Fenerbahçe, Alper İle Anlaşamadı ! | Eskişehir'e Dönüyor - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Alper İle Anlaşamadı ! | Eskişehir'e Dönüyor

Cevap: Fenerbahçe, Alper İle Anlaşamadı ! | Eskişehir'e Dönüyor

bu adama beş milyon verecek lüksümüz yok, seneye melo'nun bonservisi konusunda sıkıntı yaşamaya da gerek yok, para lazım

Para icin sportif basarı gerek, CL gerek. Selcuk veya Melo'dan biri sakatlandı diyelim. Playofflara Ayhan ve Ceyhunla mı girecegiz? Ligin en potansiyelli orta saha oyuncusundan bahsediyoruz. Biraz tolerans.

Para falan umurumda degil. Ben formamı alır arkama yaslanırım. Yerlinin iyisine cuvalla para dökmek sart mevcut sartlarda. Ha kurnaz futbolcu tuccarı Anadolu kuluplerine para yedirmem diyorsan da anlarım ve desteklerim. Ama o zaman'da yurt dısında bir gurbetci sistemi kurup oynatacaksın.

Para icin sportif basarı gerek, CL gerek. Selcuk veya Melo'dan biri sakatlandı diyelim. Playofflara Ayhan ve Ceyhunla mı girecegiz? Ligin en potansiyelli orta saha oyuncusundan bahsediyoruz. Biraz tolerans.

Para falan umurumda degil. Ben formamı alır arkama yaslanırım. Yerlinin iyisine cuvalla para dökmek sart mevcut sartlarda. Ha kurnaz futbolcu tuccarı Anadolu kuluplerine para yedirmem diyorsan da anlarım ve desteklerim. Ama o zaman'da yurt dısında bir gurbetci sistemi kurup oynatacaksın.

:Z3:

Alperi beğenen varsa beni engellesin direk forumda. Orta saha dediğin at gibi koşmucak sadece, asist yapıcak gol atıcak melo selçuk gibi pas manyağı yapıcak bu üçünü birden yapamıyorsa en az birini yapıcak. Alper 56 maçta 3 asist 1 gol atmış bi isim neyin davasındayız biz ? ne 5 milyonu ?

para için gitmiyorsa zaten gitmesin hiç bir cacık olmaz daha 20 yaşında bir de.

Fb yöneticisine göre anlaşabilirlermiş hala.

mevzu para degil küme düşerse serbest kalır maddesi koymak istemiş sözleşmeye fener kabul etmemiş diyenler var.

fenerle anlaşamadı diye disipline sevk etmesinler çocuğu :)

Cevap: Fenerbahçe Alper ile anlaşamadı | Eskişehir'e dönüyor !

4 milyon artı aydını verelim işte versinler.. Alperin gönlünde febe olsa 3e 5e bakmaz imzalardı..

Fener kimi kandırıyor lan, eskişehir başkanlarıyla çıkıp transfer bitti alper fenerbahçeye hayırlı olsun dedi, bunu demesi için transferde önemli pürüzlerin aşılması lazım. Bu kümeden düşerse serbest kalır maddesi benim kafama takıldı cidden.

Fener kimi kandırıyor lan, eskişehir başkanlarıyla çıkıp transfer bitti alper fenerbahçeye hayırlı olsun dedi, bunu demesi için transferde önemli pürüzlerin aşılması lazım. Bu kümeden düşerse serbest kalır maddesi benim kafama takıldı cidden.

aynen aynen kanka problem ordan kaynaklaniyo cok katim red edecek onun icin alperde kendini grantiye aliyo

la alper ne derde giriyorsun gel bize huzur bul. valla febeye gidersen 1 sene sonra sac dökülmesi baslar diyim sana

20 yaşındaki yeni yetme futbolcu bile saygı duymuyor artık Fenere, taraftarları hala Aziz' in dışkısında boncuk arama derdindeler.

ntvspor bile geri döndü demiş eskişehire.harbiden helal:)

İşin içinde Fb , Eses ve nontvspor varsa ben işkillenirim . Yine bir işler çeviriyor olabilir bunlar . Durun bakalım , bir iki güne kadar çıkar kokusu .

Üst Alt