# Felipe Melo | Transfer Haberleri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Felipe Melo | Transfer Haberleri

Cevap: 1 Liraya Melo Kampanyası

boş işler bunlar sembolik kalır ancak şöyle faydası olur yönetim melo konusundaki isteğimizi arzumuzu daha iyi kavrar ve melo'yu almak için çabalarını 2 katına çıkarır..

size bir hesap numarasi vereyim siz oraya yatirin paralari. Melo alinacak.. Benzinde 1 tl olacak.. Guvenin bana :coffee:

Bi kere karşılıksız para toplamak suçtur.Galatasarayın yardım veya hayır kuruluşu olduğunu beyan etmesi lazım para toplayabilmesi için.Geçiniz, eğer bişey yapmak istiyorsanız 1 milyon taraftar kart veya 1 milyon GS mobile gibi kampanyalarla gelin...

Ayrıca 1 milyon taraftar kart satmak hem prestijimizi arttırır hem gelirlerimizi arttırır hem de legal yoldan klübe kazanç sağlanır.

Türkiye'de Galatasaray taraftarı en az 20 milyondur evet ama bu parayı gönderecek 100.000 kişi bulursanız öpüp başınıza koyun.

20-25 milyon taraftarın 10 milyonu Galatasaray'ın maçlarını izlemiyordur bile (diğer takımlar için de geçerli)

Geriye kalan 10 milyonun içinde 1TL'ye muhtaç 5 milyon kişi vardır

O 5 milyonun içinde bankaya gitmemiş 1 milyon kişi vardır

4 milyon kişinin 3 milyonunun bu organizasyondan haberi olmaz

Geriye kalan 1 milyon kişiden kampanyaya güvenen 500bin kişi çıkar

500bin kişiden 100bin kişi çıkarsa müthiş bir başarı olur!

Bence mantıklı herkes hemen dalga geçme moduna giriyor anlamıyorum. 1 TL sadece slogan kimisi 20 verir kimisi 50.

Köln taraftarı arasında para topladı poldi'yi aldı.

Manchester Utd taraftarı klüp sahiplerinin yönetiş şeklini beğenmiyordu. Klübü satın almaya çalışmışlardı.. Para toplayıp Marka değerleri falan düşmedi..:)

Böyle birşeyin olucağını bende sanmıyorum.. Olsa güzel olurdu bana göre. Store'dan forma işi tabiki de doğru ama, herkesin durumu orjinal forma alabilecek seviyede değil bu ülkede. Ama herkesin cebinden eline geçtikçe böyle bir kampanya için 10 TL 20 TL çalışırdı..

Ama böyle birşey olmaz kesinlikle eminim. Zaten artık klüp maddi olarak sıkıntıda değil meloyu falan alacak güçte. Yönetim sadece boş para harcamak istemiyor.. Fiyatı indirip alırlar.

Abi çok fazla yüklenmişsiniz ama bazı illerde GSStore yok.Koskoca bursada gsstore yok yahu.Şimdi bazıları çıkıp internetten satın alsınlar diyecek ama çoğu kişi internetten alışveriş yapmaya korkuyor.Öyle birşey gerekli ki bu dediğimiz kampanya gibi ama çok acıklı bir tablo gibi görünmesin.Ciddi ciddi düşünülmeli bence.Bu fikir ilerletilmeli taraftarıyım.

Ben yurt dışından katılıyorum (Avrupa). Doğal olarak Arenaya gidemiyorum ve GS Bonus gibi şeyler bana göre değil. Ama bu işin içine girebilirim. Gerekirse her ay 10 tl verebilirim. Sorun değil, yeterki katkım olsun. Şimdilik sadece ürün alarak yardımın dokanıyor.

Ben kaç yıldır ürünleri internetten sipariş yapıyorum... Hiç bir zaman aksilik olmadı.

bu ne olm jilet reklamı gibi...

yıl 2012 beyler internetten alışveriş yapmaya neden korkar ki bi insan hadi tamam korkuyosun kredi kartı kullanma havale yap ozaman

hesap numarasını veriyorum 10 ar lira atsanız Galatasaray a seve seve transfer olurum diyor.

Sacma sapan isler...........ULAN GIDIN STOREYE ALIN 100TL'lik GS URUNLERDEN!

:sgr: :sgr:

Ben her sene lisanslı formamı alırım.Para yardımı asla etmem,çünkü milyarder başkanımızın cebimden beş kuruş vermem sözünden sonra ben neden vereyim diyorum ?

Yav böyle bir şey yapılacağına demiyor musunuz benden 25 tl çıkar diye; girin Gs Store a 25 tl lik alışveriş yapın hem takıma destek hem yeni şeylerin olur en azından. :D

sanki bizim kulubun melo'yu alacak parasi yok :) ben tek basima sadece gecen yil kac yuz kisilik 1 lira harcadim GSstore'da hatirlamiyorum..

burada mesele para degil, hoca ve yonetim riera meselesinden dolayi melo'yu hala istiyor mu istemiyor mu.. hepsi o..

O paraya öküz alırız. Ne melo'su?

O değilde harbiden saçma bi konu. Fatih hoca istiyorsa zaten alınacaktır. Tabii melo ve juventus'un da bi takım fedakarlıklar yapması gerekiyor. Ne kadar katkı vermiş olursa olsun, melo 13 milyon euro etmez. 7-8 'e biter bu iş. Juventus da turşusunu kuracak değil.

Üst Alt