Fenerbahçe, Alanyaspor Maçının İptali İçin TFF’ye Başvurma Kararı Aldı - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Alanyaspor Maçının İptali İçin TFF’ye Başvurma Kararı Aldı

447

Ne Pinpirikli insanlarsanız maçta hakem hatası yok kural hatasıda yok hiç birşey yok
varolan tek şey alanyasporun net verilmeyen iki penaltısı maçta ille bir hatamı olmalı
net söylüyorum maçta hiç bir hata yok verilmeyen penaltılar hariç
Kural hatası olmadığı belli kurallar ortada fakat bunlar neye guvenipte başvuruyor
TFF maçı iptal edecek büyük ihtimal.ve yoruma açık olmayan kuralları kendilerine göre yorumlayacak eminim buna

Özdemir ve Ali anlasmistir. Siz yalandan maci tekrarlamasi icin basvurun, biz kabul etmeyiz ve siz TFF bize karsi algisi baslatirsiniz demistir. Sonra hakemler fener icin hatarlar yaparsa, sözde TFF size karsi diye fazla tepki olmaz diye anlasmislardir herhalde.

Bak fedarasyon bizde yana diyorsunuz ama tekrar etmedi diyip magdura yatacaklar net
Görüşündur saygı duyarım ama bu seneki düzeni ben biraz anladıysam eğer eminim iptal edecekler garanti almasalar başvuru dahi yapmazlar bu yıl yenildikleri her maçtan sonra bu tarz şeyler yapacaklar
Çünkü Ali de güvenmiyor ersuna ve takıma işi garantiye almak istiyor

Görüşündur saygı duyarım ama bu seneki düzeni ben biraz anladıysam eğer eminim iptal edecekler garanti almasalar başvuru dahi yapmazlar bu yıl yenildikleri her maçtan sonra bu tarz şeyler yapacaklar
Çünkü Ali de güvenmiyor ersuna ve takıma işi garantiye almak istiyor
Bu maç hayatta tekrarlanmaz başvuru yapılır jet hızlıyla red olur bekleyip görelim

Üst Alt