Fener Taraftarı İsyanlarda ! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Fener Taraftarı İsyanlarda !

Emre'ye katil deyip sonra bağırlarına basan,Gökhan Ünal'a kazma diyip sonra Kral İlan Eden,Kewell'a yarım devrelik adam diyip Kendi Gündemlerine Geldiklerinde Yere Göğe Sığdıramayan,ve sadece GALATASARAY galibiyetiyle övünen taraftar grubundan daha ne beklersiniz ki ??

Gerizekalı Taraftar Topluluğu..

Deniz kardeşim çok doğal söyledim mantıklı olanı da budur..

Nadastayız şu an bu yıl kontratları bitecek oyuncularımız var ve bence bizim kadromuz TSL için yeterli..Aziz Yıldırımda bunu görüyor..Ona sorsanız elinde şansı olsa o AL maçlarını da TR kupası maçlarını da oynamaz..

Bu yıl şampiyon olabileceğine yukarıda söylediğim sebeplerden ben de inanıyorum..

En güzel zamanda söyledi 2 yıldır nadastaydı takım..Sezon sonu gidecek ve gelecek yabancı oyuncular mutlaka var..Tek hedef CL yani..2.olsak bile misal diyorum 1-2 büyük yıldız alıp elimizde boşa para verdiğimiz Ali Bilginleri falan da güzelce bir temizlerse siz şampiyonluğunuzu kutlarken misal.. bugün ah vah çeken bütün taraftarlar anında susar..3 yıl şampiyonluktan da önemlidir benim için içi dolu bir takım olmamız...

Başkanın kellesi gitmez Daum'a da birşey olmaz.

Şampiyonluk şansımız yüksek ama 2.olsak bile durumun değişeceğini düşünmüyorum..

Para sorunu var diyen arkadaşlar içinse söyleyeceğim öyle bir sorun kulübümüzde yok..Ama gelecek yılın planlarını bozmanın anlamı da yok..

Ben yine de bir sol açık gelse daha da rahatlardım ancak kadromuz yeterli..

Galatasaray içinse..Maddi kaybın yanında prestij kaybıda yaşatacaktır..Kaç yıl oldu yoksunuz..

Başında Rijkaardlar Neeskenler o kadar harcama yapılmış..AL elemesi oyna bir daha..:rolleyes: sarar mı? sarmaz?

sen bence gitde antu da transfer nöbetine katıl:D:D belki bi gelen olur:D:D

Emre'ye katil deyip sonra bağırlarına basan,Gökhan Ünal'a kazma diyip sonra Kral İlan Eden,Kewell'a yarım devrelik adam diyip Kendi Gündemlerine Geldiklerinde Yere Göğe Sığdıramayan,ve sadece GALATASARAY galibiyetiyle övünen taraftar grubundan daha ne beklersiniz ki ??

Gerizekalı Taraftar Topluluğu..

:2_thumbs_up_-_anima daha başka nasıl anlatılabilirdi ki?

bjk taraftarıyla koro halinde dümdüz giden tümeri takımlarına transfer edip el üstünde tuttular daha ne olsun :D fener taraftarını döven fatihi sahiplendiler..Topuz olayına hiç girmiyorum...

Eminim fenerden cacık olmaz diyen ümit davala'da göz kırpsa beni alın diye ona da balıklama atlarlardı !

Gençler size dışarıdan nasıl bakıldığını en azından anlatmaya çabalıyorum...

Ve görüyorum ki aslında siz de keyif alıyorsunuz angut diye tabir ettiğiniz insanların yorumlarından..Sanal ortamın rahatlığını da katınca bilen de bilmeyen de konuşuyor tabiyatiyle..

Ama bu siteye seviyeli diye kayıt oldum..Güzel insanlar var..Dalga geçmek yerine önyarıgılarınızı kaldırıp objektif bakmayı becerebildiğinizde gerçek taraftar olabilirsiniz ancak..Başka türlü sadece taraf olursunuz..At gözlüğüyle bakar olursunuz bir müddet sonra..Sonra da taraftarım diye gezersiniz..Değilsiniz..

Politikacı olursunuz..Her pozisyon bir anda haklı veya haksız olur tarafınıza göre..Başkasının oyunu boğa*öküz gibi saldırmak olur, sizin doldur boşalt Hakan var nasıl olsa oyununuz mükemmel olur bir anda..

Fanatik Galatasaray'lı bir çok arkadaşım vardır..Deli gibi de futbol konuşuruz..Ama kimse ne boğa güreşi deyip sıyrılır içinden ne de ansiklopedilere kaçar..Tabi ki şakalaşırız ama herkes birbirine saygılıdır..Ve tartışmanın en güzel yanı birşeyler alabilmektir karşındakinden..Savaşmak galip gelmek değildir defans yapmakta değildir her söylenene..

Birilerinin yanlış yapıyor olması yanlış davranıyor olması ise size yanlış davranma hakkını vermez..Bunlar bir insan olarak size tavsiyemdir..

Ben Futbol'u burada dalga geçerek yazan arkadaşlardan da antu daki sizinle aynı kalibredeki arkadaşlardan da daha çok seviyorum..Kalibre Türkçe midir bilemem..Umurumda da değil gerçi..

Ama ben taraftarım..Doğruya doğru derim..Canaydın'ın neden başkanımızın elini sıktığıyla sizin bile hala bazılarınızın sövdüğü adama saygı duyarım..Anlarım..Önemli olan Futboldur..Futbol bir oyundur..

Bıçak döner keser taş alıp birbirini bıçaklayacak düzeye getirmek değildir..Kapak taktım demek kapak takmaya sebep aramakta değildir..

Ben buraya Tromso de yazarım çok fazla başarısızlıkta takımınızla ilgili..Ama anlatmaya çalıştıklarımı 3 maç kaybettikten sonra gördüğünüzde en azından şunu yapın yönetiminize sallamamayı becerin..11 yıl da kaç başkan gördünüz? Kaçını kovalaya kovalaya gönderdiniz bunları da düşünün..Bizler futbolcuları kovaladık tekmeledik ama siz Başkanlarınızı kovaladınız..

Ben anlıyorum çoğu arkadaş heyecanlı karşı tarafa sinirli sanal ortam gerçekten itiyor bazı şeyleri söylemeye..Ego tatmin olmuyor bir türlü..

Ama en azından size bir şeyler anlatmaya çabalayan birini gördüğünüzde dinleme zahmetini gösterin..Bazen cevap vermemek bile büyük bir Erdem dir..E harfi büyük yazılmaz ve bu yazıda bolca imla hatası yapılmış olabilir..

Neyse bu sadece size değil tabi benim kendi yöremin taraftarına da geliyor..

Ben artık kendi çöplüğüme gidip sizi huzurla burada bırakabilirim...

İyi geceler..

Şimdi benim yazdığım yazıya cevaben Türkçe'den girip boğa güreş tarihinden çıkıyorsan biraz ayıp etmişsin diyebilirim..Okumayı çok sevdiğini sezinledim sana tavsiye edeyim..

2000'li yıllardan sonra takımınızın Avrupa'daki boğa yürüşleri kitabını üstüne de mis gibi Türkçe'yle yazılmış Endüstriyel Futbol kitabını okumanı tavsiye ederim..

O kelimeden sadece Futbol bilgimi nerden aldığımı da çıkartıyor olmanı da garipsedim valla..Yeni moda da bu oldu CM den önce de ingilizce de böyle bir kelime vardı..Ve ben o zamanda biliyordum yani sen merak etme..

Bu arada INTER'in baş harfi büyük İ ile yazılmaz..Yanımdaki ingilizce kitabım öyle söylüyor..

:rolleyes:

Boğa yürüyüşü değil Boğa koşusu hala inatla yanlış yazıyorsun.

Endüstriyel futbol kitabını okumakla Fenerin öküzlüğünün ne alakası var.

İngilizcede böyle bir kelime var tabi ki; ama Türkçe'de yoktu hiç olmadı da.

İnter'in baş harfini İ ile yazarım. Bak yazıyorum İNTER. Beni dava et.

Sen ingilizce konuşabilmek için yanındaki kitaba ihtiyac duyabilirsin ama ben kitap gerektirmeden ingilizce dahil 5 dili konuşurum. Sen ve takımın Edirne dışına ayda yılda bir çıkarken ben Aykut Kocaman'ın bile görmediği diyarları gördüm. İtiraf edeyim Brezilya'yı göremedim ama bir gün görürsem ki; göreceğim, bir iki futbolcu kapıp getiririm size, madem beceremiyorsunuz faydam dokunsun.

Biraz saygılı olun , herkes sizin tarafınızda olacak diye birşey yok . Arkadaşda inkar etmiyor fenerbahçeli olduğunu güzel güzel yorum yazıyor fikirlerini belirtiyor.

Biz saygılı olmak zorundayız , biz GALATASARAY'lıyız. Ve ilk başta GSC'nin kurallarının başında gelir Saygı,sevgi lütfen uyunuz !

Herkes fanatikliğin dozunu kaçırabilir,biz de kaçırıyoruz. Biz Galatasaray'ı nasıl görüyorsak,Fenerbahçeli de takımını öyle görüyor. Ayrıca Gs olmadan Fb,Fb olmadan Gs'nin olmayacağını da bal gibi biliyoruz. Bu yüzden aşırıya kaçmayalım arkadaşlar. "Gerizekalı,angut,moron" gibi sıfatları kullanmak hoş bir davranış değil. Üstünlüğümüzün tadını çıkaralım,üstün olduğumuzu bilmek bize yeter ;)

Ben şahsi olarak Mim Sami Agcan isimli arkadaşa teşekkür etmek istiyorum,yorumlarıyla renk katmış bu başlığa. İnşallah Fb forumlarında da diğer takımların taraftarlarının özgürce,aşağılanmadan yorum yapabileceği bir ortam oluşur.

Bu kadar küçümsediğimiz,dalga geçtiğimiz Fenerbahçe ligde bizim önümüzde. Keyif veren futbol oynasın veya oynamasın,bu bir gerçek. Kadro kalitesi açısından bizimle boy ölçüşemeyecek düzeyde olduğunu düşünsem de puan tablosuna baktığımda "Galatasaray nerede yanlış yapıyor acaba?" diye kendime soruyorum. Arkasına bile bakmadan çılgınca rakip kaleye saldıran bir takımı izlemek elbette keyifli,fakat bunun çok da fazla bir getirisi olmadığını görmek de bir o kadar sıkıcı bir durum. İğneyi kendimize,çuvaldızı başkasına batıralım biraz olsun.

Rijkaard'a güveniyoruz,takımın henüz tam oturmadığını biliyoruz,bunlarla avunuyoruz fakat takımın 3 kulvarı birden götüremeyeceği de gün gibi ortada,bunu gözardı ediyoruz. Fenerbahçe gibi sadece lige endeksli değiliz,ki bu gerçekten de büyük bir handikap lig şampiyonluğu için. Bu yüzden TK veya AL'den birinde ya da her ikisinde de alınacak başarısız sonuçlara toleranslı yaklaşmalıyız ki ligdeki gidişatımızı sürdürebilelim.

fakat takımın 3 kulvarı birden götüremeyeceği de gün gibi ortada

Burası yeri deği ama

Buna katılmıyorum son yapılan takviyelerle her bölge de en az 3-4 alternatifimiz oldu bence çok rahat ilerleyebiliriz bir tek Avrupa Liginde sorun çıkabilir onun sebebi de Atletico Madrid değil eleme usulü şeklinde gitmesindendir o da son dakka da kazara yenilebilecek gollervs sebebiyle yani şu saatten sonra rakip farketmez

Boğa yürüyüşü değil Boğa koşusu hala inatla yanlış yazıyorsun.

Endüstriyel futbol kitabını okumakla Fenerin öküzlüğünün ne alakası var.

İngilizcede böyle bir kelime var tabi ki; ama Türkçe'de yoktu hiç olmadı da.

İnter'in baş harfini İ ile yazarım. Bak yazıyorum İNTER. Beni dava et.

Sen ingilizce konuşabilmek için yanındaki kitaba ihtiyac duyabilirsin ama ben kitap gerektirmeden ingilizce dahil 5 dili konuşurum. Sen ve takımın Edirne dışına ayda yılda bir çıkarken ben Aykut Kocaman'ın bile görmediği diyarları gördüm. İtiraf edeyim Brezilya'yı göremedim ama bir gün görürsem ki; göreceğim, bir iki futbolcu kapıp getiririm size, madem beceremiyorsunuz faydam dokunsun.

mailimde gördüm yazını..:) sana cevap vereyim gideyim geç oldu..

Dünya da şanslı bir yerde şanslı bir anne babanın evladı olarak doğmuşsun..

Yıllar sonra kaymakam olan bir adamın öyküsü vardır güzel ülkemizde..Babana annene sor bilirler o hikayeyi..Ya da ara ansiklopediler de bulursun..

Burası yeri deği ama

Buna katılmıyorum son yapılan takviyelerle her bölge de en az 3-4 alternatifimiz oldu bence çok rahat ilerleyebiliriz bir tek Avrupa Liginde sorun çıkabilir onun sebebi de Atletico Madrid değil eleme usulü şeklinde gitmesindendir o da son dakka da kazara yenilebilecek gollervs sebebiyle yani şu saatten sonra rakip farketmez

Tam ben söyleyecektim sen söyledin. Ben de ekleyeyim bari. Avrupa Ligindeki tüm takımlar 3 kulvarı var. Onlar demiyor 3 kulvar diye. Şartlar eşit. Bu işi yapamayız diye başlanırsa zaten yapamazsın. Yenilgiyi en baştan kabul etmiş olursun.

Siz değil misiniz gemileri karadan geçiren Fatih'in torunları. Onun yanında 3 kulvarda top oynamak nedir ki. Adam kafaya koymuş, yapacam demiş ve imkansızı başarmış. Sen imkanlıyı yapmaktan korkuyorsun.

mailimde gördüm yazını..:) sana cevap vereyim gideyim geç oldu..

Dünya da şanslı bir yerde şanslı bir anne babanın evladı olarak doğmuşsun..

Yıllar sonra kaymakam olan bir adamın öyküsü vardır güzel ülkemizde..Babana annene sor bilirler o hikayeyi..Ya da ara ansiklopediler de bulursun..

Evet şanslıyım çünkü GALATASARAYLIYIM.

DIOS!!!! Bu adamın işverenini bulup hemen uyarmamız gerekiyor.

Yazık çok yaızk. Atam kalk bak ülkeyi emanet ettiğin gençler ne halde.

Eğer fenerin transfer yapmasını bekleyecekse şöyle bir Temmuz'a kadar rapor alsın :) Ancak olur yani...

Ayrıca aman Şebnem bunlara Ata'm ülkeyi emanet ettiğin gençler ne halde falan deme kendi kendilerine gelin güvey olurlar. Sonra gençfb'yi Atatürk kurdu falan derler:D

Burası yeri deği ama

3-4 alternatif diyorsun da, orta sahanda tek oyuncun bile yok.

--------Topal--------

-----Elano--Sarp-----

gibi bir 3'lüden başka şansı yok bu takımın.

Bunlar daha onların iyi günleri.Galatasaray feneri yener birde şampiyon olursa asıl yıkım o zaman başlayacak.Bizim canaydın döneminin başlangıcını yaşıyor fener dolayısı ile ileride alınacak birkaç maçlık kötü sonuç feneri tamamen dağıtabilir.

Paralarıyla övünen bir kulübün şimdi taraftarlarına karşı ezik bir konuma düşmesi kimin ne olacağının zamanla görünmesi gerçeğidir aslında.Zamanında "sizi paramızla döveriz" diyenler şimdi rezil rüsva oluyorlar.Avrupada sözün geçmiyor,gönderdiğin yabancılar sizi kötülüyor,olumsuz konuşuyorsa bu yönetimin beceriksizliğidir.Herkez dentinho denen adamı bekledi ama o çokdan carlosdan haberleri aldı dolayısı ile hemen ardından aykut kocaman "transfer yok" dedi.Yerlilerde bonservisler pahalı oluncada geri adım atıldı.Fenerin bu sezon tek bir transferi elle tutulur oldu oda bizim elimizden kaçırdığımız özer hurmacıdır ancak oda bu bozuk düzen içerisinde ne kadar kendini gösterecek hep beraber göreceğiz.Tek adamla takım oyunu oynanmıyor artık ama fener yönetimi hep bu "tek adam" mantığı ile gittiğinden çok sıkıntılar çekmeye başladılar.Daumu getirmeleride zaten sezonun en büyük hatası,bunu taraftarlarıda biliyor.

Ne ekersen onu biçersin,fener aziz yıldırım döneminde çok fırtınalar ekti şimdi hasat olarak kasırgalar ve tsunamileri biçmekle uğraşıyorlar.

Üst Alt