Fenerbahçe Küme Düşecek - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Küme Düşecek

Cevap: Şikebahçe Küme Düşecek

Uefa yı bilmiyorum ama FIFA nın kesinlikle küme düşürme yetkisi var.

Neymiş iç işlerimize karışamazmış..

Ülkemizde bazı şeylerin nasıl yürüdüğünün farkındayım ama bu durum sadece türkiyeyi bağlayan bi durm değil. TFF olarak UEFA ve FİFA ya bağımlısın...

uefa feneri on elemeye aldı, baslamak uzere on elemeler aylardır bi hald yaptıkları yog. Uefa'yı gec, fifa zaten çöp dunyadan haberleri yog.

bi hald olmas.

Fenerin ön elemeye alınması ve oynaması şampiyonlar ligine katılacağı anlamına değil, Trabzonun artık hiçbir şekilde katılamayacağı anlamına geliyor. ;)

uefa feneri on elemeye aldı, baslamak uzere on elemeler aylardır bi hald yaptıkları yog. Uefa'yı gec, fifa zaten çöp dunyadan haberleri yog.

bi hald olmas.

Cevap: Fenerbahçe Küme Düşecek

Valla baş fenerli istemedikten sonra hiç bişey olmaz. Adam 5 sene annemizin liginde oynamayı göze almış. Fener için diğerlerini feda etmekte bir beis görmüyor. Virüs gibi bişey işte fenerlilik... Daha ne konuşuyoruz ki?

Baş fenerlinin suyu ısındı merak etme yakında onunda fişi çekilecek. Suriyenin Kuzeyini PKK kampına çevirdiler. Oda Allahın izniyle küme düşecek inşAllah.

Valla baş fenerli istemedikten sonra hiç bişey olmaz. Adam 5 sene annemizin liginde oynamayı göze almış. Fener için diğerlerini feda etmekte bir beis görmüyor. Virüs gibi bişey işte fenerlilik... Daha ne konuşuyoruz ki?

Açıkçası ben artık UEFA'dan bir ceza geleceğini çok da düşünmüyorum. Zero tolerance dediklerinin de futbol ile alakası yok,kesinlikle başka bir sektör.

Ama FIFA ne yapar merak ediyorum.

Dusme olayi sike olaylari ilk patladiginda uygulanacakti. Simdi dusmesinler, puan silme yada daha iyisi Avrupa'dan bir kac sezon men kafiidir. Bunlara en az bir kere koyup, acidan sahaya indirmeden sampiyonlugun tadi ayni olmaz.

Uefa dan şikeden dolayı 1 yıl dahi men alsalar

Şampiyonluklarının elinden alınmama durumu olamaz değilmi

Federasyon vermez en azından bence ama Ts Cas a gider,mahkeme kararı ve ceza ile

O şekilde alınır bence

atladığınız bir nokta var arkadaşlar, eğer bu oyunu oynamak istiyorsak bu oyunu kuralına göre oynamamız lazım bu oyunun kurallarına uymaz isek oyunun dışında kalırız !!

R.T.E. da gücünün yetmediği yerler vardır bunu unutmayın, elleri mecbur düşecekler yoksa başta Türkiye olmak üzere dünyada futbol BİTER !!!!

Üst Alt