasan Şaş eklenince tam süper oldu...

Mükemmel Bir seçim bence Haan Şaş ve Ümit Davala

Ünal Aysal'ın biz florya'yı 3 ay içersinde adam ederiz dediğinin altında kesinlikle Fatih Terim yatıyordu zaten... Ama birde Hasan Şaş eklenince tam süper oldu...

Mükemmel Bir seçim bence Haan Şaş ve Ümit Davala

hasan şaş... abilik... drogba... enteresan bir kombinasyon... yerli topcular ve gencler icin belki... ama peki ya drogba... elmander... kalström... buffon?... (bu isimleri transferleri kesinlesti diye söylemiyorum... cogumuzun hayali oldugu icin söylüyorum)... cok ciddi endiselerim var... özellikle de hasan şaş'ın yabancı futbolculara olan bakışını düşününce...

tek sakincam bu eski topcularin kafalarinin 1200lerden kalmis olmasi, ve takimda ayrim yapabilitelerinin olmasi. yoksa vedat, hasan, umit gibi adamlar hem takimin motivasyonunun, birliginin saglanmasinda hem de oyuncularla antremanda birebir ilgilenme adina gayet dogru adamlar

tek basina neeskens gelince ne oldu gorduk

Hasan şaş 24 yaşında uefa kupası kazanıldığında takımda ağabey idi..

Geçen seneden sora kimse bana tugay demesin. Hagi nin suratına tokatı atıp aga bi kendine gel diyemeyen adam drogbaya mı artistik yapacak. geçen sene bitirdi gözümde kendini

Tugay Alt Yapı'dan sorumlu olursa .. Müthiş olur.

Güzel Günler Bizi Bekliyor Renktaşlar ..

Adeta, Çok Güzel Hareketler Bunlar !

Üst Alt