Fatih Terim'in Yardımcıları Belli Oldu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Yardımcıları Belli Oldu

Cevap: Fatih Terim'in Yardımcıları Belli Oldu

vedat banada garip geldi,belki bu yıl sadece lige konsantre olunacağı için böyle bir ekip oluşturulmuş olabilir,sonuçda hasanda ümitte bu kulübün değerleri ve terime mutlaka destek vermek bakımından gelmeleri olumlu oldu ancak vedatın getirilmesini garipsedim,belki onun yerine tugay olsa yada bülent korkmaz olsa anlardım ama vedat bize geldiği dönemde saç baş yolduran ve tüm taraftar kitlesinden istenmeyen adam olarak ön plana çıkmışdı.Bilemiyorum ama avrupada olmayacak olmamız bu ekibin getirilmesinde bir sakınca görmüyor mantığım dolayısı ile 2000 ruhunu tekrar oluşturmak ve eski vefasız kulüp imajını temizlemek için bu tür hamleler elbette yapılmalıydı.

onu bunu birakin da beyler takim cok iyi motive olacak maclara,fatih terim,hasan sas ve vedat inceefe:D

ben en çok vedata sevindim vedat biraz aklını kullansa nestayla karşılaştırılabilecek bi defans oyuncusyudu inşallah anterenörlüğü başarılı olur

Bi siz biliyosunuz ! Koskoca Fatih Terim bilmiyor bu işi, siz biliyosunuz di mi. Gölge bari etmeyin, ulan bişeyi de beğenin be. Burda insanlar Galatasarayımızı yukarılara taşımaya çalışıyorlar. Siz anca oturun klavye başında koca karı gibi eleştirin herşeyi. Herkesi ayrı ayrı memnun etmek zorunda mı bu insanlar.

Bi siz biliyosunuz ! Koskoca Fatih Terim bilmiyor bu işi, siz biliyosunuz di mi. Gölge bari etmeyin, ulan bişeyi de beğenin be. Burda insanlar Galatasarayımızı yukarılara taşımaya çalışıyorlar. Siz anca oturun klavye başında koca karı gibi eleştirin herşeyi. Herkesi ayrı ayrı memnun etmek zorunda mı bu insanlar.

Renkdaş insanlar endişe ediyorlar yani kalite bekliyorlar birazcık hepsi o hasan davala vedat carlos cuadrad neeskens etkisi yapmadığı aşikar ama başarılı olacaklar inşallah başka şansları yok çünkü

bi siz biliyosunuz ! Koskoca fatih terim bilmiyor bu işi, siz biliyosunuz di mi. Gölge bari etmeyin, ulan bişeyi de beğenin be. Burda insanlar galatasarayımızı yukarılara taşımaya çalışıyorlar. Siz anca oturun klavye başında koca karı gibi eleştirin herşeyi. Herkesi ayrı ayrı memnun etmek zorunda mı bu insanlar.
,

:msg:...........:D:D

Offf kadroya bak Fatih Terim, Hasan Şaş ve Vedat İnceefe.. bu ekip koşmayan kendine bakmayan oyuncu olursa ağzını burnunu kırar :)

neeskensi de gördük beyler antrenör yani pek farkları yok.bütün iş teknik adam da bitiyor bu kadar abartılmamalı

Takımda abi kalmadı vs vs vs diyenler buyurun size abiler, artık ellerini mi öpüyorsunuz ne yapıyorsunuz yapın arkadaşım. Severiz ama Ümit'i Hasan'ı:)

Üst Alt