FB Acıbadem Finalde! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FB Acıbadem Finalde!

Cevap: FB Acıbadem Finalde!

Bize şu saatten sonra başarılar "Bergamo" demek düşer. Aman gözünüzü seveyim sevindirmeyin şu rezilleri.

Kupayı almasını istemeyen arkadaşlar. Tamam onlar bize gülerler bizim Uefayı ve diğer branşlarda aldığımız avrupadaki kupaları tesadüf der geçerler bizde böyle yaparak onlar kadar aciz olmayız onlar kadar düşmeyiz. Demek Eğer finalde alırsa kupayı fener ilk avrupadan kupayı kızları sayesinde alıcak :)

Kupayı almasını istemeyen arkadaşlar. Tamam onlar bize gülerler bizim Uefayı ve diğer branşlarda aldığımız avrupadaki kupaları tesadüf der geçerler bizde böyle yaparak onlar kadar aciz olmayız onlar kadar düşmeyiz. Demek Eğer finalde alırsa kupayı fener ilk avrupadan kupayı kızları sayesinde alıcak :)

Düşme kalkma değil, etki tepki meselesi. Kimse kusura bakmasın. İşi gücü Galatasaray'a düşmanlık olan bir camiaya destek veremem. Sadece taraftar düzeyinde değil en yüksek makam başkanlık düzeyinde bile bu çirkefler Avrupa başarılarımıza dil uzattı. Türkiye'den başka takım olsa amenna, ama Fenerbahçe'yi desteklemek mi? Asla! Tekrar başarılar Bergamo...

bırakın alırlarsa alsınlar.Bizim futbolda uefa kupamız, en büyük kupa süper kupamız var lafına artık onlarda noolmuş bizimde voleybolda avrupa şampiyonluğumuz var diye cevap verirler :asd: hem bize nasıl 10 senedir konuşuyosunuz diye söyleniyolar, onlarda artık hayatları boyunca bundan daha büyük bir avrupa zaferi göremeyecekleri için bi 10 seneden fazla hatırlatma gereği duyarlar..

lan olum güldürmeyin beni yorumlara bak alooo ne yazıyor orda ''Avrupa Şampiyonlar Ligi''. delirdiniz mi olm nasıl alsın fenerbahçe böyle bir kupayı bergamo 3-0 yollar avrupa diyor arkadaşlar avrupa :) ben olacakları söylüyorum 3-0,3-1 net skorla bergamo'nun kupa. 20 yıldır futbolda hiç final kazanamıyorlar, 1 tane falandır. baskette ülkerle birleştiler şampiyonluk öyle geldi. geçen sene efes'e verdiler daha da alamazlar. voleybolda gamovabahçe olarak devam ediyorlar ve yarın rüya bitecek. diyelim aldılar kupayı, sırf onların o avrupa kupası almış şaşkaloz halleri bile görülmeye değer :) düşünün şimdi bir fenerbahçeli var ve yanında avrupa kupası :) o kupa onun yani :) komedi lan :D

yorumları okudum şampiyonlar liginde bir branşta ilk kupa kazanan takım olacaklarını sanıyorlar. Tekerlekli sandalye basketbol takımımızdan haberleri yok, maalesef onu da ilk yapan biziz.

Turk sporu 1 kupa daha kazansin tabii. Hem de bu FB nin ilk kupasi olur. :)

Şampiyonlar Liginde daha önce hiç bir Türk takımı final four a kalmamış mı???

Her yerde sanki ilk defa olmuş gibi gösterilmesine sinir oluyorum. Gel de destekle sonra.

1980 Eczacıbaşı 2.

1984 Eczacıbaşı 4.

1998 Vakifbank 2.

1999 Vakıfbak 2.

2000 Eczacıbaşı 3.

2001 Eczacıbaşı 4.

2002 Eczacıbaşı 4.

2006 Vakıfbank 4.

2009 Eczacıbaşı 4.

...

eczacıbaşınının 2000 de avrupada şampiyonluğu var sanırım, hafızamı yokladım şimdi aklıma geldi

eczacıbaşınının 2000 yılında avrupada bir şampiyonluğu var sanırım hafızamı yokladım şimdi aklıma geldi

Vakıfbank 2008'de Challenge'ı 2005'te Top Teams kupasını aldı.

Challenge 3. Top teams 2. kupa (Şu anda yapılmıyor)

Eczacıbaşı'nın da 1999 Avrupa Kupa Galipleri Kupası var.

Bayan Voleybol Takımı, 17 kez arka arkaya Türkiye Şampiyonu olarak bir rekor kırdı. Toplam 27 Türkiye Şampiyonluğu elde etti. Avrupa Kupaları'nda dokuz kez final oynayan Takım iki kez Avrupa ikincisi oldu. Eczacıbaşı Bayan Voleybol Takımı, 1999 yılında kazandığı "Avrupa Kupa Galipleri Kupası" ile Türkiye'ye voleybolda ilk Avrupa Şampiyonluk Kupası'nı getiren takım oldu. Takım, ayrıca üç kez Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı, altı kez de Türkiye Kupası'nı aldı. Genç, Yıldız ve Minik Voleybol takımlarıyla da otuzun üzerinde Türkiye Şampiyonluğu elde etti.

Avrupa Kupa Galipleri kupasını kazanmışlar.

Üst Alt