Fenerbahçe, İrfan Can Kahveci'ye Talip Olduklarını Başakşehir'e Bildirdi - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, İrfan Can Kahveci'ye Talip Olduklarını Başakşehir'e Bildirdi

Hiç sanmıyorum ama size iyi bir hayal kudurayım mı?

Belki de bizimkiler anlaştılar herşey okey gazetecilere dediler fenerde ilgileniyor anlaştı felan yazın söz ickda sonra bizimkiler caaaaat açıklıyor ickyi sonra onların elinden almış gözükmüş oluyoruz ick bizi seçmiş ben demiştim diyecek başkan her oyuncu bizi seçer diye vsvs

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

7-10m arası para konuşuluyor inş alırlarda iyi bir kazık yerler, bir de orta saha rotasyonu aşırı kalabalık fb nin umarım alılarlar bir yerlerinde patlar. mert hakan var, ozan var, mesut geldi + yabancılar var. mert hakan ve ozan kimler ile takılıyor açın bakın fotolara selçuk şahin, gg, caner yerli ekibi kurmuş. İrfan yarın gelince oynayacak takım içi dengeler nasıl patlıyor çekirdekleri alıp izleriz.

bırakın fener alsın ya. ne adam gibi stoperleri var ne de adam gibi kanatları gitsinler en ihtiyaçları olmayan yere bassınlar parayı.

irfan da fener'e gidecek kadar salak biriyle buyursun gitsin.

sonra taylan avrupa'ya giderken irfan da acun'un survivor'a gider veya konuşanlara konuk olur.

Hiç sanmıyorum ama size iyi bir hayal kudurayım mı?

Belki de bizimkiler anlaştılar herşey okey gazetecilere dediler fenerde ilgileniyor anlaştı felan yazın söz ickda sonra bizimkiler caaaaat açıklıyor ickyi sonra onların elinden almış gözükmüş oluyoruz ick bizi seçmiş ben demiştim diyecek başkan her oyuncu bizi seçer diye vsvs

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Yagiz yapmazdi + bunlarin galasevgisi irfam 60% fbde yazmis

7-10m arası para konuşuluyor inş alırlarda iyi bir kazık yerler, bir de orta saha rotasyonu aşırı kalabalık fb nin umarım alılarlar bir yerlerinde patlar. mert hakan var, ozan var, mesut geldi + yabancılar var. mert hakan ve ozan kimler ile takılıyor açın bakın fotolara selçuk şahin, gg, caner yerli ekibi kurmuş. İrfan yarın gelince oynayacak takım içi dengeler nasıl patlıyor çekirdekleri alıp izleriz.
Keşke biz de olsada, kim oynayacak, kim kimle takılıyor diye dert etsek :) kim ne derse desin, iyi bir hoca olsa başlarında gayet iyi kadro kuruldu. Ama tabi ki böyle kahpeliklerle, şikeyle, GALATASARAY kompleksiyle hiçbir yere varamayacaklar.
Hocanın dediği gibi hak yiyip gak diyenlere tekrardan geçmiş olsun. Kimi alırlarsa alsınlar, bu hasetlik ve fesatlıkla sonları hüsran olacak.

Keşke biz de olsada, kim oynayacak, kim kimle takılıyor diye dert etsek :) kim ne derse desin, iyi bir hoca olsa başlarında gayet iyi kadro kuruldu. Ama tabi ki böyle kahpeliklerle, şikeyle, GALATASARAY kompleksiyle hiçbir yere varamayacaklar.
Hocanın dediği gibi hak yiyip gak diyenlere tekrardan geçmiş olsun. Kimi alırlarsa alsınlar, bu hasetlik ve fesatlıkla sonları hüsran olacak.
Renktaş bunlarda gram plan var mı, yok. Karavana bir şeyler yapmaya çalışıyorlar. Siyaseti ve medyayı arkalarına alıp kahpece dövüşüyorlar şuan. Bizle adı çıkan her adama sulanıyorlar. Bunlardan bir cacık olmaz sadece sinir yıpratıyorlar. Alışmış kudurmuştan beterdir hesabı her işleri şike,hile o yüzden gün yüzü göremiyorlar.

🟡 Fenerbahçe'nin İrfan Can Kahveci için yaptığı teklif:

7 M €
Jose Sosa
Deniz Türüç

Başakşehir, teklifini kabul etti.

Son sözü İrfan Can Kahveci söyleyecek.

(Ajansspor)

Göksel'in yerinde olsam bu teklifi bir saniye bile düşünmeden kabul ederim.
İrfan gibi vasat bir oyuncuya keş 7 milyonu bizden başka bir tek kuşlardan alabilirler.
Başka de kimse 4 milyondan fazla vermez

Terim'e, tekrar takımı vasatlarla doldurma fırsatı vermeyin.
Transfer değil istifa İstiyoruz!

7 M €
Jose Sosa
Deniz Türüç

(Ajansspor)

İrfan gibi vasat bir oyuncuya keş 7 milyonu bizden başka bir tek kuşlardan alabilirler.

Vala güzel teklif. Su kaosta irfan in fb ye kaptirilmasi ortalığı karıştırır. Ya başkan ya terim gider.

GSC Mobile App

Biz irfan’ın Galatasaraylı olduğuna emin miyiz?

Bir dönem hep fenerli deniyordu, hatta fener maçlarında yatıyor, bizim maçlarda çok didiniyor falan deniyordu

7 M €
Jose Sosa
Deniz Türüç

(Ajansspor)

Sosanin parasini kim odeyecek. Onu gectim posasi cikmis sosayi nasil kabul ediyorlar:asd:

Üst Alt