Felipe Melo Kiralandı İddiası - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Felipe Melo Kiralandı İddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Felipe Melo Kiralandı İddiası

Melo'cuyum, Keita'cıyım, Jardel'ciyim ...

Bu takımı sırtlamış oyuncuların kahpece gönderilişlerinden bıktım ulan.

Allah'ına kadar Melo ...

haklisin Galatasaray güclü takim ise böyle futbolcularla güclüddür. Galatasarayin önüne kimse gecemez ama bu futbolculari göndermekte akla mantiga uymuyor

melih şabanoğlu abi ve osman altunterim'e güveniyorum,tasdik ettiler. ayrıca kadir çetin,naci küçük de doğruladı.

hayırlı olsun :)

Melo sezon sonunda serbest kalmıyormu mu? Juve nasıl 1,5M€'ya kiralamaya sıcak baktı anlamadım bu işi.. 3'e bile satsalar daha karlı olmazmıydı onlar için.?

daha geçen gün gelmezsen gelme it gibi küfürler eden taraftarımız şimdide sıkı bir melo'cu oldular . Çok gerideyiz çokkkkk

Melo sezon sonunda serbest kalmıyormu mu? Juve nasıl 1,5M€'ya kiralamaya sıcak baktı anlamadım bu işi.. 3'e bile satsalar daha karlı olmazmıydı onlar için.?

son çareleri buydu. melo başka da yere gitmiyordu. maaş vermemek için yolladılar.yoksa 5 milyon euro ceplerinden çıkıyordu...

şu an rierayı 50 bin euroya kiralamak isteseler bile vermez miydin başkan olsaydın :)

son çareleri buydu. melo başka da yere gitmiyordu. maaş vermemek için yolladılar.yoksa 5 milyon euro ceplerinden çıkıyordu...

şu an rierayı 50 bin euroya kiralamak isteseler bile vermez miydin başkan olsaydın :)

Juve ile bonservis konusunda orta yol bulamamıştık. Biz 6,5 verdik onlar 8 istedi [haberler bu yöndeydi yani] .. Eee sen sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan adamıı 1,5 'a kiralarmısın yoksa 6milyonluk teklifimi kabul edersin :) Neyse zaten Taner açıkladı opsiyonu varmış..

Ek olarak Riera'yı örnek vermişsin. Atıyorum Riera'nın sözleşmesi sezon sonu bitiyor, Ordu Riera için bize 2 milyon bonservis ödemk istiyor bizde onlara ''hayır 50bin euroya kiralayalım'' mı diyecektik :asd:

Juve ile bonservis konusunda orta yol bulamamıştık. Biz 6,5 verdik onlar 8 istedi [haberler bu yöndeydi yani] .. Eee sen sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan adamıı 1,5 'a kiralarmısın yoksa 6milyonluk teklifimi kabul edersin :) Neyse zaten Taner açıkladı opsiyonu varmış..

Ek olarak Riera'yı örnek vermişsin. Atıyorum Riera'nın sözleşmesi sezon sonu bitiyor, Ordu Riera için bize 2 milyon bonservis ödemk istiyor bizde onlara ''hayır 50bin euroya kiralayalım'' mı diyecektik :asd:

Seneye de 30 yaşnda adam yahu bi de 1 sene kalmış kontratının bitmesine denip 4 me alınır melo good job

Gelmesini istemiyordum ama geldiysede yapacak birşey yok umarım hem onun için hemde bizim için hayırlısı olur. Taraftardan tek isteğim gecen seneki kadar sevgi gösterisinde bulunup Melo'nun bir taraflarını kaldırmasınlar. Yazında gördüğümüz gibi o sevgi gösterilerine layık bir oyuncu değil kendisi.

satin alma opiyonunu galiba 8 e cekmisler bu sefer.13 u 6-7 civarlarina indirmisse bizim yonetim 8 milyonu 500 bin euro civari birseye kapatirlar seneye :D

Gelmesini istemiyordum ama geldiysede yapacak birşey yok umarım hem onun için hemde bizim için hayırlısı olur. Taraftardan tek isteğim gecen seneki kadar sevgi gösterisinde bulunup Melo'nun bir taraflarını kaldırmasınlar. Yazında gördüğümüz gibi o sevgi gösterilerine layık bir oyuncu değil kendisi.

Ben sadece sabırla bekleyen bir Melo gördüm bu yaz. Çok merak ettim bize layık olmayan hareketi neymiş ? Benim bildiğim Melo'nun kalkan tek yeri Kadıköy'de şampiyonluktan sonra kalkan sağ bacağıydı. Buda seni rahatsız etmemesi lazım değil mi kardeşim ??

Melonun ne kötülüğünü gördün de bu kadar sacmalamissin???

Ben sadece sabırla bekleyen bir Melo gördüm bu yaz. Çok merak ettim bize layık olmayan hareketi neymiş ? Benim bildiğim Melo'nun kalkan tek yeri Kadıköy'de şampiyonluktan sonra kalkan sağ bacağıydı. Buda seni rahatsız etmemesi lazım değil mi kardeşim ??

Vay be meğer sütten cıkmıs ak kasıkmıs Melo. Taraftar desteğini kullanıp işleri karıstıran, karıyerini düşünmeyip menajerlerinin gölgesinde kalan Melo değil bendim galiba. 1 tane iyi haber gelince nasılda yumusadınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt