Fenerbahçe Küme Düşecek - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Küme Düşecek

Cevap: Fenerbahçe Küme Düşecek

UEFA ceza vermezse ve Trabzon CAS'a giderse UEFA'ya CAS'tan ceza gelir mi yoksa orayı da mamalamışlar mıdır?

Dusmeyecekler ama ceza almalarini bende bekliyorum.Avrupadan bu senede ihrac gibi.

nah düşecek 1 senedir böyle topiclerler kendimizi avutuyoruz kapatın artık şu forumu

düşmelerini istemem ,hersene biz kiminle eğleneceğiz ozaman,mesala geçen sene düşşeydi onların stdaında kupa kaldıramayacaktık

ama

söyle bir 5 sene avrupa men verseler ozaman tam gıcır olur.

düşmelerini istemem ,hersene biz kiminle eğleneceğiz ozaman,mesala geçen sene düşşeydi onların stdaında kupa kaldıramayacaktık

ama

söyle bir 5 sene avrupa men verseler ozaman tam gıcır olur.

İsterim. Beter olsunlar. Adam olup efendi olup öyle rakibimiz olsunlar. Son 10 yıldır bir b.k yapmışlar gibi bir şımarıklık kendini beğenmişlik.. Tarihlerinde olmadığı kadar cıvıdılar.

ya ben de yeni bir gelisme oldu diye konuya girdim.. boyle bir "taraftar fantezisi" oldugunu bilseydim okumaya bile tenezzul etmezdim..

okuyorum ha simdi bi gelismeden bahsedecek diye ama yok, son paragrafa kadar hep fantezi yazisi.. nasil usenmiyorsunuz arkadas sesli fantezi kurmaya :)

aklın başka yerde sanırım tenezzül etmediğin şeye yorumda yapma istersen...

Bu kadar ciddi yaptırımlar söz konusu olsaydı bu konuyla ilgili toplantıyı ötelemek yerine erken bir tarihte konuşurlardı. Cezalara Avrupadan meni eklememek olmaz. Fakat durum şu; takım Şampiyonlar Ligi'nde maça çıkacak, Uefa'da takımlarımız maçlarını oynamaya başladılar bile. Bu dakikadan sonra verilecek böyle bir ceza Uefa'da da kaosa yol açar. Böyle bir kaosla karşılaşmak yerine sonuca daha önceden varırlardı. Benim ceza konusunda bir umudum yok açıkçası.

Düşmesinler bence , cl den men olsunlaryeter, yoksa ligin tadı kalmaz düşünsene en büyük rakibin bjk,ts

Bu kadar ciddi yaptırımlar söz konusu olsaydı bu konuyla ilgili toplantıyı ötelemek yerine erken bir tarihte konuşurlardı. Cezalara Avrupadan meni eklememek olmaz. Fakat durum şu; takım Şampiyonlar Ligi'nde maça çıkacak, Uefa'da takımlarımız maçlarını oynamaya başladılar bile. Bu dakikadan sonra verilecek böyle bir ceza Uefa'da da kaosa yol açar. Böyle bir kaosla karşılaşmak yerine sonuca daha önceden varırlardı. Benim ceza konusunda bir umudum yok açıkçası.

nasıl bi kaos olucak... fb mene dilecek, vaslui tur geçecek... ts gidmeyecek tazminat hakkı doğacak.

eskişehir men edilince elediği takım üst tura kabul edeilecek... sıkıntı nerde ts de...

fb yönetimi stoch, sow gibi oyuncuları çeşitli bahneler göstererek elden çıkartmaya başlayacaklar... bunlar öncüler bekleyin ve görün...

benim anlamadığım Türkleri kimse sevmez ellerinden gelse hiç almazlar ama yunanistana müdahale eden bize neden etmez. var bişey ama anlamadım daha

Üst Alt