Felipe Melo: "Juve'ye dönecegim" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Felipe Melo: "Juve'ye dönecegim"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Felipe Melo: "Juve'ye dönecegim"

Medya erken el atmış işe bakıyorum :ays: Görmesinler gittiği takımda başarılı olan bir oyuncu,taraftarın sevgisini kazansın,anında kolpa haberler.Yazık...

Hahaha sadece gülüyorum! İnşallah alırız bonservisini kar ederek satacağımızı düşünüyorum en kötü.

Felipe Melo, ''tek isteğim Sezon sonunda Galatasaray'ın beni alması'' demişti Gs Tv'de :) Hiç bir yere gidemez. O futbolu parçalı altında bırkacak inşallah..

Tribünler ona hasta o tribünlere

İşte örneği ..

[video=youtube;Hmkxmo10J9o]https://www.youtube.com/watch?v=Hmkxmo10J9o&feature=related[/video]

Başka takımların hakkında ne yazıldığı önemli değilde bu kadar yıpratmaya yönelik sırf söylenti çıksın huzur kaçsın insanların kafası karışsın diye ellerinden geleni yapıyor basın.Nasıl bir zevktir bu,eline kalem alan,iki kamera da görünen adamların yazıp söyledikleri çalıp oynadıkları devirleri ne zaman atlatacağız bilmiyorum ama bilinçli taraftar yemiyor artık bir anlasalar şunu.Manipülasyonun dibine vurdunuz ayptır günahtır bu kadar sığ bu kadar göze sokmayın bari...

bekleyip görmek lazim , adam kiralik sene sonu istedigi yere gider ama medya nin bizim her iyi futbolcularimiza yöneelik haber yapmasi tam bir .....lik. hic BAMlardan kötü haber okudunuz mu simdiye kadar okumadiniz cünkü islerine geliyordu bunlarin bizim kadroda olmasi

bekleyip görmek lazim , adam kiralik sene sonu istedigi yere gider ama medya nin bizim her iyi futbolcularimiza yöneelik haber yapmasi tam bir .....lik. hic BAMlardan kötü haber okudunuz mu simdiye kadar okumadiniz cünkü islerine geliyordu bunlarin bizim kadroda olmasi
Bir sene daha kiralarız :D

Adam iyi performans gösterince hemen güvercinle talimatlar uçuruldu ve haberler yapılmaya başlandı!

Azizenin paralı adamları bütün medyada. Akşam, habertürk ve fotolar zaten hep onun. Ama bu yazıyı kimin yazdırdığını tahmin ediyorum. Akşam yazarı, Alattin Metin olabilir bunun arkasında...

Alaattin Metin ifade verdi

Spor yazarı Alaattin Metin, futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında ifade vermek üzere Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesine geldi.

Adliyeye geldikten sonra savcılık katına çıkan Metin'in, futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında ifadesine başvuruldu.

ALAATTİN METİN: GAZETECİYİM, HERKESLE KONUŞURUM

Şike soruşturması kapsamında ifade veren Spor Yazarı Alaattin Metin, tutuklanan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın talimatıyla haber yaptığı iddiasını kabul etmedi.

Metin, Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'nde savcı Mehmet Berk tarafından sorgulandı. Şüpheli sıfatıyla ifade veren Metin, sorgusunun ardından serbest bırakıldı.

Adliye çıkışında basın mensuplarının sorularını cevaplayan Metin, savcı Berk'e ifade verdiğini ve bilgisine başvurulduğunu söyledi.

Bildiklerini anlattığını ifade eden Metin, "Ben gazeteciyim, sizler gibi haber kaynaklarım var. Başkanla da günlük haber konuşmalarım var. Bunları anlattım." dedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt