# Felipe Melo | Transfer Haberleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Felipe Melo | Transfer Haberleri

Cevap: 1 Liraya Melo Kampanyası

Konu kapansın lütfen

Saçmalık

Milletin diline düşecez yine

Vermiyorum kardeşim para mara

Ben yeterince destek oluyorum kulübe

Kulüp de beni mutlu edecek sonuçları elde edecek adamları alarak bana destek olsun

Cevap: 1 Liraya Melo kampanyasi

Ben yazimi demin de söyledigim gibi yönetime yazdim, accept alacagi da zaten düsük bir ihtimaldir ama yinede denemekde fayda var. Haa olur olmaz o ayri. Eger olursa ve güvenceli bir sekilde 3-5 kurus gönüldenne koparsa vatirilabilecek guvenceli bir sistem olusturulabiliyorsa bence son derece succes bir proje olusturulabilir. Her sene transfere ufak da olsa (forma kombine haric) direk bir katkida bulunabilme imkani ve transferde taraftarin en cok istedikleri futbolculari yönetime beyan etme sekli...

Bu konu hakkinda son sözüm budur, ben kacar :)

Bir şey daha diyeyim

Hani böyle bireysel kampanyalar başlatmaya çalışıyorsunuz ya

Mesela Digitürkler iptal, meloya bir lira, NTVSPOR izlenmesin falan filan

İŞE YA--RA--MAZ

Forumda her kafasına esen kampanya başlatıyor

Sonucunu elde edemiyoruz işte bu açık seçik belli

Bu tarz kampanyaları kulüp başlatırsa bir şeyler elde ederiz

Gerek yok, sen git forma al, store dan bir şeyler al

FORMASIZ ASLAN KALMASIN !!!! kampanya bu olmali.. butun herkez sampiyonluga sevinen herkez GALATASARAY FORMASI ALMALI 1 ADET yoksa ben GALATASARAYLIYIM DEMESIN...

bu kampanyayi begenmedim.. o Oktayda ben degilim.. webaslanda zaten sacma bi site..

Taraftar şampiyonluk kutlamasında Melo'yu ne kadar sevdiğini ne kadar istediğini gösterdi, başkan keza bazı fedakarlıklar yapması şartıyla kalmasını istediklerini belirtti, gerisini onlar halleder, illa kulübe katkımız olsun derseniz arkadaşların dediği gibi lisanslı Galatasaray ürünlerine hücum.

Herkes GSStore'dan en azından bir bileklik alsın diye kampanya yapmamız daha hayırlı olacak.

Bizim kulüp bir dernek. Dogal olarak derneklere bagista bulunabilirsin. Bu isi organize ve koordine etmek GS kulübü yönetimine düser. Böylece güvenirlilik de saglanmis olur.

Lakin böyle kampanyalar hep tek bir oyuncu üzerinden yapilabilir. Atiyorum 'transfer bütcesi' olarak kullanilirsa, örnegin bir vatandas Burak Yilmaz'in alinmasi icin para yollar, bir digeri Melo'nun alinmasi icin ve Melo yerine Burak YIlmaz ile anlasilirsa, Melo icin para yatiran vatandas parasini kulüten geri ister ve taskinlik yapar, kulübü mahkemeye verir, boy boy resimlerini cektirir gazetelere ve medyaya.

Bazi arkadaslarin düsündügü kadar kolay isler degil bunlar. Sözde kolay ama uygulamada zor.

Sonuc olarak yönetimin böyle bir seye kalkisacagini düsünmüyorum (maalesef).

Saçma sapan bir kampanya olur....

Düşmanlarımıza malzeme vermekten başka hiçbir işe yaramaz...

Bizim taraftar olarak görevimiz desteklemek... Maddi gücü yerinde olanlar gidip lisanslı ürün alabilirler..

Aslolan GALATASARAY'dır kişiler değil...

Ha Melo bizim canımız ama böyle bir kampanyayı Juventus duysa 13'den aşağı 1 kuruş inmez..

bunu bi aralar Borussia Moenchengladbach yapmisti, ozaman okadar iyi degilerdi bu sene gibi, ve Forsell diye bi oyuncu vardi kiralamislardi Chelsea den, sonra Forsell euro olarak organisasyon yapti taraftar onu transfer etmek icin, 1 mio avro mu ne toplamislardi ama yetmisdi.

Bizim takimin para problemi yok, üstüne Store dan ürün alalim destek olalim yeter.

1ytl.jpg

o gün bu gün sanırım..:/

Beyler eliniz değmişken; her Galatasaraylı 1 lira verse 2 voleybol takımımız da Şampiyonlar Ligi şampiyonu olur. Yılda 4'er kupa gelir ikisinden :sad007:

ne yanlış bi tutum klübü küçük düşürücü bi kampanya emin olup klüpte bizim kadar düşünüyordur bişeyleri kalsstromü terim istemediğinde al rahat et daha iyisi kim diyorduk melo geldi melo giderse anca gider klüpten büyük değil ya yerine daha iyisi gelir nedir bu para toplayıp klübü küçük düşürme olayı saçmalığın daniskası

Mantıksız diyen arkadaşları anlamıyorum, gayet mantıklı.

Bunu dünyada yapan birçok klüp ve taraftarı var.

Klüp veya ultrAslan bir hesap açar, verirsin klübe gider ve Melo alınır.

Ama Melo'nun transferi parasızlıkla alakalı değil. Takım içi dengeleri sağlayacak bir rakam belirlenecek ve Melo'nun bunu kabul etmesi gerekecek.

Melo kabul ederse, Juve ile bir rakamda el sıkışılacak. Melo'yada sağlam yaptırımları bulunan bir sözleşme önerilecek.

Klüp şampiyon oldu, ŞL'ne direk katılacak, ve Geçen seneye göre felaket iyi durumdayız. Sıkıntı para değil.

sadece lig şampiyonluğu değil asıl amaç şampiyonlar ligi onun için yönetim ,futbolcu ,taraftar hep beraber olmayı desteklerim fakatt depremzedelere giden yardım bile hiç ediliyorsa "GÜVENCE" olması lazım bu konuda ayıp olacak dile düşecek bi durum görmüyorum hem konuda para değil melo yu almamızda asıl denge sorunu F.TERİM isterse melo kalır.

Her Galatasaray 'lı 1 TL verse mantığı, "her çinliye 1 tane satsam mantığı"dır ve çoktan iflas etmiştir. Sadece kulübe destek olun, diğer hesaplara gerek yok.

Gidin store 'dan alışveriş yapın, birilerine dergi aboneliği hediye edin, giymeyecekseniz bile t-shirt alıp birilerine hediye edin, yada gardrobunuzda saklayın.

Desteğin yolu çok.

Üst Alt