Fenerbahçe Hakkındaki Tüm Konular [Lütfen Başka Başlık Açmayınız!] - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Hakkındaki Tüm Konular [Lütfen Başka Başlık Açmayınız!]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben stilini çok beğeniyorum Mevlüt'ün,yanındaki bitirici bir forvetle çok güzel işler yapar.Daha 21 yaşında Fransa'da çok beğenilen bir oyuncu...

Başımıza Ne Geldiyse‚İspanya yüzünden geldi!!

Şu ispanya avrupa kupasını kazanmaz olaydı‚onlar kazandı kupayı bizim yönetim sandı aragones büyük teknik direktör hemen aldılar bide hava attılar şampiyon ülkenin teknik direktörünü getirdik diye‚o gün itibariyle biz yine bugunleri görür gibiydik‚ne işi var bu adamın burda diye az demedik ama herzaman destek verdik olana bitene.

Hatırlıyorum antuda bi anket vardı aragonesle ilgili sonuçlarda aragonesi istemezdim ama madem geldi arkadasındayız gibi bi sonu çıkmıştı.Ama hepimizin aklında Zico ve onun fuçibal diyişi vardı :)

Lig başladı aragones maçlarda yerlere bakıyor bizim takım kendi halinde takılıyor boyuna puanlar kaybediliyor aragones bi defa kötüyüz demiyor şansızdık‚iyiydik ama olmadı gibi demeçler veriyor imam cemaat ilişkisi‚futbolcuda madem iyiyiz böle oynayalım şans zaten döner havasında haftaları geçiriyordu.Çeyrek final oynamış‚herkesi devirmiş takımdan 1 adam eksik ama sanki tüm takım gitmiş karaükspordaki adamları almışız gibi oynuyoruz.

ve ne yazıkki herşey hala böle devam ediyor.

Gel gelelim takıma ispanya liginde gol kralı olmuş bi adam geliyor‚offf ne büyük olay dimi düşünsene ispanyada 34(tam emin deilim hatalıysam düzeltin) gol atmış eh Türkiyede kaç gol atar diyor yönetim ve onuda kapıyor ama sokaktaki adam biliyor ispanyada gol atmakla Türkiyede gol atmak aynı şey değil ama yönetim hava atma peşinde olsa gerek bunuda servet ödeyerek alıyor‚orda nası gol atmış anlamıyorum ama bu adam daha topa vurmaktan bi haber gibi oynuyor burda.Tama mücadele ediyor koşuyor iyi niyetli ama bunlar benim istediklerim değilki sen gol at diye alındın hep dışarı atıosun.Porto maçında bile adam artık al kale boş sende kaleye 3 metredesin buyur at içeri dedi onuda attı dışarı helal olsun ne diyim.Kornerlerde senin daha bi kere kafa topuna çıktığnı görmedim ben nası iş bu guiza.Porto maçında 3 defa edu vurdu sana özellikle bakıyorum toptan 3-4 metre uzakta izliosun olanı biteni.Senin orayı yıka yıka gitmen gerek topa‚varsın faul olsun onada razıyız yeterki sen bişiler yap.

Bide josico diye bi adamımız var geldiği günden beri ısınamadım adama sanki başka takımın futbolcusu gibi gelio hep gözüme‚niye ısınamadım hrlde takıma bi katkısı olmadığından olsa gerek yada ben mi hatalıyım acaba josico geldiği günden beri 10 defa birinin ayağından top kapmışmı ikili mücadeleyi kazanmışmı araya güzel bi pas atmışmı araya pası geçtim ileriye güzel bi pas atmışmı ben daha göremedim böle bişeyi.

Çözüm üretmek gerekse yollayın en azından josico ile aragonesi guiza bişiler yapar belki ama aragoneside yollayamazsın yönetim olarak adam seni esir almış resmen sözleşmede sende kuzu kuzu kabul etmişsin.

Dün porto maçı devre arasında bjk maçlarının özetleri vardı bi baktım Aziz Pierre ‚ Serhat ‚ Tuncay ‚ Luciano ‚ Aurelio ‚ Kaptan Ümit ne günlerdi dedim kendi kendime‚ha başarılımıydık o günlerde yoo çok fazla değildik ama hırslıydık mücadele ediyorduk gol atınca antrenörümüz seviniyordu futbolcular kenetlenmişti

Neyse işte başımıza ne geldiyse ispanya sevdası yüzünden geldi bana göre.Zaten renkleride ters ispanyanın bize ne yarar gelir o ülkeden diyerek espiri yapiyimde bi tebessüm oluşur belki yüzlerde :)

Biz kimine göre stayjer kimine göre babacan Zicomuzu seviyorduk be!!

herşeye rağmen Taraftarsak beşiktaş maçına birlik beraberlik içinde görüşmek üzere.

Kaynak:Antu :D

demek ki eto yu alsalar vede gol atamassa 3 ay sonra lanet okurlar...

Aziz Yıldırım, Uluç'a dava açtı

946262022.jpg

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, bir gazetede kendisini eleştiren gazeteci-yazar Hıncal Uluç'a manevi tazminat davası açtı.

Fenerbahçe Kulübü'nün resmi İnternet sitesinden yapılan açıklamada, "25 Kasım 2008 tarihli Pas Fotomaç Gazetesi'nde yer alan söyleşi / köşe yazısında Hıncal Uluç'un Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'ın kişilik haklarına tecavüz ve dayanaksız iddialarla kendisini suçlayıcı ithamlarda bulunması sebebiyle Hıncal Uluç hakkında manevi tazminat istemiyle yargı yoluna başvurulmuştur" denildi.

604977577.jpg

Semih Şentürk depremi!

Fenerbahçe'nin golcü futbolcusu Semih Şentürk ilk yarıyı kapatabilir..Ligin 11. haftasındaki Ankaraspor maçında sağ dizinden sakatlanan Semih Şentürk'ün, sağ dizinden operasyon geçirebileceği belirtildi.

866735288.jpg

Ankaraspor maçına sağ dizine aldığı bir darbe sonucu dizinde yırtık oluşan Semih'e iğne tedavisi uygulandığı ve bu yolla iyileştirilmeye çalışıldığı ifade edildi.

380225081.jpg

Fakat iğne tedavisinin sonuç vermemesi ve Semih'in ağrılarının devam etmesi durumunda golcü futbolcu mecburen sağ dizinden operasyon geçirecek. Sağ dizinde ağrıları süren Semih'in operasyon geçirmesi durumunda ise ilk yarıyı kapatacağı belirtildi.

ben anlamiyorum bunlar nasil insandan sayiliyor. rakibine sakatlik dileyen ezeli rakibinin futbolcusu yerde yatarken beter olsun diyenler, iste en son arda olayini biliyosunuz diger fener forumlarini gezerken sok oldum ya bu artik ayiptanda öte birsey olmus onlar bizim gözümüzde ezeli rakip biz onlarin gözünde düsman olmusuz. ben burda semih sentürk e gecmis olsun yerine beter olsun dersem nerden kalir benim insanligim. tamam sitenin girisine iki gecmis olsun basiniz sagolsun yaziyosunuz ama icine girince hicte öyle demediginiz cok acik. herneyse semihe gecmis olsun. yine sinirlendim :)

Bu görüntüye hiç şaşırmıyorum..

Ama lig başında,Güizayı Aragones'i duyup..çeyrek finalden de öteye giderler diyen renkdaşlarımın şimdi çok fena döndüklerini görünce gerçekten çok şaşırıyorum..

Eski fener geri döndü..bizede eğlenmesi kaldı :)

+

Semih'e geçmiş olsun..

Hınçal herşeyi eleştiriyo hepside yıkıcı daha hiçbirşeye acaba şuda iyidir dedimi ama yinede sempatik buluyorum adamı çünkü çoğu lafı doğru :)

Yıldırım: Bırakmıyorum

727520679.jpg

Yıldırım: Bırakmıyorum

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, dün kulübün resmi internet sitesinde bir açıklama yayınladı ve görevi bırakacağı yolundaki iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirtti. Büyük bir şevk ile sarı-lacivertli kulübe hizmet ettiğinin altını çizen Yıldırım, açıklamasında, "Bırakma ya da devam etme yönünde bir kararım yoktur. Genel kurulun verdiği yetki dahilinde görev süremiz devam ettikçe, F.Bahçe'nin başarısı için çalışmaya devam edeceğiz" satırlarına yer verdi. Yıldırım ayrıca adaylık konusundaki kararını Mayıs ayından önce günün şartlarına ve Fenerbahçe'nin menfaatine uygun olarak vereceğini de sözlerine ekledi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt