Fenerbahçe, İrfan Can Kahveci'ye Talip Olduklarını Başakşehir'e Bildirdi - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, İrfan Can Kahveci'ye Talip Olduklarını Başakşehir'e Bildirdi

Guzel yazmissin ki sana katiliyorum.
Peki sence ICK icin makul bedel nedir?
Oyuncu olarak hangi ozelliklerini begeniyorsun, hangilerini begenmiyorsun?

Şuan kulübün ekonomik durumu,hem pandemi,hemde ffp sebebiyle artık eski paralar yok izlememiz gereken yolu transferde çoğu taraftar anladı buda marcao tarzı transfer hem oyuncu hem ücret olarak,(luyindamada brumada oyuncu olarak doğru ama verilen para olarak yanlıştı öyle bakıyorum ben)

İrfan türk ,yaşı ideal ayrıca milli takımda oynaması(bizden kimse yok)ve uzun seneler oyununun bi standartta olması (tarık gibi 1 sezon oynayınca al sana 5 m sonra kayıp değil) oyun tarzı olarak top sürebilmesi ve yandan ziyade dikine oynamak istemesi(ki bu önemli) duran topu olması(bizde yok) şut atan biri olması(bizde yok) alınsın diyeceğim özelliklerinden bide rakibi baskı altına alabiliyo oyun karakterinden dolayı kısmi dominant bi oyuncu,yakın arkadaşları var terim var daha büyük takımda oynamadan şampiyonluk yaşaması gibi şeylere girmiyorum

Maçları izlerken bişeyler olması için şu topu hagiye versenize olm,lincolne verin ,selçuğu topla buluşturun gibi isteklerde bulunuyoruzya izlerken buna irfanda katılır çünkü ayağına aldığında bişeyler yapar demiyorum ama yapma ihtimali olan bi oyuncu şuanki takımda feg dışında bunu diyemiyorum diagneye atın ya,brlhandaya verin topu yada taylan nerde onla oynayın komik oluyo

Bu özellikler uygun maliyetli olursa dahada anlam kazanır,uçuk maliyette anlamını yitirir

Yani diagne 2m a gelse mükemmel,10 olunca gitsin,tettehe 10 verilmez gelmesin,4 verilirse hemen alınsın mantığı

Makul bedele gelince başağa sorsan 15-20de ister ama bizim vermemiz gereken max fiyat 5 onun dışında verilen her zırnık yanlış üstüne çöplerimi kakalarsın satıştan %100 paymı verirsin onu bilmiyorum ama para olarak 5ten fazla verilmemeli

Olumsuz olarak çalım özelliği az gibi geliyo bana adam eksiltmek bu oyunun en önemli özelliklerinden biri ama kanat falan değil o özelliği orta sahada tolere edilebilir bide ceza sahasına genelde sarkıtan oyuncu,sarkmayıda yapması lazımki ekstra skor yapabilsin

Boşa kürek çekmek, bu olsa gerek. Adamların talebiyle bizim verebildiklerimiz arasında uçurum var. Göya bu kadar ısrarcı olmalarının sebebi de son ana kadar uğraştık olmadı demek için. Hikaye. Vasıfsızlar ordusu.​

Tam aradan çıkma zamanı..
Kitlesinler Fener'e, yine transfer çalımı attık diye başlasın andavallar !!
Yalnız bu Ali Koç beklediğimden daha geri zekalı çıktı. Aziz bile bu kadar mallık yapmamıştı.

Fenerbahçe mesutu aldıktan sonra bizim yöneti,min taraftarı memnun etmek istedigi biliniyor, bu haberlerin kaynağını bilmiyorum ama bize kazık atmaya çalıştıkları kesin..

Sosa+denizi teklif etmişler.

bu adamların +12 Milyon kasa görünüyor şuan yaw.

Serdar azizden bahsediyorsun sanırım, 2,3 Milyon euro tazminat ödeyip gitti.
Sosa niye gitsin ki? Hadi kasa karşı taraf tamam cebinden veriyor sen veremiyorsun tamam ama kasani niye ne olduğu belli olmayan adamlara yatırıyorsun. Serdar'in bizden alacağı para değil miydi o ya alacağından vazgeçmedi mi?

Sosa niye gitsin ki? Hadi kasa karşı taraf tamam cebinden veriyor sen veremiyorsun tamam ama kasani niye ne olduğu belli olmayan adamlara yatırıyorsun. Serdar'in bizden alacağı para değil miydi o ya alacağından vazgeçmedi mi?
“Profesyonel futbolcumuz Serdar Aziz ile Şirketimiz arasındaki sözleşme karşılıklı olarak sona erdirilmiştir. Buna göre oyuncu Şirketimize 2.300.000 Euro tutarındaki bedeli karşılıklı sona erdirme tazminatı olarak ödeyecektir.”

böyle açıklama yapılmış kulüpten rengim

Ali koc deniz turuc arti Serdar aziz ve de arcelik forma sponsorluguyla isi cozer. Ali koc Un futbol Dan anladigi falan yok. Futbol Dan anlayan Dan da anlamiyor unal baskanim gibi. Ama Para ve guc var

Nasıl kanıtlamış? Ne yapmış mesela? Ne gibi özellikleri var? Geçen sezondaki MHY'den üstün ne gibi meziyetleri var? Sorularla doğruya uluşabiliriz... :unsure:
MHY gibi tek sezonluk bir performans sergilemedi. İstikrarlı ve dengeli bir oyuncu. Görece daha küçük bir kulüple şampiyonluk yaşadı. Avrupa maçlarında, - ki buna hattrick yaptığı maçı eklemiyorum - hepsinde yeterli seviyede oynadı. Milli takımda oynadığı oyunda, tecrübesi de yeterli. Ayrıca geri ve yan pastan ziyade topla dribbling konusunda bence şuan en iyi yerli oyuncu. Şutu var. İmza hareketi - sağa fake atıp, sola çekip şut açısı yaratma - gayet etkili. Ayrıca duran topu da var.
Ayağına top geldiğinde birşeyler bekleyebiliriz. Mert Hakan için kim ayağına top aldığında heyecanlanıyordu ki? Eksik olarak, temposu ve konsantrasyonu diyebiliriz. Fakat onlar da çözülemeyecek şeyler değil. Fatih hoca ve büyük kulüp etkenleri de bunu çözebilir.

Bence Mert Hakan ile arasında çok fark var. Bu transfer felan hiç gündemde değilken bile İrfanın başlığı altında yazdığım şeyler belli. Kendisi büyük takıma gidip hücum aksiyonları çok daha fazla olan, maçın rakip sahada oynadığı maçlarda bol bol istatistik kasabilir. Herkesin dediği gibi Avrupa'dan bu paralara 10 tane İrfan bulursun fikri yanlış. Şuan Avrupadan bu yetenekteki bir oyuncuyu Türkiye'ye getiremezsin :)

Irfan Can kacarsa uzulurum sahsen yetenekli oyuncu.Takima da kesinlikle katki verir ama kaziklanmanin anlami yok. Basaksehir yonetiminde fener kongre uyesi var. Herif her detayi koc´a anlatiyordur.

MHY gibi tek sezonluk bir performans sergilemedi. İstikrarlı ve dengeli bir oyuncu. Görece daha küçük bir kulüple şampiyonluk yaşadı. Avrupa maçlarında, - ki buna hattrick yaptığı maçı eklemiyorum - hepsinde yeterli seviyede oynadı. Milli takımda oynadığı oyunda, tecrübesi de yeterli. Ayrıca geri ve yan pastan ziyade topla dribbling konusunda bence şuan en iyi yerli oyuncu. Şutu var. İmza hareketi - sağa fake atıp, sola çekip şut açısı yaratma - gayet etkili. Ayrıca duran topu da var.
Ayağına top geldiğinde birşeyler bekleyebiliriz. Mert Hakan için kim ayağına top aldığında heyecanlanıyordu ki? Eksik olarak, temposu ve konsantrasyonu diyebiliriz. Fakat onlar da çözülemeyecek şeyler değil. Fatih hoca ve büyük kulüp etkenleri de bunu çözebilir.

Bence Mert Hakan ile arasında çok fark var. Bu transfer felan hiç gündemde değilken bile İrfanın başlığı altında yazdığım şeyler belli. Kendisi büyük takıma gidip hücum aksiyonları çok daha fazla olan, maçın rakip sahada oynadığı maçlarda bol bol istatistik kasabilir. Herkesin dediği gibi Avrupa'dan bu paralara 10 tane İrfan bulursun fikri yanlış. Şuan Avrupadan bu yetenekteki bir oyuncuyu Türkiye'ye getiremezsin :)
Katılmamakla birlikte görüşlerine saygı duyuyorum... (y)

Üst Alt