Felipe Melo Kiralandı İddiası - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Felipe Melo Kiralandı İddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Felipe Melo Kiralandı İddiası

Ben anlamadım bu işi kimi diyor kiraladık form düşüklüğü yaşamaz(ki bence öyle) kimi diyor kiraladık diye formu düşmesin sakın.Bırakın babacım birazcık sezon başlasın topunu oynasın öyle görelim formu düşer belki takım içinden başka bir adam çıkar önüne geçer teknik kadronun problemleri bunlar

Ben Melocu değilim ama takımımız için gelmesi iyi oldu. Gelmeseydi de üzülmeyecektim ama.

Bir sene daha Melo'dan yararlanip gelecek sezon Yaya Toure'ye gecis yapariz. Bu sene kardesi Kolo'yu getirsek Yaya transferinde isimiz fazla uzamazdi aslinda.

Ntvspor verdi ise haberi sıkıntı olacağını sanmıyorum.

En iyi tercihi yaptık kiralık olarak.

lig tv gibi en cok sallayanlardan , ordan burdan okuduklarini son dakika verirler genelde. Melo hakkinda 100 kere son dakika haber gectiler hic biri tutmadi.

bu tutacak gibi ama kaynak NTVspor degildir bence. yine biryererden okumuslardir

NTVSpor çok iddialı verdi haberi kesin bitmiş gibi , yarın açıklanacak diyor bence bu iş bitmiştir , LigTV olsaydı inanmazdım ama NTVSpor'un duyumları daha iyidir buna garanti verebilirim.

NTV Spor Lig TV'ye nazaran daha doğru şeyleri söylüyor. Muhtemelen alınmıştır. Kiralanması çok daha mantıklı oldu. Önümüzdeki sezon daha genç ve gelecek vaadeden (M'vila misal) bir ismi kadromuza katabiliriz.

Meloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo.

ırmak haber sızdırabiliyor arası çok iyi teknik ekip kanadıyla o yüzden doğru olma ihtimali yüksek

Melo--Selçuk--Hamit 'in olduğu ortasaha

Tomas--Semih--Eboue 'nin olduğu defans

Muslera 'nın olduğu kale ile bu takım ŞL 'de en kötü grup 2. olup diğer turda elenir.:ayatollah:

Melo'cuyum, Keita'cıyım, Jardel'ciyim ...

Bu takımı sırtlamış oyuncuların gönderilişlerinden bıktım ulan.

Allah'ına kadar Melo ...

en mantıklısı kiralanması,5 senelik sözleşme imzalansaydı eğer nasılsa garanti para diye yatış moduna geçebilirdi,ama şimdi geçen sene gösterdiği performansın ustunda bir performans sergilerse takımda kalabilir ve buyuzden işi sıkı tutacaktır,kiralık alınması gerçekten iyi oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt