fener ol - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Slimani-Benzia'nın kiralama ve maaş ücretlerini öderler.Fazla bi getirisi olmaz :D

Bok atmaya gerek yok dikkatimi cekiyor da pek coklari bu olaya bok atar olmus, bugun @Mert MERT de kucumsuyordu bu miktarlari

Tabii ki borclari ve yukumlulukleri o kadar fazla ki ne kadar para toplarlarsa toplasinlar tamamina fayda etmeyecek ama 50m-100m gibi bedeller bir yana 10m bile azimsanacak bir bedel degildir

Evet belki dilencilik yapiyorlar ama karsiligini da aldilar, azimsanacak bedel degil

Neden azimsanacak bedel degil? Bizim sponsorluk gelirlerine bakinca anlasiliyor

kardeşlerim ,renktaşlarım ,aynı sevgiliye gönül bağladıklarım

arabayı değiştireceğim ,300 500 bin civarında cüzi bir meblağ lazım

sarı lacivertli taraftarların, dopçuların arabalarının parası ödensin diye gösterdiği bu büyük özveriyi,bu kardeşinize öyle çokta abartı olmayacak şekilde, makul düzeyde göstereceğinizi umuyorum

ıban veriyorum TR89 4654 4564 8798

2000 kişi 50 şer tl verse rahatlarım

şimdiden kesenize bereket diliyorum

Bizim borcun yüzde 10 unu şak diye topluyorlar hãla Benzia, Slimani falan boş laflar.
Biz de 2-3 gün süren Gs Store kampanyası yaptık.2 kampanyanın getirisi 20-25 milyon tl civarı.Bunun çoğu Nike firmasına gitti.Bizim böyle desteğe ihtiyacımız olsa 50 milyon tl biz de toplardık.Bizim durumumuz onlardan daha iyi olduğu için gerek duyulmuyo.Lig-Avrupa-Sponsor gelirleriyle ilerliyoruz..
Bok atmaya gerek yok dikkatimi cekiyor da pek coklari bu olaya bok atar olmus, bugun @Mert MERT de kucumsuyordu bu miktarlari

Tabii ki borclari ve yukumlulukleri o kadar fazla ki ne kadar para toplarlarsa toplasinlar tamamina fayda etmeyecek ama 50m-100m gibi bedeller bir yana 10m bile azimsanacak bir bedel degildir

Evet belki dilencilik yapiyorlar ama karsiligini da aldilar, azimsanacak bedel degil

Bizim sponsor gelirleri genele bakınca ortalama düzeyinde.Onlar yaptıkları yanlış transferlerden ve Uefa'dan daha az ceza almaları için bu kampanyayı başlattı.Şuan 100 milyon tl ile yanlış transferleri karşılarlar.Bu miktar daha da artmazsa Uefa en az 2-3 yıl men verebilir..

Bizim sponsor gelirleri genele bakınca ortalama düzeyinde.Onlar yaptıkları yanlış transferlerden ve Uefa'dan daha az ceza almaları için bu kampanyayı başlattı.Şuan 100 milyon tl ile yanlış transferleri karşılarlar.Bu miktar daha da artmazsa Uefa en az 2-3 yıl men verebilir..

Ya biz Nef'ten 10m aliyoruz yillik

Onun yerine forma onunu bos biraksak herkes uc bes bir sey atsa daha iyi olmaz mi

Resmen dunya markasi olma hedefine ihanet ediyoruz boyle hamlelerle

Ya biz Nef'ten 10m aliyoruz yillik

Onun yerine forma onunu bos biraksak herkes uc bes bir sey atsa daha iyi olmaz mi

Resmen dunya markasi olma hedefine ihanet ediyoruz boyle hamlelerle
Daha fazla olmalı ama kaç yıldır Avrupa'da başarılı olamıyoduk.Beşiktaş Avrupa sonrası arttı.Şuan en az 8 milyon euro almamız gerek.İlerleyen zamanlarda sponsorlardan daha fazla alırız.Şu 2-3 yıl yapılanma işlerinden avantajlı çıkarsak eskisi gibi Avrupa takımlarıyla hazırlık turnuvaları, sponsor gelir artışı, Amerika-Japonya-Fransa gibi ülkelere Gs Store açılması derken istediğimiz seviyelere geliriz..

Yahu biz zaten bileklikten 20 milyon civari kazanmadik mi? Sanirim 6 milyon euro civariydi. Belki daha dusuktu ama hatirlamiyorum.
Ustune bileklik smse gore daha zor. Sms ile yaptigin yerden para kazanirsin. Ayrica bileklikte taraftar ve yonetim butunlugu yoktu.
Aslinda ayni sms olayini simdi biz de yapabiliriz. Taraftar yonetim arasi iyi ve Ilaveten Fatih Terim faktoru var. Bu yonetimin parayi ne kadar idareli kullandigi ortada. Keske biz de simdi sms kampanyasi yapsak.

Benim bu hususta soyleyecek iki seyim var:
1) UEFA'nin bunu onaylamasini anlamiyorum. PSG gibi FFP sikintisi ceken takimlar bagis adi altinda tanidiklar vasitasiyla kulube dehset paralar sokabilirler mesela. Bunu yapmak icin illa borclu olmak gerekiyorsa borclanip yaparlar. Her Katar vatandasi cebinden fisekler bir sey sonra 300m gibi bonservisler goruruz. Hele ki Ali Koc'un bagis yapmasina izin vermeleri apayri problem.
2) Kmettin'in ve Alpay'in da soyledigi gibi cidden ulkenin en buyuk kulubu Fenerbahce imis.

Pofff

Diyorsun ki 15m para degil giderleri cok fazla

Yanlis sayilmaz bu 15m onlari kurtaracak bir para degil

Ancak para degil demek de dogru degil

Biz daha ucuz bir bedele formamizin onunu satiyoruz

Anlasilmayacak bir yani yok ki

Biz de bileklikten 11m gelir kazanmistik mesela ki orada giderler de olmustu (bileklik uretimi ve magazacilik gibi)

Gerci bu hiyarlarin da reklam giderleri var

Ama 15m para degil cumlesi dogru degil

Bize su an 15m verseler formanin onune Nef degil Fenerbahce yazdiririz
Ben bileklik 20 milyon yazdim ama 11 emin misin? Sanki bir ara 15 16 milyona kadar cikmisti.

Ulan biz boktan plastik bileklikten 12 milyon tl kazandik.

Bu kampanyalarda ancak ali koc ve zengin esrafi o paralari toplar.

Iyi gidiyor olsa deli gibi konusurlardi.

Baktilar iyi gitmiyor kampanya , her yerde reklam cikmaya basladilar.

Ama o reklamlarin parasininda Ali koc ustlenmis diyorlar. Bir de tabi koc holding fiyatlari almislar tum mecralardan, yani olabilecek en ucuz fiyat!

Yine de 15 milyon TL. Hedefleri 360 milyondu hahahhahaha!

Benim bu hususta soyleyecek iki seyim var:
1) UEFA'nin bunu onaylamasini anlamiyorum. PSG gibi FFP sikintisi ceken takimlar bagis adi altinda tanidiklar vasitasiyla kulube dehset paralar sokabilirler mesela. Bunu yapmak icin illa borclu olmak gerekiyorsa borclanip yaparlar. Her Katar vatandasi cebinden fisekler bir sey sonra 300m gibi bonservisler goruruz. Hele ki Ali Koc'un bagis yapmasina izin vermeleri apayri problem.
2) Kmettin'in ve Alpay'in da soyledigi gibi cidden ulkenin en buyuk kulubu Fenerbahce imis.

Zaten onaylamadi. Nakit finansmani icin ne alirsak kardir dediler ve yalan attilar ortaya. Cezayi yediler.

Hatirlatirim, a.koc "marttan sonrasini goremiyorum" demisti nakit akis problemi sebebi ile!! Yeni kredi cekemiyorlar artik! ;)

Bizim Şl den gelen 40 milyon euroya yakın paranın yarısını bile toplayamazlarsa fazla bi anlamı yok. Zaten bu sene takımı çok zarara uğrattılar birazını telafi etmiş olacak o kadar.

Neden anlami yok, para paradir

O zaman bizim Nef, Garenta, Bilyoner, Misli vs. aldigimiz paralarin anlami yok

Toplasan 40m avronun yarisi etmiyor cunku
Var ama fazla anlamı yok. Garenta nef falan anca damlıyor hiç sponsorumuz olmalasalar bile fazla bi etkisi olmaz bence.zaten yıllardır o yüzden eleştiriyoruz ,ahmet çalıkın maaşını bile karşılamayan sponsorlar ala ala piyasamız yerlerde sürünüyor.

Üst Alt