Fatmagül'ün Suçu Ne? | Perşembe | 20.00 | Kanal D - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatmagül'ün Suçu Ne? | Perşembe | 20.00 | Kanal D

Cevap: Fatmagül'ün suçu ne?

Buda manidar. :asd:

capture1or.jpg

Kerim'in sucu ne diye alternatif dizi ismi olur yani. Her bolumunu sinir icinde izliyorum.

Arkadaşlar şunu bir okuyun, hala gülüp eğlenebilecek misiniz, merak ediyorum...

12 yaşındaki kıza 28 kişinin tecavüz etmesi

28 tane kendini insan sanan varligin Mardin'de 7 ay boyunca gerçekleştirdiği insanlık dışı olay. Can Dündar'ın bugünkü yazısından:

"İkinci kadının ismi n. ç... ("Naçar" mı demeli?)

Henüz 12'sinde, Mardin'de 28 erkeğin tecavüzüne uğradı.

Hem de bu, bir gün değil, bir hafta değil, tam 7 ay boyunca sürdü...

N. ç.'nin itirafı üzerine açılan "Utanç Davası"nda sanık sandalyesi şehrin protokol zirvesi gibiydi:

Kaymakamlık görevlileri, ilköğretim müdürleri, askeri ve mülki erkan...

Küçük kıza boşaltılan köylerde, eski hükümet konağında, hatta kaymakamlıkta tecavüz etmekle suçlanıyorlardı.

Sonra ne olduysa oldu, sanık avukatları davadan çekildi ve tüm sanıklar beraat ettirildi.

Halen çocuk esirgeme kurumu'nda barınan n. ç., geçen hafta adalet bakanı'na yazdığı mektupta şöyle diyordu:

"Ben daha oyun çağında bir çocuğum. Babam, dedem yaşındaki onlarca adamın tecavüzüne uğradım. Sizden para pul değil, sadece suçluların cezalandırılmasını istiyorum. Beni de bir çocuğunuz kabul edin.

Başka çocukların hayatı kararmasın."

N. ç., "Sağlıklı yeni nesiller" idealinin iflası gibiydi."

Şimdi bu adamlar dışarda, güzel bir paylaşım vardı konuyla ilgili onu da yazayım;

"...

Sıçmışım ortalık yerinize

Kıçımın fosforuyla aydınlanın siz artık"

Can Yücel

Kerim'in sucu ne diye alternatif dizi ismi olur yani. Her bolumunu sinir icinde izliyorum.

Valla azıcık ucundan bakıyım dedim dün harbi sinir krizi gecirdim. Yok dedim arkadas böyle abuk subuk seylere bi dk bakmıcam:D kız mal cocuk ondanda mal ulan sikayetci ol sperm örnekleri alınsın suclular belli olsun ama yok milleti galeyana getircekler illa

Valla azıcık ucundan bakıyım dedim dün harbi sinir krizi gecirdim. Yok dedim arkadas böyle abuk subuk seylere bi dk bakmıcam:D kız mal cocuk ondanda mal ulan sikayetci ol sperm örnekleri alınsın suclular belli olsun ama yok milleti galeyana getircekler illa

Sallama aga, ucundan falan bakmamışsın belli ki.. İzliyorsun resmen, yeme bizi!

Arkadaşlar şunu bir okuyun, hala gülüp eğlenebilecek misiniz, merak ediyorum...

12 yaşındaki kıza 28 kişinin tecavüz etmesi

28 tane kendini insan sanan varligin Mardin'de 7 ay boyunca gerçekleştirdiği insanlık dışı olay. Can Dündar'ın bugünkü yazısından:

"İkinci kadının ismi n. ç... ("Naçar" mı demeli?)

Henüz 12'sinde, Mardin'de 28 erkeğin tecavüzüne uğradı.

Hem de bu, bir gün değil, bir hafta değil, tam 7 ay boyunca sürdü...

N. ç.'nin itirafı üzerine açılan "Utanç Davası"nda sanık sandalyesi şehrin protokol zirvesi gibiydi:

Kaymakamlık görevlileri, ilköğretim müdürleri, askeri ve mülki erkan...

Küçük kıza boşaltılan köylerde, eski hükümet konağında, hatta kaymakamlıkta tecavüz etmekle suçlanıyorlardı.

Sonra ne olduysa oldu, sanık avukatları davadan çekildi ve tüm sanıklar beraat ettirildi.

Halen çocuk esirgeme kurumu'nda barınan n. ç., geçen hafta adalet bakanı'na yazdığı mektupta şöyle diyordu:

"Ben daha oyun çağında bir çocuğum. Babam, dedem yaşındaki onlarca adamın tecavüzüne uğradım. Sizden para pul değil, sadece suçluların cezalandırılmasını istiyorum. Beni de bir çocuğunuz kabul edin.

Başka çocukların hayatı kararmasın."

N. ç., "Sağlıklı yeni nesiller" idealinin iflası gibiydi."

Şimdi bu adamlar dışarda, güzel bir paylaşım vardı konuyla ilgili onu da yazayım;

"...

Sıçmışım ortalık yerinize

Kıçımın fosforuyla aydınlanın siz artık"

Can Yücel

Yazık....

Sallama aga, ucundan falan bakmamışsın belli ki.. İzliyorsun resmen, yeme bizi!

Lan yok be olum dün can sıkıntısından baktım kv baslıyana kadar mac sarmadı:D

ilk bölümünü anlatsam yarılırsın ama kahveye gittik oke oynamaya oturduk masaya falan neyse bu bi basladı bide tecavüz sahnesi geldi bütün millet oyunlarını bıraktı bunu izliyor ulan dedim ne abaza bi milletiz arkadas bi gazeteci sey demiş biz tecavüz sahnelerinde mastürbasyon yapan bi nesilden geliyoruz diye harbi dogru söylemiş yani:eek:

Lan yok be olum dün can sıkıntısından baktım kv baslıyana kadar mac sarmadı:D

ilk bölümünü anlatsam yarılırsın ama kahveye gittik oke oynamaya oturduk masaya falan neyse bu bi basladı bide tecavüz sahnesi geldi bütün millet oyunlarını bıraktı bunu izliyor ulan dedim ne abaza bi milletiz arkadas bi gazeteci sey demiş biz tecavüz sahnelerinde mastürbasyon yapan bi nesilden geliyoruz diye harbi dogru söylemiş yani:eek:

Nihat Genç aga:D Söyleyen onu.

O yenge benim basimda olsa bende mala donerdim yani. Kizin zaten psikolojisi bozulmus, yenge paralari cukkaladi oh ne ala. Zengin pcleride pacayi bir guzel kurtaricak, aman efendim nisanlanmis, Cambridge'de master yapicakmis, sirket yonetiyormus. Kerim zaten sutten cikmis ak kasik degil, ilk o baslatti ya herseyi.

yahu dizi bu dizi:D,ahmet sende kendine gel kardeşim,dizi yahu bu bunu idrak edemiyomusunuz acaba:D

Diziyi hiç izlemedim... Ama bir tecavüz sahnesinin bu kadar komik bulunmasına anlam veremiyorum.

Bu Türkiye'nin gerçeği. Önce tecavüze uğrayıp sonra da namussuz diye vurulan kızlar var bu ülkede.

12 yaşında kıza öğretmeni, kaymakamı tecavüz eder, rahat rahat dolaşırlar.

Diyorsunuz ya dizide mantık hatası var, yok spermden bulsunlar bilmem ne. Aslında o mantık hatası bizzat bizim ülkemize ait.

Son söz de Nihat Genç'ten gelsin;

"Bizler tecavüz sahnelerinde masturbasyon yaparak büyüyen bir nesiliz..."

O yenge benim basimda olsa bende mala donerdim yani. Kizin zaten psikolojisi bozulmus, yenge paralari cukkaladi oh ne ala. Zengin pcleride pacayi bir guzel kurtaricak, aman efendim nisanlanmis, Cambridge'de master yapicakmis, sirket yonetiyormus. Kerim zaten sutten cikmis ak kasik degil, ilk o baslatti ya herseyi.

Hee bak ben en cok o karıya fıtık olmustum onun yuzunden sigaram bitti lan yok böyle bi yaratık ya:D

(Ulan Galatasaray bizi ne hallere soktun bee)

Yahu bu kadar cesur bir cümle olablir mi? Bu kadar gerçek?

Diziyi izlemedim ama tecavüz sahnesini insanlar nasıl izlemiş merak ediyorum. Özellikle bu kadar komik bulanlar...

İnsanlar bunun dizi olduğunun farkında sadece . Bi de 2 kişiyi idare eden Bihter rolüyle akıllara kazınınca Beren Saat bu dizisinde insanlar hele de ilk bölümünde 4kişi tarafından tecavüze uğramasını çok garipsemedi . İnsanlar şaşırdı hani tanınmayan bir yüz olsa saf surat falan tepkiler daha çok olurdu . Dalga geçen neden geçiyo bilmiyorum ama haklısın bu Türkiye gerçeği . nicesi var bu hikayeyi yaşayan.Gerçeğe dönecek olursak burası böyle kan donduran hikayeler var Allah kimseye yaşatmasın . Hani fena bi konu değil işlenen ilerde ne olur bilmem ama kız hem tecavüze uğruyo hem baskı altına alınıyo . bende bazen baktm öylesine sinirlendiğim anlar çok oldu . Şu "Bizler tecavüz sahnelerinde masturbasyon yaparak büyüyen çocuklarız..." cümlesi gerçekten çok ciddiye alnacak sözlerden ibaret değil . Bu sahneler gizli kameralarla çekilmiş gerçek olaylar değil . Defalarca tekrarlanan dizi sahneleri . O yüzden garipsemiyo insanlar bunda masturbasyonu . Ama gizli kamerada kaydedilmiş gerçek görüntüler gerçek olaylar olsaydı işte o zaman o videolara zevkle bakanın yüzüne tükürmek şart olurdu

FLAŞ... BEREN SAAT'E ŞOK TACİZ!

15401_b.jpg

Beren Saat, beklemediği taciz sonrası ne yapacağını şaşırdı.

Güzel oyuncu Beren Saat, Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisinde "Mukaddes Yenge"yi canlandıran rol arkadaşı Esra Dermancıoğlu ile birlikte eğlenmek için gittiği Asmalı Mescid'deki "Cumba" adlı mekanda Süper Starlife objektiflerine yansıdı. Ayakligazete.com'un haberine göre, güzel bir akşam yemeği yiyen ve eğlencenin tadına da doyan Beren Saat, aynı mekanda eğlenen bir grup erkek tarafından sözlü bir şekilde tacize uğrayınca ne yapacağını şaşırdı.

BEREN'İN SUÇU NE?

Alkolün dozunu kaçırdığı gözlenen ve Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisindeki tecavüz sahnesinin etkisinde kaldığı anlaşılan 5-6 erkeğin "Beren, bizim şu arkadaşa da yardımcı ol!" demesi üzerine Beren Saat şok oldu. Uğradığı sözlü taciz yüzünden neredeyse ağlayacakmış gibi tavırlar sergileyen ve basın mensuplarının ilgisinden sıkılarak "Lütfen, konuşmak istemiyorum!" diyerek mekandan hızlı adımlarla uzaklaşmak isteyen Beren Saat, "Fatmagül" yüzünden kötü sonlanan gecesinin ardından evinin yolunu tuttu.

FLAŞ... BEREN SAAT'E ŞOK TACİZ!,* Ayaklı Gazete

Üst Alt