FB Logosunun Anlamı(Galatasaray'a Fransız Diyenlere)


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AtfYm2MCIAMIvDL.jpg:large
 
Cevap: FB Logosunun Anlamı(Galatasaray'a Fransız Diyenlere)beyler bence bazı konuları hiç tartışmayalım. Milliyet,Din, Etnisite, Mezhep vb.. bu kutsal olguları tartışmalara katmayalım.Fenerliler bize '' fransızların takımı '' dediler, '' pkklı '' dediler ama biz onlar gibi olmayalım .. Bize yakışmaz.
 
Cevap: FB Logosunun Anlamı(Galatasaray'a Fransız Diyenlere)Off Ersin Erenmiş.Nereden çıktın da geldin gene.:)
 
Cevap: FB Logosunun Anlamı(Galatasaray'a Fransız Diyenlere)Hoşgeldin,bakalım bu sefer ne kadar dayanabileceksin,gel gel,severim seni ben.:)
 
Cevap: FB Logosunun Anlamı(Galatasaray'a Fransız Diyenlere)2006'dan beri forumdayım,Fenerbahçeliyim,amacımız sizi çökertmek.Bir git Ersin Eren nolur.:)
 
Cevap: FB Logosunun Anlamı(Galatasaray'a Fransız Diyenlere)bize fransız diyen kim ? çoluk çocuk,ne yani onların seviyesinemi inelim ?
 
Cevap: FB Logosunun Anlamı(Galatasaray'a Fransız Diyenlere)2006'dan beri forumdayım,Fenerbahçeliyim,amacımız sizi çökertmek.Bir git Ersin Eren nolur.:)Özelden yazdıkların diğer nickimde kaldı. Yoksa yine dökerdim çamaşırlarını ortaya. :) Neyse, takıl bakalım. Fb ile ilgili ağzın boş durmaz, kendini ele verirsin tekrardan.
 
Cevap: FB Logosunun Anlamı(Galatasaray'a Fransız Diyenlere)yok birader logodaki yeşillik bildiğin maydonos :D
 
Cevap: FB Logosunun Anlamı(Galatasaray'a Fransız Diyenlere)Özelden yazdıkların diğer nickimde kaldı. Yoksa yine dökerdim çamaşırlarını ortaya. :) Neyse, takıl bakalım. Fb ile ilgili ağzın boş durmaz, kendini ele verirsin tekrardan.Tam zamanında geldin vallahi,sıkıntıdan ölecektim.Hadi dök çamaşırlarımı da eğleneyim biraz.:)
 
Cevap: FB Logosunun Anlamı(Galatasaray'a Fransız Diyenlere)Ersin Eren'in açtığı konular 10 dakika yaşamıyorki zaten,seviye hep böyle.:)
 
Cevap: FB Logosunun Anlamı(Galatasaray'a Fransız Diyenlere)Ali Samiyen'in ve Galip Kulaksızoğlu'nun kemiklerini sızlatmayın. Kaş yapayım derken, göz çıkarıyorsunuz. Bari bilmediğiniz konulara girip, halt yemeyin.Kilit hak eden başlık diye buna derler.
 
Cevap: FB Logosunun Anlamı(Galatasaray'a Fransız Diyenlere)Tam zamanında geldin vallahi,sıkıntıdan ölecektim.Hadi dök çamaşırlarımı da eğleneyim biraz.:)Bu hesabımda seninle ilgili bir bilgi yok dediğim gibi. Fakat "fb'liyim" dediğin özel mesajlarını yıllar önceden yayınlamıştım buralarda. Hatırlayan olacaktır eskilerden. ;)
 
Cevap: FB Logosunun Anlamı(Galatasaray'a Fransız Diyenlere)Tüm Fenerbahçe camiası bunu konuşuyor Ersin Kardeş bilinmeyen bir sırrı çözdün,ayaklandı herkez.:)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt