FCK Kalecisi Grabara: "Fenerbahçe taraftarlarının daha iyi olduğunu düşünüyorum" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FCK Kalecisi Grabara: "Fenerbahçe taraftarlarının daha iyi olduğunu düşünüyorum"

Twitterda konuyla ilgili gönderilerin altına bakın, averaj yuropalının medeniyet seviyesini! göreceksiniz. Bu saygısız şeref yoksununun yaptığını güzelliyorlar. İsterseniz Bayern'den 5-6 tane yiyin ama deplasmanda bu küstah takımın içinden geçmek zorundasınız.

Türk düşmanı bir Polonyalı. Bu Polonyalılara naptıysak geneli böyle.

Sikimanski de 2.5 m euro para verecek enayiyi buldu diye geldi.

Kendisine bu dakikadan sonra Kopenhag sokaklarında dikkatli yürümesini tavsiye ederim çünkü hayatı kaydı, rahat bırakmazlar bir daha.

Rakibi kışkırtabilirsin ama shit hole falan diyemezsin sporda saygı vardır yoksa anana da karına da söverler, ölüm tehditleri alırsın. Orospu çocukluğu yapıp sonra bana niye böyle davranıyorlar demeyeceksin.

polanyanin gelişmemiş kırsalından çıkma , radikal Ortadoks bir bebe olduğu net.
bilgi sahibi olmadan fikir sahibi zerzevat ,Uefa döşemeli cezayı, bir nevi irkci bir yaklaşım da taşımakta

Türk düşmanı bir Polonyalı. Bu Polonyalılara naptıysak geneli böyle.

Sikimanski de 2.5 m euro para verecek enayiyi buldu diye geldi.

Kendisine bu dakikadan sonra Kopenhag sokaklarında dikkatli yürümesini tavsiye ederim çünkü hayatı kaydı, rahat bırakmazlar bir daha.

Rakibi kışkırtabilirsin ama shit hole falan diyemezsin sporda saygı vardır yoksa anana da karına da söverler, ölüm tehditleri alırsın. Orospu çocukluğu yapıp sonra bana niye böyle davranıyorlar demeyeceksin.

Üst Alt