Haber - Fenerbahçe, Fred'i 15 Milyon Euro'ya Transfer Etti - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fenerbahçe, Fred'i 15 Milyon Euro'ya Transfer Etti

Reis, Fred'in bizle adı geçerken ManU forumlarından çıkmıyormuşsun, bokluyormuşsun adamı. 15 günde ne değişti?

Ekli dosyayı görüntüle 214402

Ekli dosyayı görüntüle 214403
Ben Fred'i bize istemedim. Ama bu demek degil ki bu adam kotu ve Fener'e guc katmaz. Biz daha iyisini almaliyiz. Cok gizli bir bilgi bulmus edasiyla alicengizlige kafan calisirken, Galatasaray icin daha iyisini istedigim yorumunu yapmaya zekan yetmedi mi?
Ps: reisleri sevmem

Galatasarayımızla adı geçtiğinde çok isterdim fakat bu paraya gelecekse hiç gelmesin mantığı ile yaklaşırım. 2 sene vereceği verimden sonra ki oda şüpheli sana geri dönüşü olmayan bir miktar. Alsın alicim tepe tepe kullansın

Ben Fred'i bize istemedim. Ama bu demek degil ki bu adam kotu ve Fener'e guc katmaz. Biz daha iyisini almaliyiz. Cok gizli bir bilgi bulmus edasiyla alicengizlige kafan calisirken, Galatasaray icin daha iyisini istedigim yorumunu yapmaya zekan yetmedi mi?
Ps: reisleri sevmem
Haklısın reis Fenerbahçe gibi leş bir takım için iyi transfer. Bize yakışmazdı mençıstırlı çikildau. Böyle muhteşem bir analiz yaptığını anlamaya zekam yetmedi, kusura bakma reis.

Adi ciktiginda istemistim. Kötu topcu da degil. Ama benim aklimdan gecen max 7-8m bonservis idi. Bu fiyatlara menerime iyi girmis oldu

Alsınlar ya iti futbolcu ama 30 yaşında adama 15 Milyon Euro bonservis verilmez.

Yıllık da en az 5 Milyon Euro verdiler ama açıklamazlar.

Futbolcu iyi ama çok para. Bu paraya asla istemezdim sene içinde 31 yaşında olacak merkez orta saha için 15 milyon ağır yük. Torreira 26 yaşında 6 milyona geldi geçiniz.

Bide bunlar ne yapmaya çalışıyorlar anlamak güç orta sahada şimdiden szymanski-zajc-fred oldu daha İsmailler mert hakanlar var üstüne 6 numara arıyorlar

Fred düzenli oynayan kaliteli bir futbolcu. Hatta tutarsa fb nin torreirası olabilir. Ancak yaşı itibariyle bir daha yüksek bedelli bir transfer yapamayacak olan bir adama 15 m çok fazla.

Güzel kitleme umarım alırlar, paradesi de alsınlar hatta ona da soğuğum bize torreiradan bir tane daha lazım mümkünse insan yiyen siyahi biri, ndiaye gibi

Üst Alt