Felipe Anderson Manchester United'da İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Felipe Anderson Manchester United'da İddiası!

Piyasanın içine ettiler.

Biz ise daha bonservissiz oyuncuları bile alamıyoruz

Lanet gelsin Denizli ve Yönetime!
Dayak yiye yiye defolup gideceksiniz.

şimdi ben bitmiş derken , Real Madrid'e göre bitmiş diyorum :D çünkü Real Madridde böyle yürüyerek oynayamazsın.. ama tabiki bu isim ronaldo olunca kredisi biraz fazla oluyor.. ronaldo eskiden daha fazla sorumluluk alıyordu şimdi kalenin önünde beklıyo 90 dakika boyunca.. bunu görmek için Messi yada ronaldo hayranı olmaya gerek yok diye düşünüyorum :)

Oyun stili degisti bu konuda haklisin. Eskiden Winger dedigimiz ozelliklerini kullanirdi simdi daha cok santrafor olarak oynuyor. Bu da normal ama, hem yavas yavas yaslanmasi hemde gol makinesi olmasi onu belki bu yone dogru itmistir.

200 milyon euro daha ekle Messi'yi al.

1 milyar dolar daha ekle komple Barça'yı falan al.

Kısacası pahalı transfer.

Millet 20-30 demiş ama bence maksimum 15 edecek topçu.Herif milli oyuncu bile değil.60 milyona büyük kazık sokmuşlar.

@Adem Çakar Bu arada Candreva veya Anderson'un 15'ten fazlaya transfer olmayacağını söylemiştim.Bu konuda özür dilerim.

Bu ne ya bu ne saçma sapan transfer ulan bizim takım seviyesinde değilki bu. Kim yapmış bu transferi Mourinho mu onay vermiş bu paraya mesut u alsaydık daha iyiydi bu Anderson u hiç sevmedim

Envoyé de mon Nexus 6 en utilisant Tapatalk

Utd'in bütçesi çok yüksek Pogba'yi fln alabilirler

Neymar biraz zor olur yalniz

Ronaldo almak için simdiden lobi yapsalar alabilirler

Üst Alt