Fenerbahçe ile Kadro Karşılaştırması - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe ile Kadro Karşılaştırması

Hasensio konusunda kafa kafayadırlar. Nagatomo geçen sene ilk görüntüsünden uzaktı, top mop oynamadı sezonun genelinde.

Yalnız Bazı karşılaştırmalar var ki neremle gülsem bilemedim.

yahu niye laf anlatmaya ugrasıyorsunuz atın tüm şikecileri forumdan gitsinler kendi klasmanlarına sonra aliyle aksam fitre toplasınlar sonrada yontma tas devrınden kupa bulsunlar

Kardeş keşke dalga konusu olacağın bu başlığı acmasaydin. Karşılaştırma yaptığın isimlerin yeni sezonda nasıl performans vereceğini bilemezsin.

Fenerbahçe bu sezon iyi hamleler yapıyor. Bizi zorlayacaklarını düşünüyorum ve şöyle bir karşılaştırma yaptım.

Altay < Muslera
Harun > Okan
Berke > Ismail

Isla > Mariano
Dirar = Linnes
Sadık < Luyindama
Serdar < Marcao
H.Ali = Nagatomo

Emre > Selçuk
Tolgay = Donk
M.Ekici > Donk
Moses = Feghouli
Kruse < Belhanda
Garry > Babel

V. Muriç < Diagne

Kalede iyiyiz
Beklerde kötüyüz stoperlerde iyiyiz.
Ortasahada iyiler kanatlarda eşit diyelim

Belhanda farkımız var forvet konusundada emin değilim.

Moses la Feghouliyi esit goren, rodriguese babelden iyi diyen, isla marianodan iyi diyen adam icin 2 ihtimal olabilir.

1. Aslinda golf ve tenis gibi sporlarin seyircisidir, futboldan zerre anlamıyordur.

2. Kuş sempatizanıdır.

Marianonun ölüsü islaya besmele cektirir keza diger tarafta lig boyunca elek olan hasan ali ile visca gibi ligin buguna 2 senedir adim attirmayan adam var.
Diger karsilastirmalara gelmemistim geldim aman yarabbim diyorum.
Sizo kardesim yallah antuya. Feghouli dedigin adam şu an ligin en iyi topcusu ne idugu belli olmayan adamlarla karsilastirmati kesiniz lütfen

AHAHHAHHAHDHSHADHAHHAHAHAHAHAHSAHAHAHSHAAHHAHASHADHASHDAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA AHAHAHAHAHAHAHAH

ISLA>MARIANO
TOLGAY>DONK
MOSES = FEGHOULİ
GARRY> BABEL

AHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Ekli dosyalar

• indir.jpg
    indir.jpg
    6.1 KB · Görüntüleme: 35
Futbol izleme bence.

Moses 2 gol atsa demek tek basina sampiyonlugu getiren Feghouliden daha iyi diyecek.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum
Hakan delikanlı bile senin yanında Nur’la yıkanmış gibi kalır.Adam en azından doğruyu haykırmış.
Bu nasıl bir kıyas?Antuda başlığında daha tutarlı yorumlar var
Bu başlıkla ve kıyaslamayla neyi amaçlamaktasın @Hikmet Kaya
Ama bildiğim tek bişey var,
Ensendeki nefese dikkat et Çünki biz tam ordayız

Hakan delikanlı bile senin yanında Nur’la yıkanmış gibi kalır.Adam en azından doğruyu haykırmış.
Bu nasıl bir kıyas?Antuda başlığında daha tutarlı yorumlar var
Bu başlıkla ve kıyaslamayla neyi amaçlamaktasın @Hikmet Kaya
Ama bildiğim tek bişey var,
Ensendeki nefese dikkat et Çünki biz tam ordayız

Hakan kral adamın hasıdır reys!! Kendisini bonnie budgie müptelaları pek sevmez!!

Üst Alt