Fenerbahçe, Alanyaspor Maçının İptali İçin TFF’ye Başvurma Kararı Aldı - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Alanyaspor Maçının İptali İçin TFF’ye Başvurma Kararı Aldı

Ali Koç: "Kural hatası gündemde, itirazımız da olacak. Bize verilen süre çerçevesinde incelememizi yapıyoruz. Bir tanesinde görüntü sıkıntımız oldu, yayıncı kuruluşa da teşekkür ediyoruz yardımcı oldular."

Koç: "Bize göre kural hatası var. Bir tanesi açık değil. Başvurumuzu yapacağız, zaman ne gösterir göreceğiz. Başvuru yapmamak sorun olur. Hukuki süreç ne zaman tamamlanır bilmiyorum, o TFF'nin kararı."

Koç: "Şimdiden görüyorum ki algı operasyonları başlamış bile. Türk futbolu ne yazık ki yıllardır, özellikle son yıllardır algı operasyonları üstünden yönetilmeye çalışılıyor. Biz de Fenerbahçe olarak az ve öz konuşmaya çalışıyoruz."

:_D

Koç: "Şimdiden görüyorum ki algı operasyonları başlamış bile. Türk futbolu ne yazık ki yıllardır, özellikle son yıllardır algı operasyonları üstünden yönetilmeye çalışılıyor. Biz de Fenerbahçe olarak az ve öz konuşmaya çalışıyoruz."

:_D
Özellikle siz batmaya başlayıp, başarıdan uzak sezonlar geçirdiğinizden beri değil mi Sn. KOÇ? :ubulut:

Ne diyo bu mal yine?hala başvurmamışlar ha?size taninan sure ne kadar totos?olmayan kural hatasi için yayıncı kurlusa mi teşekkür etmiş bu

Yine hocaya sallıyor ve güya biz hocamıza sahip çıkıyoruz başımıza ne geliyorsa polyannalar yüzünden geliyor
Taraftar çok düzgün yönetim çok düzgün ama hala hocaya sallıyor bu serefsizler

Bunlara çok manalı bir kareografi şart oğlu şart bence. Hatta o maç kesin ceza alacağımız için, ne olursa olsun yensekte o maç sonu bize ceza yapıştırırlar. Bu sebeple ilk +18 kareografiyi bu onun bunun cocukları üzerinde denemek lazım

Üst Alt