Fener Taraftarı İsyanlarda ! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Fener Taraftarı İsyanlarda !

Valla Canaydın desteğini çektiği anda Polat oradan iner Onur..En azından AL den elenmiş ligde liderin 8 puan gerisinde o başkanlık yarışına girerse polat..Gelecek yılların ve aslında Canaydın'ın çok hakkı olan stadınızın kaymağını da ona yedirmezler diye düşünüyorum..

Alakası yok kimse A.Polat'ın yaptıklarını yabana atamaz siz yönetimde liseli yok mu sanıyorsunuz kolay değil bu işler AL bilmem neye felan bakmaz ;)

Taraftarı kimse yok sayamaz;)

Ahmet 2000 yıl sonrası dönemi konuştuğumuz için sana bu şekilde gelmiş olabilir..Hagi yav aklımızı peynir ekmekle yemedik :D

İyi bari:D Ama sen hep bu işleri taklit veya takip olarak görüyorsun hocam. Yani o zaman Galatasaray Hagi'yi getirdi, Fenerbahçe de onu taklit etti Ortega'yı getirdi denilebilir. Yani doğru bir bakış açısı değil bence bu taklit-takip işi. Dünyada bu işin kuralı belli sonuçta. Kurumsallaşmayı, pazarlamayı Aziz Yıldırım icat etmedi:)

Alakası yok kimse A.Polat'ın yaptıklarını yabana atamaz siz yönetimde liseli yok mu sanıyorsunuz kolay değil bu işler AL bilmem neye felan bakmaz ;)

Taraftarı kimse yok sayamaz;)

yani onur şimdi bu dediğine nasıl inanayım 3 yıl canaydın istifa diye bağırdınız..koltuğunda oturmaya devam etti adamcağız..Taraftarın bir etkisi olmaz Galatasaray seçimlerinde..Oradaki adamlar günlük heyezanları heyecanları dinlemezler..Özellikle de Galatasaray içinse bu..

Bak Çarşıya o kadar güçlüyüz yeteeer yeteeer diye bağırıyor kaç yıldır..Kurul seçer Demiröreni yine..

Tabi oradaki sistem Galatasaray'ın sisteminden farklı..Bugün bahsettiğiniz Riva ve beklediğiniz Aslantepe projesinin mimarı bütün sıkıntısını çekende Canaydın dır benim bildiğim gördüğüm okuduğum..

Yani demem o ki yedirmezler o koltuğu ona olası bir kötü durumda,seçimden önce..

yani onur şimdi bu dediğine nasıl inanayım 3 yıl canaydın istifa diye bağırdınız..koltuğunda oturmaya devam etti adamcağız..Taraftarın bir etkisi olmaz Galatasaray seçimlerinde..Oradaki adamlar günlük heyezanları heyecanları dinlemezler..Özellikle de Galatasaray içinse bu..

Bak Çarşıya o kadar güçlüyüz yeteeer yeteeer diye bağırıyor kaç yıldır..Kurul seçer Demiröreni yine..

Tabi oradaki sistem Galatasaray'ın sisteminden farklı..Bugün bahsettiğiniz Riva ve beklediğiniz Aslantepe projesinin mimarı bütün sıkıntısını çekende Canaydın dır benim bildiğim gördüğüm okuduğum..

Yani demem o ki yedirmezler o koltuğu ona olası bir kötü durumda,seçimden önce..

Yahu ne alakası var Beşiktaşla Demirören yeter diye bağıran taraftarın lideri Alen bugün Beşiktaş'ın mali kongreside Demiröreni alkışlıyordu:allaalla6vr:

Ben A.Polat'ın karşısına aday bile çıkmayacak diyorum susuyorum

İyi bari:D Ama sen hep bu işleri taklit veya takip olarak görüyorsun hocam. Yani o zaman Galatasaray Hagi'yi getirdi, Fenerbahçe de onu taklit etti Ortega'yı getirdi denilebilir. Yani doğru bir bakış açısı değil bence bu taklit-takip işi. Dünyada bu işin kuralı belli sonuçta. Kurumsallaşmayı, pazarlamayı Aziz Yıldırım icat etmedi:)

Ahmetim Özgünüm Güvenim :D Tamam sen rahatlayacaksan öyle diyelim yav :D

Şimdi UEFA kupası almanın da yolları belli..Ama ilk alan 10 tane takım yok bu ülkede..

Şimdi biz alsak UEFA yı demezmisin e tamamda biz alalı 10 yıl oldu :D dersin hakkındır..bırak bende hakkımı kullanayım yav..

Ustam kusura bakma ne kadar tarafsız yorum yapsanda bence fener taraftarı harbiden isyanlarda bunu senin sürekli bu topicte bulunmandan anlıyorum :D

Ustam kusura bakma ne kadar tarafsız yorum yapsanda bence fener taraftarı harbiden isyanlarda bunu senin sürekli bu topicte bulunmandan anlıyorum :D

Burası benden sonra isyan topiği başlığını haketmiyor..Yanlış yerde anlatmaya başladım meramımı ondan böyle oldu :D

Isyanımız aşklara, kaçan sevgilere, sevgililere..Başka isyanımız olmaz..:)

Adnan Polat seçilmezse seneye o statı kendileri doldururlar şimdi burda bu seçimlerde adnan polatın seçilmeme ihtimalini bile konuşmak ayıp. Yönetim kurulu ve üyeler öyle bir yanlış yaparlarsa galatasarayı 2003 e geri döndürürler. Ya aziz 12 senedir koltukta hiç aday filan çıkmıyor doğru dürüst neden adnan polata tam destek yok bizim kulüpte anlamıyorum. Tekrar diyorum isterlerse seçmesinler valla 2003 e döndürürler kulübü ben de eşantiyon bilet bile verseler gitmem maçına. O kadar netim

Edit: Siz bugüne kadar hep savaşarak maçlarınızı kazandınız..Yıldızınızda yoktu..Bugün oynadığınız sistem akıl oyunu tutarsa çok şey kazanırsınız..Bu sistem tutmazsa o gün anlayacaksınız ki biz anladık, generallerle maçlar kazanılmıyor..

Siz neyi anlamışsınız ya?? generallerle maç kazanılmaz diyen taraftarın takımına bak:D alex olmazsa tokatspora bile yenileceksiniz!!!

1.Her gün GSC forumunda saatlerimi geçiririm, herkesin yorumunu tek tek okurum ve şunu anladım ki; bu forum diğer tüm (takım) forumlarından farklıdır... bu forumun amacı; fikirleri öne sürerek, tartışarak doğru yanlışın bulunması ve takımımız taraftarların eğlenceli vakit geçirmesidir.( amaç çoktur ama sizin anlayacağınızı zannetmediğim için kısaltıyorum..) sizin yaptığınız gibi önyargılı, pesimistik ve kötüleyici nitelikteki düşünceler değil!!

2. Nasıl bir futbol zekanız var? Nasıl bir bakış açısına sahipsiniz? bilmiyorum ama şahsi düşüncem; yaptığınız yorumlardan anladığım kadarıyla (ki sizin yorumunuzu ancak sizin gibiler çok iyi anlamaktadır!!!) fenerbahçeyi bu forumda savunmaya gelmişsiniz!! sizin bu forumda oluşunuzun sebebi galiba mission impossible; conquer the GSC gibi birşey galiba...

her neyse, ne olursan ol yine de Gel, fenerli olsan bile gel.. çünkü burası mantıklı taraftarların forumu!!

not; ajitasyon yapmamaya dikkat et!

Taraftarla falan alakası yok. Adnan Polat tek başına çok güçlü bir adam Galatasaray da. Daha önce de dediğim gibi 17 şampiyonluğun 7'sinde üst düzey yöneticilik yapmıştır kendisi.

niye ağlıyolar ki , her takımlarından ayrılanın arkasından bu zaten topçu değil zaten diye sallamıyolarmıydı :D otursunlar şimdi uğur boralla uğraşsınlar :asd:

Siz neyi anlamışsınız ya?? generallerle maç kazanılmaz diyen taraftarın takımına bak:D alex olmazsa tokatspora bile yenileceksiniz!!!

1.Her gün GSC forumunda saatlerimi geçiririm, herkesin yorumunu tek tek okurum ve şunu anladım ki; bu forum diğer tüm (takım) forumlarından farklıdır... bu forumun amacı; fikirleri öne sürerek, tartışarak doğru yanlışın bulunması ve takımımız taraftarların eğlenceli vakit geçirmesidir.( amaç çoktur ama sizin anlayacağınızı zannetmediğim için kısaltıyorum..) sizin yaptığınız gibi önyargılı, pesimistik ve kötüleyici nitelikteki düşünceler değil!!

2. Nasıl bir futbol zekanız var? Nasıl bir bakış açısına sahipsiniz? bilmiyorum ama şahsi düşüncem; yaptığınız yorumlardan anladığım kadarıyla (ki sizin yorumunuzu ancak sizin gibiler çok iyi anlamaktadır!!!) fenerbahçeyi bu forumda savunmaya gelmişsiniz!! sizin bu forumda oluşunuzun sebebi galiba mission impossible; conquer the GSC gibi birşey galiba...

her neyse, ne olursan ol yine de Gel, fenerli olsan bile gel.. çünkü burası mantıklı taraftarların forumu!!

not; ajitasyon yapmamaya dikkat et!

pıff..beni niye tartışıyorsunki ortaya attığım fikirleri tartışmak yerine..Sana ne zekamdan kime ne..Oraya koymuşum fikrimi pesimist optimist..Ve bence koymuşum başına daha ne..

Ben realiteyi koydum ortaya bunun pesimist gözükmesi de benim suçum ya da ajıtelerim değildir emin olun..

Ayrıca madem saygılısınız bunun üstüne siz buraya Fenerbahçe'yi savunmaya gelmişsiniz cümlesi ne alaka..Savunadabilirim kimseyi incetmeden...Savunmaya da ihtiyacım yok..Gördüğümü söylerim benim doğrularım da bunlardır..Bu hakkı da forum yönetimi vermişler bana sağolsunlar..Ben de kimseyi kırdığımı düşünmüyorum..En azından çaba da gösteriyorum kırmamak için..

Söylediklerime herhangi bir optimist yaklaşımla cevap vermek daha yakışık alır sanırım..Varsa fikriniz buyrun söyleyin..

Taraftar olarak bir etkiniz var mıdır seçim sonuçlarında?

Geçmişte kulübünüze yeterince destek oldunuz mu?

Oyun kimliğiniz nasıldı geçmişte? Saldırarak mücadele ederek almadınız mı şampiyonluklarınızı?

Bu yıl oynadığınız oynuda 4 kişinin bir adama pres yaptığını falan gördünüz mü?

Bu yıl 3.olursanız ne gibi sonuçlar oluşur?

Birçok şey yazdım daha önce bu başlığa..İçinden seçin bir karşı fikriniz varsa geçmişe de atıfta bulunarak cevap verebilirsiniz..hakkınız vardır yani..Beni kişiliğimi zekamı bakış açımı falan geçelim..Onlar benim sorunum..

Ben rakip taraftarların burada olmalarından, saygılı oldukları sürece her türlü tartışmaya girmelerinden, fikirlerini rahatça söyleyebilmelerinden gayet memnunum.İsterlerse kendi takımlarını savunsunlar, benim için farketmez.Biz burda Fenerbahçe taraftarını düşman olarak değilde "Rakip taraftar" olarak görüyoruz.

Peki antuda neden bu tarz şeylere izin verilmiyor.Örneğin ben girsem antu'ya burdaki Fenerbahçeli arkadaşlar gibi tartışma yapabilir miyim?Takımımı savunabilir miyim?Fenerbahçe'yi eleştirebilir miyim?Elbette hayır.Antu öyle bir yer ki; takımınızı eleştirdiğinizde, rakibinizi övdüğünüzde, olaylara objektif yaklaştığınızda hemen damgalanıyorsunuz.

Sanırım Galatasaray taraftarı ile Fenerbahçe taraftarı arasındaki en büyük fark burda.

Fenerbahceli arkadasimiza sevgiler..

ps: "Siz sorun, Biz cevaplayalim" forumu degil burasi.

Oynansın maçlar hepsini görücez söylediklerinizin kim iyi oynarsa o Şampiyon olsun.Emek veren iyi oynayan şampiyon olsun tartışmaya fazla gerek yok.Zaten konuda başlıktan çok sapmış bana kalırsa.

Üst Alt