Fenerbahçe, Alper İle Anlaşamadı ! | Eskişehir'e Dönüyor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Alper İle Anlaşamadı ! | Eskişehir'e Dönüyor

Cevap: Fenerbahçe Alper ile anlaşamadı | Eskişehir'e dönüyor !

:eek: bize gelmezse fenere de yar olma alper demiştim.olmuyo sanırım :D

Basın toplantısında 4 büyük klüpten teklif aldım Fenerbahçe'yi seçtim dememişmiydi.Sözleşmeyi görmeden nasıl seçiyorsa bu işte bir terslik var.

@ibrahimseten

İBRAHİM SETEN

ALPER POTUK KRİZİ-3: F.Bahçeliler'in iddiası şu: G.Saray devreye girip Alper'e 2 milyon Euro önerdi, bu parayı gören Alper'in tavrı değişti!

mı acaba_?

keten gene sacmaliyor. alpere iyi futbolcu olcak derim. ama ulan alpere 2 milyon veren acik konusuyorum SALAKtir. bu kadar net. sallamasin.

keten gene sacmaliyor. alpere iyi futbolcu olcak derim. ama ulan alpere 2 milyon veren acik konusuyorum SALAKtir. bu kadar net. sallamasin.

Ünal Başkan bu tarz oyunculara 5 milyon vermem dememiş miydi zaten?

Şu Seten denen adamı ciddiye almayın artık.

@ibrahimseten

İBRAHİM SETEN

ALPER POTUK KRİZİ-3: F.Bahçeliler'in iddiası şu: G.Saray devreye girip Alper'e 2 milyon Euro önerdi, bu parayı gören Alper'in tavrı değişti!

mı acaba_?

Allahim nolur dogru olsun, alperi istemiyordum, yedek kulube icin adam sonucta, selcuk meloyu kesemez ama sirf feneri gicik etmek icin alinsin istiyorum

@ibrahimseten

İBRAHİM SETEN

mı acaba_?

ihtiyacımız yok Alper'e ama yedek kulübesi için alalım sırf fb lilere haddini bildirmek kim olduklarını hatırlatmak için bizle boy ölçüşemeyeceklerini göstermek için alalım

yarın anlasırlar ya

yine oyun oynuyo yavsaklar

aynı dün törede old gibi

Eskisehire Aydın, Mehmet + 1 M euroya bu işi bitiririz Alper'de senelik 900'a imza atar.

iki milyonu hakkeden birsey daha yapmadi alper, tamam, dogrudur ama genel olarak 2 milyon bir topcu icin ne az dene cok, yani tam ortasabartmamak lazim.

ama dedigim gibi, alper bu paralari henüz hakketmiyor.

fenere calim atmak istiyorsan ama vermek durumundasin.

Üst Alt