Felix Baumgartner 39.000 Metreden Atladı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Felix Baumgartner 39.000 Metreden Atladı

Cevap: 37000 Metreden Atlayış

EDIT: yanlis alarm

EDIT2: Gecikme varmis, alarm dogru.

Hadi beyler dagilin, burda görülecek birsey yok

Turbulency of Blood flow abi :) Aynı hepsi sonuçta vucütta yaratılmış bir makine :yenieek:

Verdiğin formül reynolds formülü işte Erto. Hava atmaya çalışma burda :D Makinaca da Boru içerisinden türbilanslı akış. O da sadece bir formülünü vermişsin. Bak böyle formül falan verip hava atmaya çalışma birazdan kazık bir soru sorarım haberin olsun :D

bence atlamayacak. uygun şartlar oluşmadı falan diyip belirsiz bi tarihe erteleyecekler. reklamın iyisi kötüsü olmaz :)

3 saatmi? La bi bas git, insanlar toplanmis izliycek utanmiyormusun bizi kandirmaya.. Yok yok niyeti yok bu herifin..

Tırstı mı herif? Bu arada 37000 metrede neyin üzerinde duruyor bu herif. Ben de işteyim oysaki. :D

Verdiğin formül reynolds formülü işte Erto. Hava atmaya çalışma burda :D Makinaca da Boru içerisinden türbilanslı akış. O da sadece bir formülünü vermişsin. Bak böyle formül falan verip hava atmaya çalışma birazdan kazık bir soru sorarım haberin olsun :D

Estagrullah abi ne havası Reynolds sayısının alakalı kısmını verdim sadece arkadaş "birşey olmaz" diye yazınca araştırsın diye verdim.

H007%20turbulent%20Press-Flow%20relationship.gif

Üst Alt