Felix Baumgartner 39.000 Metreden Atladı - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Felix Baumgartner 39.000 Metreden Atladı

Ynt: Felix Baumgartner 39.000 Metreden Atladı

acaba o hızda giderken görüntü yakalanabilmiş mi mesele o yada çekilmişse bile net birşey olacağını sanmıyorum paraşüt açılana kadar

Ilk 10 saniye net olabilir. Cunku fazla sallanmadi. Ama ondan sonra 20 saniye kadar döndü epey hizli sekilde. Yaklasik 1 dakikalik (hizi 800-1000) goruntu vardir bence.

Cevap: Ynt: Felix Baumgartner 39.000 Metreden Atladı

abi 1000 km hızla giderken boşlukta savruluyorsun adrenaline bak piuvvvv . ben hala gondola bile binerken korkuyorum :D

Adrenalin olmuyor fizyolojisini anlatayımmı? Emin ol o hızla düşmek gondoldan daha az heyecan verici,zira beyin birçok işlemi yapamıyor. Hani bilgisayar yavaşlar "not responding" olur ya aynı o mesele.

Cevap: Felix Baumgartner 39.000 Metreden Atladı

554261_501688013184490_923863570_n.jpg

Cevap: Felix Baumgartner 39.000 Metreden Atladı

La adamların parayla işi yok ki görüntü falan satsınlar. Redbull bu çok basit hesap yapın kaba bir hesapla Dünya nüfusu 7 milyar. Redbull'a ulaşabilecek ve tüketebilecek kitle 1 milyar olsa ve bu kitlenin içinde de sadece 1 kişi tüketse günlük 1 milyon adet Redbull tüketilir.

Kutusu 5$ 'dan günlük 5 yıllık 2 milyar dolar yapar.

Ürün maliyeti sıfır, adamların tek maliyeti reklam ve ün zaten.

Üst Alt