Fenerbahçe Hakkındaki Tüm Konular [Lütfen Başka Başlık Açmayınız!] - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Hakkındaki Tüm Konular [Lütfen Başka Başlık Açmayınız!]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya her zamanda başlık yanlış açılır mı ya ? Yıldıvım : Bıvakmıyovum olması lazım Adminlerden başlığın değiştirilmesini istiyorum. :):):)

yav bu adam her sene geleneksel olarak istifa ediyo ama ortada bi icraat yok ben inanmıyorum bıraktığına adama alıskanlık olmuş her sene bırakıp gitmek sonra şaka yapmışcasına geri dönmesi azize sözünün eri değil ya bıraksın ya da bırakıyorum die dalavereler uydurmasın :D

Semih dizinden ameliyat oldu

641053792.jpg

Fenerbahçeli futbolcu Semih Şentürk, dizinden ameliyat edildi.

Bakırköy Acıbadem Hastanesi'nde gerçekleştirilen ameliyatla ilgili olarak açıklamada bulunan Fenerbahçe Kulübü doktoru Piyer Arzuman, Semih'in sağ diz dış menüsküsünde bulunan yırtık parçanın ve menüsküs etrafında oluşan kistin çıkartıldığını bildirdi.

Arzuman, Semih'in 3-4 hafta sonra idmanlara başlayabileceğini dile getirdi.

Bu arada, bugün ameliyat edileceği açıklanan Fenerbahçeli futbolcu Alex de Souza'nın eşi Daianne'nin geçirdiği gribal enfeksiyon nedeniyle operasyon geçiremediği bildirildi.

Daianne de Souza'nın hastalığının geçmesinin ardından ilerleyen günlerde ameliyata alınacağı açıklandı.

İlhan Parlak'a şans doğdu

895482749.jpg

Semih'in devreyi kapatması gözleri İlhan Parlak'a çevirdi. Fazla şans bulamayan genç forvetin, "Bu dönemde de şans bulamaz veya iyi değerlendiremezsem oynayabileceğim bir takıma gitmek istiyorum" dediği öğrenildi. Ancak yönetim İlhan'ın gitmesini istemiyor.

Sadettin Saran'a başkanlık yolu açıldı

924373181.jpg

Saran'a başkanlık yolu açıldı

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım yönetiminde görev aldıktan sonra, transfer konusunda arası açılan ve Divan Kurulu tarafından üyelikten ihraç edilen Sadettin Saran, açtığı davayı kazandı ve kulüp üyeliğini geri aldı. Saran, isterse seçime başkan adayı olarak girebilecek.

283117328.jpg

Fenerbahçe yönetiminin Sadettin Saran hakkında aldığı ihraç kararı Kadıköy 3. Asliye Hukuk Mahkemesi'nden geri döndü.

753915280.jpg

İsmi Fenerbahçe Spor Kulübü başkan adaylığı ile sürekli gündemde olan Sadettin Saran, Fenerbahçe yönetiminin 2007 yılında aldığı ihraç kararına karşı açtığı davayı kazandı. Kadıköy 3. Asliye Hukuk Mahkemesi Fenerbahçe Kulübü'nün aldığı kararın hukuka aykırı olduğuna karar verip, ihraç kararını iptal etti.. Daha öncede ihraç kararı iptal edilen Sadettin Saran, bu kararla 2. kez ihraç kararını iptal ettirmiş oldu. Bu sonuçla Sadettin Saran Fenerbahçe kongre üyelik hakkını geri kazanırken, başkanlık yolu da yeniden açılmış oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt